خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از 3 رشته را نهایتا مناسب تر خود می دانید؟

رأی دهندگان
    233. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پزشکی

108 46.35%
    • دندانپزشکی

73 31.33%
    • داروسازی

52 22.32%
    صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 165
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بازارکار دندانپزشکی جا داره چون توی شهرهای کوچک یا دندانپزشکی نیست یا یکی دو تا هستند.
      درضمن ما ایرانیا آدمای تنبلی هستیم و همیشه دندون خراب داریم پس همیشه دندانپزشکی کار داره.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a_935267 نمایش پست ها
      به نظر من بازارکار دندانپزشکی جا داره چون توی شهرهای کوچک یا دندانپزشکی نیست یا یکی دو تا هستند.
      درضمن ما ایرانیا آدمای تنبلی هستیم و همیشه دندون خراب داریم پس همیشه دندانپزشکی کار داره.
      سالی 700 نفر دارن فارغ التحصیل میشن در دندون دیگه من فکر میکنم تمام شهرستانای کوچیک هم داشته باشن
      اون که ما تنبلیم درش شکی نیس اما به نظرم الان دیگه درامد ثانویه دندون پزشکا زیاده.الان سزح آگاهیی مردم بالاست دیگه دندو خراب نیس.فک میکنم بیشتر گرایشا رفته روی ارتودنسی و مراقبت از دندان

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      البته اگه یه جایی هم کار کنید پول بدی نصیبتون نمیشه ها ولی خب اگه واسه خودتون باشه در اول کار حدود 25 تومن سود داره ماهانه
      اگه منظورت مسئول مفي باشه که طبقمصوبه امسال ٣٣٠٠ ميدن! اين درحاليه که به پزشکاي عمومي فقط نزديک همين مبلغ رو پايه ميدن و بقيه ش پرکيسه!

کسي راجع به اشتغال دانشجوهاي ١۴٠ واحدي چيزي ميدونه؟ داروخونه ها ورشون ميدارن يا الکيه ؟
      ویرایش توسط saeid_NRT : 14 تیر 1394 در ساعت 17:43

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      اگه منظورت مسئول مفي باشه که طبقمصوبه امسال ٣٣٠٠ ميدن! اين درحاليه که به پزشکاي عمومي فقط نزديک همين مبلغ رو پايه ميدن و بقيه ش پرکيسه!

کسي راجع به اشتغال دانشجوهاي ١۴٠ واحدي چيزي ميدونه؟ داروخونه ها ورشون ميدارن يا الکيه ؟
      این 3300 که میگین داروسازای در حال تحصیله..فارغ التحصیل حدود 150 تومن در هر شیفت پول میگیره و معمولا در 2 شیفت کار میکنن و شما به راحتی ماهی9 تومن پول میگیرید با یه کار ساده، مسئول فنی

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این 3300 که میگین داروسازای در حال تحصیله..فارغ التحصیل حدود 150 تومن در هر شیفت پول میگیره و معمولا در 2 شیفت کار میکنن و شما به راحتی ماهی9 تومن پول میگیرید با یه کار ساده، مسئول فنی
      نه همون مسئول فنيه. يه نفرم ميشناسم که مسئول فني هممينقد بهش ميدن.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نه همون مسئول فنيه. يه نفرم ميشناسم که مسئول فني هممينقد بهش ميدن.
      شاید من دارم اشتباه میکنم ولی تا اونجایی که من میدونم داروسازایی که خودشون داروخونه ندارن هم خیلی راضین

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دندان سالی 700 نفر فارغ التحصیل داره ولی رشته های مهندسی 66000 تا داره
      هرچی باشه از بقیه رشته ها الان بهتره

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دندان سالی 700 نفر فارغ التحصیل داره ولی رشته های مهندسی 66000 تا داره
      هرچی باشه از بقیه رشته ها الان بهتره
      کلی رشته مهندسی داریم با کلی گرایش خب...نیاز یه مملکت به یه مهندس بیشتر از یه دندون پزشکه..بهتر هست ولی قاعدتا خیلی نزدیک به حد اشباع قرار داره

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه..علت زیاد بودن مهندسیا ها زیاد بودن آزاد و غیر انتفاعیه..شاید اگه مهندسای حاذق یعنی در حد علمی دندون پزشکا رو درنظر بگیری موقعیت کاری یه مهندس بهتر باشه ولی خب کلاس کار یه دندونپزشک و درامدش قابل مقایسه نیست

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه..علت زیاد بودن مهندسیا ها زیاد بودن آزاد و غیر انتفاعیه..شاید اگه مهندسای حاذق یعنی در حد علمی دندون پزشکا رو درنظر بگیری موقعیت کاری یه مهندس بهتر باشه ولی خب کلاس کار یه دندونپزشک و درامدش قابل مقایسه نیست
      اگه پارتی داشته باشی که مهندسی قطعا بهتره از همه رشته ها چون 4 سال درسه بعدم میری سر کار.
      ولی کسی که پارتی نداره اگر تو مهندسی کار پیدا کنه حقوقش خیلی کمه.
      برای من رشته های پزشکی بهتر از فنی ها بود ولی حیف که اینو الان که مدرک مهندسی گرفتم فهمیدم.

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوبی رشته های پزشکی همین عدم وجود پیام نور و غیر انتفاعیه دیگه!
      اگه اینا نبودن وضعیت مهندسی این نبود

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگه پارتی داشته باشی که مهندسی قطعا بهتره از همه رشته ها چون 4 سال درسه بعدم میری سر کار.
      برای من رشته های پزشکی بهتر از فنی ها بود ولی حیف که اینو الان که مدرک مهندسی گرفتم فهمیدم.
      بله..فکر میکنم تا چند سال آینده بچه های لیسانس دار بیشتر از دانش آموزا کنکور تجربی رو شرکت کنن..حرفاوتن همش درسته و این ضعفه کشور ماست دیگه که اینقدر باید آزاد و .. بزنن که کسایی که شایستگیشو دارن به هیچ جا نرسن

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعلا تنها امید بچه ها همین رشته های پزشکیه نه فقط دندان دارو پزشکی. بلکه پرستاری و فوریت پزشکی و... هم رشته های خوبی هستن
      خدا کنه وزارت بهداشت هیمن رویه پذیرش کم رو نگه داره و ظرفیت رو زیاد نکنه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهندس کاربلدم باشی دارمدت بیشتر یه پزشکه داداش بزرگم کار ... انجام میده تو مهندسی هر پروژه 70 80 تومن تا 150 ( ... محرمانس اشباه نشه کار بنده خدا ) میانگین شاید سالی بیستا اینجوری انجام بده ، کارایه کوچیکشم حساب نمیکنم ، ولی حق با شماست واسه راه افتادن پارتیو آشنا شرط اوله

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      مهندس کاربلدم باشی دارمدت بیشتر یه پزشکه داداش بزرگم کار ... انجام میده تو مهندسی هر پروژه 70 80 تومن تا 150 ( ... محرمانس اشباه نشه کار بنده خدا ) میانگین شاید سالی بیستا اینجوری انجام بده ، کارایه کوچیکشم حساب نمیکنم ، ولی حق با شماست واسه راه افتادن پارتیو آشنا شرط اوله
      پارتی رابطه و ... اگه اینارو داشتی پزشکی خوندن اشتباه محضه!
      میری 4 سال یه مدرکی میزنی به بدن بعدشم پول درمیاری ولی برای کسی که استعداد داره ولی پول و پارتی نداره رشته های پزشکی و حتی دانشگاه فرهنگیان بهتره تا مهندسی

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن