خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

با این معدل نهایی میشه به این رشته و دانشگاه امیدوار بود ؟؟؟؟؟

سلام به همه
      امیدوارم طاعات و عباداتتون ، مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه .
      یه راهنمایی می خواستم ازتون . من واسه معدل بیست سراغ نهایی امسال رفتم و با دیدین سختی امتحانات نسبت به سال های گذشته به معدل بالای 19/90 فکر می کردم که بادیدن معدلم شکه شدم . 19/80
      تو خیلی درسایی که باورم نمیشد ازم کم شده و هنوز دلیلش رو نمی دونم . این نمره های من بوده
      دینی 19/5
      عربی و فیزیک و زیست 19/75
      زمین 19/25
      و باقی درس ها یعنی ادبیات و زبان فارسی و انگلیسی و ریاضی و شیمی 20
      حالا واسه همه نمره ها اعتراض زدم ولی نمی دونم بالا برده میشه نمراتم یا نه .
      سال گذشته دو نفر با تراز مشابه یکی که معدلش بیست بود شهید بهشتی قبول شد و یکی که 19/92 شیراز
      می خوام بدونم به نظرتون با این نمرات میشه امیدی به پزشکی اوردن توی تهران داشت ؟؟؟؟ من تو ازمون جامع سنجش واسه سال سوم تو کشور رتبه ام شد 58 کشور . به نظرتون با تلاش می تونم پزشکی تهران حالا هر دانشگاهی رو قبول شم ؟؟ البته بهجز شاهد و بقیه الله و ....
      ببخشید که وقتتونو گرفتم ولی عملا مادر پدرم ازم قطع امید کردن . و این باعث شده تو یه استرس بدی باشم ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ای بابا شما چرا اینجوری فک میکنی بهترین معدل رو گرفتی نگران هم هستی؟؟؟؟؟رتبه تک رقمی ها هم به زور بیست گرفتن و بیشترشون پایین بیست شدن من خودم معدلم شده 18.80 ولی دیگه اینقدر ناامید نیستم اون قدر معدل شما رو اذیت نمیکنه که تازه من رو هم اذیت نمیکنه چون میدونم بالای میانه کشورم پس تاثیر مثبت داره و برای شما بیشتر پس بدون نگرانی خودت رو برای کنکور 95 اماده کن ..بعد میتونم بپرسم تو چه مدرسه درس میخونید؟؟نمونه دولتی یا تیزهوشان؟
      I LOVE BIOLOGY

3. Top | #3
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      ای بابا شما چرا اینجوری فک میکنی بهترین معدل رو گرفتی نگران هم هستی؟؟؟؟؟رتبه تک رقمی ها هم به زور بیست گرفتن و بیشترشون پایین بیست شدن من خودم معدلم شده 18.80 ولی دیگه اینقدر ناامید نیستم اون قدر معدل شما رو اذیت نمیکنه که تازه من رو هم اذیت نمیکنه چون میدونم بالای میانه کشورم پس تاثیر مثبت داره و برای شما بیشتر پس بدون نگرانی خودت رو برای کنکور 95 اماده کن ..بعد میتونم بپرسم تو چه مدرسه درس میخونید؟؟نمونه دولتی یا تیزهوشان؟

بله حق با شماست ، ولی خب وقتی حرف سر بهترین رشته و بهترین دانشگاست دو دهم خیلی به چشم میاد . فرزانگان دو هستم .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      سلام به همه
      یه راهنمایی می خواستم ازتون . من واسه معدل بیست سراغ نهایی امسال رفتم و با دیدین سختی امتحانات نسبت به سال های گذشته به معدل بالای 19/90 فکر می کردم که بادیدن معدلم شکه شدم . 19/80
      تو خیلی درسایی که باورم نمیشد ازم کم شده و هنوز دلیلش رو نمی دونم . این نمره های من بوده
      دینی 19/5
      زمین 19/25
      سال گذشته دو نفر با تراز مشابه یکی که معدلش بیست بود شهید بهشتی قبول شد و یکی که 19/92 شیراز
      می خوام بدونم به نظرتون با این نمرات میشه امیدی به پزشکی اوردن توی تهران داشت ؟؟؟؟ من تو ازمون جامع سنجش واسه سال سوم تو کشور رتبه ام شد 58 کشور . به نظرتون با تلاش می تونم پزشکی تهران حالا هر دانشگاهی رو قبول شم ؟؟ البته بهجز شاهد و بقیه الله و ....
      ببخشید که وقتتونو گرفتم ولی عملا مادر پدرم ازم قطع امید کردن . و این باعث شده تو یه استرس بدی باشم ...
      فقط یک سوال
      چرا؟؟؟؟
      چرا فک میکنی معدلت کمه آخه؟
      ناراحت نشیا ولی
      آدم از پستت شاخ درمیاره
      .........

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      دینی 19/5
      زمین 19/25
      دوست عزیز میشه بگی چه کتابایی رو خوندی؟ میشه منابعتو به ماهم بگی ؟ مرسیی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه
      دینی 19/5
      زمین 19/25

با سلام
      دوست عزیز با معدل های خیلی پایین تر از اینا تونستن بهترین رشته و دانشگاه ها قبول شن اصلاً اینطوری فکر نکنین و جداً از پدر و مادر بزرگوارتون هم خواهش می کنم با این معدل نه تنها ناامید نباشن بلکه به داشتن فرزندی که اینقدر براش موفقیت و خوشحال کردن پدر و مادر مهمه افتخار کنن...
      و اما بعد دوست عزیز معدل فقط 25 درصد تو هر درس تأثیر داره و بازم بیشترین تأثیر رو خود کنکور داره و تازه این معدل تو اکثر دروس درصدهاتون رو بالا هم میبره و از شما و همه دوستان کنکوری خواهش می کنم به جو تبلیغاتی که روی معدل راه افتاده اینقدر وسواس نشون ندین و فقط و فقط از همین حالا با یک برنامه دقیق و جامع شروع کنین به مطالعه کنکور و دیگه به معدل و هر چیز دیگه ای که ممکنه شما رو مشغول خودش بکنه فکر نکنین...
      مطمئن باشین اگه خوب پیش برین و همت کنین می تونین خیلی راحت هر رشته و دانشگاهی که میخواین رو قبول شین و این فکر و خیال ها فقط باعث میشه که استرس بیش از حد و نا امیدی بهتون غلبه کنه و هدف اصلی تون رو گم کنین... ضمن اینکه اصلا لازم نیست خودتون رو هلاک کنین بلکه با استراحت و با یک برنامه دقیق و جامع پیش برین و بهترین نتیجه رو به دست بیارین...
      ببینید من که این رو میگم خودم بارها دیدم که تونستن نتیجه بگیرن که دارم خدمتتون عرض میکنم و یک وقت فکر نکنین میخوام روحیه بهتون بدم بلکه با سند و مدرک میگم پس با خیال راحت پیش برین و خداوند عزیز رو هیچ وقت فراموش نکنین که حق هیچ صاحب حقی رو ضایع نمیکنه و ایمان داشته باشین که موفقیت حق شماست و برای رسیدن به اون باید تلاش کنین و مبارزه تا حق خودتون رو بگیرین...
      به جمله "می توانم را باور دارم !!!" ایمان داشته باشین و موفقیت خودتون رو با دستان توانای خودتون تضمین کنین که موفقیت یک یاعلی می خواهد و بس...
      حق یارتون

7. Top | #7
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima77 نمایش پست ها
      فقط یک سوال
      چرا؟؟؟؟
      چرا فک میکنی معدلت کمه آخه؟
      ناراحت نشیا ولی
      آدم از پستت شاخ درمیاره
      واسه ی اینکه داوطلب بالاترین رشته امو خانواده ام میگن نمی تونم تهران قبول شم

8. Top | #8
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hn3435 نمایش پست ها
      با سلام
      دوست عزیز با معدل های خیلی پایین تر از اینا تونستن بهترین رشته و دانشگاه ها قبول شن اصلاً اینطوری فکر نکنین و جداً از پدر و مادر بزرگوارتون هم خواهش می کنم با این معدل نه تنها ناامید نباشن بلکه به داشتن فرزندی که اینقدر براش موفقیت و خوشحال کردن پدر و مادر مهمه افتخار کنن...
      و اما بعد دوست عزیز معدل فقط 25 درصد تو هر درس تأثیر داره و بازم بیشترین تأثیر رو خود کنکور داره و تازه این معدل تو اکثر دروس درصدهاتون رو بالا هم میبره و از شما و همه دوستان کنکوری خواهش می کنم به جو تبلیغاتی که روی معدل راه افتاده اینقدر وسواس نشون ندین و فقط و فقط از همین حالا با یک برنامه دقیق و جامع شروع کنین به مطالعه کنکور و دیگه به معدل و هر چیز دیگه ای که ممکنه شما رو مشغول خودش بکنه فکر نکنین...
      مطمئن باشین اگه خوب پیش برین و همت کنین می تونین خیلی راحت هر رشته و دانشگاهی که میخواین رو قبول شین و این فکر و خیال ها فقط باعث میشه که استرس بیش از حد و نا امیدی بهتون غلبه کنه و هدف اصلی تون رو گم کنین... ضمن اینکه اصلا لازم نیست خودتون رو هلاک کنین بلکه با استراحت و با یک برنامه دقیق و جامع پیش برین و بهترین نتیجه رو به دست بیارین...
      ببینید من که این رو میگم خودم بارها دیدم که تونستن نتیجه بگیرن که دارم خدمتتون عرض میکنم و یک وقت فکر نکنین میخوام روحیه بهتون بدم بلکه با سند و مدرک میگم پس با خیال راحت پیش برین و خداوند عزیز رو هیچ وقت فراموش نکنین که حق هیچ صاحب حقی رو ضایع نمیکنه و ایمان داشته باشین که موفقیت حق شماست و برای رسیدن به اون باید تلاش کنین و مبارزه تا حق خودتون رو بگیرین...
      به جمله "می توانم را باور دارم !!!" ایمان داشته باشین و موفقیت خودتون رو با دستان توانای خودتون تضمین کنین که موفقیت یک یاعلی می خواهد و بس...
      حق یارتون
      واقعا ؟؟! نمی دونم از وقتی معدلم از اونچه که فکر می کردم پایین تر شده احساس میکنم شاید از پس کنکور هم بر نیام . ممنونم از راهنماییتون یه کم به خودم امیدوار شدم . مخصوصا که با شنیدن حرفای امروز مادر پدرم خییلی روحیه ام خراب شده بود .

9. Top | #9
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZCracker نمایش پست ها
      دوست عزیز میشه بگی چه کتابایی رو خوندی؟ میشه منابعتو به ماهم بگی ؟ مرسیی
      منابعی که واسه ی نهایی خوندم رو؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله.ممنون میشم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو رو قرآن لوس بازی درنیارین که آدم حالش بهم میخوره!

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      واقعا!! اونایی که میان دلداری میدن دیگه آخرشن!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی اصلی هست به اسم اصل کوبیدن سر به دیوار توی اینجور مواقع به کار میره

19.80 شدی داری غصه میخوری

طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

ویرایش توسط Adam Hart : 13 تیر 1394 در ساعت 23:50

14. Top | #14
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZCracker نمایش پست ها
      بله.ممنون میشم

والا من در طول سال بیشتر رو کنکور مانور دادم تا رو نهایی ینی بیشتر تست زدم و زیست و فیزیک کل کنکورو خوندم . ولی از عید به بعد فقط متن کتاب رو خوندم و اون فرجه ی قبل از امتحان هر درس کتاب رو با پرسمان گاج حل کردم . ولی اونچه که من تو این اکتحان فهمیدم با بلد بودن کتاب خط به خط مخصوصا دروس حفظی رو میشه بیست شد . و سوالای نهایی هم باعث میشه تقریبا یه چهارم نمره رو از قبل خونده باشین و جواب کامل سوالو بدونین . و بررسی کلید نهایی هم بهتون کمک میکنه که راه نوشتنو بفهمین

15. Top | #15
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      ی اصلی هست به اسم اصل کوبیدن سر به دیوار توی اینجور مواقع به کار میره
      19.80 شدی داری غصه میخوری
      ظرفه اسید و هم که پیدا نمی کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      واقعا!! اونایی که میان دلداری میدن دیگه آخرشن!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها

ببخشید واقعا از همه اتون . تا جایی که من یادمه بی احترامی به کسی نکردم . فقط گفتم با این معدل میشه بهترین رشته و دانشگاه قبول شد یا نه . مثالش هم زدم از پارسال که نشده بود . من که گریه و زاری نکردم که معدلم بده که میگین لوس بازی . واقع بینانه پرسیدم با این شرایط میشه به نتیجه رسید یا نه

ویرایش توسط ngn : 13 تیر 1394 در ساعت 23:44

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)