خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من آینده ام را می خرم

من آینده ام را می خرم
      نویسنده:
      شهاب شفیعیان
      منبع: وبسایت شخصی شهاب اناری
      خرید چیزهای گران چقدر سخت می شود مثل لباسی که خیلی دوستش داری خیال داشتنش را که می بری ذوق می کنی هر روز از کنار مغازه رد می شوی ، حسرت می کشی که "ای کاش داشتمت" و بالاخره یک روز می روی مغازه و می خری اش. روزها می گذرد و تو دیگر لباست را داری نه غم خریدنش را و تو همه چیز را همین گونه می خری: گوشی ات ساعتت ، کفشت، کیفت. دوست داری چانه بزنی گاهی رضایت نمی دهی می گویی نه این گران است ارزانترش را می خواهم ولی دلت پیش همان کفش گران کیف گران می ماند خرید همیشه لذت دارد اگر جیب هایت پر باشند، اگر جیب هایت پرباشند می روی بهترینش را برمی داری و می گویی "این! در شان من است" .... من نیز خرج کردم من از جیب لحظه هایم تنها سرمایه ام را دادم برای خرید آینده ای که آرزویش را داشتم ، برای آینده ای که از ویترین موفقیت نگاهش می کردم برای داشتن زندگی دلچسبی که خودم رقمش می زدم. خرج کردم و با لحظه ها چانه نزدم چانه نزدم که" نمی شود برای من امروز کمتر حساب کنید؟ نمی شود یک ساعت تخفیف!" تخفیف ها روی هم می آمد و ایام بد نصیبم می کرد من اصیل می خواستم من خریدم. من سالها شادم چون یک سال از عمرم را از جیب لحظه هایم خرج کردم و چانه نزدم صندلی خوب دانشگاه ، سالها شادی خانواده ام ، لبخند مادرم را که با افتخار همه جا از من تعریف می کند ، من کارم را خریدم من لذت کارم را خریدم که هر روز با رغبت سپری اش می کنم و همه چیز سرجایش است و همه چیز آرام است و من هنوز خوشحالم از خرید خوبم از معامله ی سودبخشم از یک سال مفیدی که لحظه هایش را خرج امروزم کردم خرج این سالهایم کردم و امروز... سال کنکوری ام خاطره است خاطره ای که شیرینی تصورش افسوس رفتنش را می آورد خاطره ای که از آن شادم خاطره ای که امروز فقط با عشق تعریفش می کنم. امروز روز خرید سرنوشت است و جیب لحظه های همه مان یک چیز دارد یک اندازه دارد : "عمر" امروز قرار است معامله کنیم امروز قرار است خرج کنیم امروز قرار است یک سال بپردازیم تا سالها موفقیت را بخریم و یادمان باشد اینجا گران ترین آینده هم یک سال می ارزد آینده ای را بخریم که در شانمان باشد. دست در جیب لحظه هایت کن یک "سال" تقدیم آرزوهایت کن روی دیوار اتاقت بنویس: " من یک کنکوری ام از امروز تا یک سال آینده"
      .........

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تیتر تاپیک منو به یاد این دانشگاه های بین المللی و افرادی که متقاضی این دانشگاها هستن میندازه

باو تو انتخاب تیتر یکم دقت کنید توروخدا
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      تیتر تاپیک منو به یاد این دانشگاه های بین المللی و افرادی که متقاضی این دانشگاها هستن میندازه

باو تو انتخاب تیتر یکم دقت کنید توروخدا
      چیکار کنم دادا
      نمیشد که اسم مقاله رو عوض کرد.
      دفعه بعدی انشاالله یه چیزی بهش اصافه میکنم ک قابل تشخیص بشه!
      .........

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخی آدم دلش میسوزه برای خودش (خودمو میگم)
      واقعا راست میگه 1سال کنکور=تمام عمر

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم فک کردم دانشگاه آزادی پردیسی چیزی میخواد بگه

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همایش های انگیزشی دکتر افشار ویژه کنکور 95
      شروعی قدرتمند و به دور از حاشیه های مخرب کنکور و تنبلی در شروع
      تو می تونی از اینجا رایگان همه همایش ها و کارگاه های مشاوره ای منو دنبال کنی

همایش موفقیت در کنکور 95

و

هدف گذاری (NEW)

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن