خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

بچه ها میشه فاگوزیست رو تموم کرد کامل؟؟؟؟

سلام و خسته نباشید بچه من یه مشکلی دارم با کتاب های فاگوزیست اونم حجم خیلی زیاد اونهاست الان من حدود یه هفته ای هست که فقط تونستم روزی 5 صفحه(به خاطر ماه رمضون فقط یک ساعت زیست میخونم) یعنی از فصل اول زیست 2 حدود 70 صفحس فقط25 صفحه رفتم به نظرتون میشه هم زیست 1 و 2و پیش رو از روش تا کنکور تموم کرد؟با توجه به فقطی که برای زیست میشه گذاشت؟بعد یه نظرتون چجوری بخونم و یا چی کار کنم واسه اینکه مطالب گستردش یادم بمونه؟ممنون
      I LOVE BIOLOGY

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید بچه من یه مشکلی دارم با کتاب های فاگوزیست اونم حجم خیلی زیاد اونهاست الان من حدود یه هفته ای هست که فقط تونستم روزی 5 صفحه(به خاطر ماه رمضون فقط یک ساعت زیست میخونم) یعنی از فصل اول زیست 2 حدود 70 صفحس فقط25 صفحه رفتم به نظرتون میشه هم زیست 1 و 2و پیش رو از روش تا کنکور تموم کرد؟با توجه به فقطی که برای زیست میشه گذاشت؟بعد یه نظرتون چجوری بخونم و یا چی کار کنم واسه اینکه مطالب گستردش یادم بمونه؟ممنون
      اول كتاب درسي فصل مورد نظرت رو كامل بخون خوب بفهم. بعد فاگوزيست رو بردار از روش بخون شايد شما خيلي آروم ميخوني من 2- 3 روزه فصل اولشو خوندم نكته هاشم وارد كتابم كردم.

به نظرم تو همين تابستون بخون اونم فقط دوم با سومش وقتي كه مدرسه ها شروع شد نكته هايي كه نوشته بودي رو بخون چون اگر بخواي موقع مدرسه ها هم مطالعه كني قطعا تمام وقت بايد زيست مطالعه كني.

موفق باشي
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روزی 5 صفحه فقط ؟؟؟ خیلی کمه ، خیلی روون تر از اینا میتونی پیش بری . به نظرم وسواس زیادی به خرج میدی . این وسواسو باید موقع مطالعه کتاب درسی به خرج بدی نه فاگوزیست . بخش اصلی مطالعتو به خود کتاب درسی اختصاص بده و صرفا برای فهم کتاب درسی از فاگوزیست استفاده کن . برای مرور هم فقط کتاب درسی .
      راستی نکاتی هم که به نظرت مهم میاد رو هم حاشیه کتاب درسیت یادداشت کن .

ویرایش توسط Witch Doctor : 13 تیر 1394 در ساعت 15:31

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Witch Doctor نمایش پست ها
      روزی 5 صفحه فقط ؟؟؟ خیلی کمه ، خیلی روون تر از اینا میتونی پیش بری . به نظرم وسواس زیادی به خرج میدی . این وسواسو باید موقع مطالعه کتاب درسی به خرج بدی نه فاگوزیست . بخش اصلی مطالعتو به خود کتاب درسی اختصاص بده و صرفا برای فهم کتاب درسی از فاگوزیست استفاده کن . برای مرور هم فقط کتاب درسی .
      راستی نکاتی هم که به نظرت مهم میاد رو هم حاشیه کتاب درسیت یادداشت کن .
      اخه این همش نکتس خیلی زیاده چجوری واردکنم همرو؟
      I LOVE BIOLOGY

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله میشه تموم کرد یکی از دوستام دو دور هم از رو فاگو بطور کامل خوند+کتاب و راضی بود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه با این سرعت پیش بری تموم نمیکنی سعی کن کتاب درسی رو خوب بخونی و نکات رو خودت استنباط کنی و به دست بیاری بعد سراغ فاگوزیست برو تا نکاتی که خودت بهش نرسیدی رو بخونی موفق باشی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما بجا فاگو
      خیلی سبز و الگو کار کن خیلی قوی تر میشی
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شما بجا فاگو
      خیلی سبز و الگو کار کن خیلی قوی تر میشی
      من الان ترکیبی که کار میکنم اینه فاگو+کتاب درسی+الگو برا تست
      I LOVE BIOLOGY

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به هر حال ....
      و منابع استاندارد کتاب درسی و خیلی سبز و گاج و الگو خیلی بهتر هستن و نتیجه بخش تر
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه این همش نکتس خیلی زیاده چجوری واردکنم همرو؟
      نگفتم که همه نکاتشو بگیر حاشیه نویسی کن که پسره خوب . نکاتی که به نظرت مهم میان و موقع مرور کردن میخوای در دسترست باشه فقط .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر من اینه ها ......اول پاسخنامه الگو رو بیار جواب هر گزینشو بخون نکاتشو تو کتابت بنویس بعدش فاگوزیستو بخون بعد بیا تستای الگو رو بزن ......تست هم اینطوری نباشه که سواله یکو حل کنی بری سراغ جوابش بعد سوال دوم والی اخر .....اینکه سبک زیست خوندن نیست شما باید حداقل 30-50تست انتخاب کنی و طی زمان استاندارد جواب بدی بعدش جواباشو بخونی و حتما هر بار که تست میزنی بعد از اتمام تست زدنت نکات اون مبحثو مرور کن بعد برو سراغ کتاب دیگه ای
      خدایا کمکمون کن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین فاگو برا من وقتی خوب بود که باقی فصول رو خونده بودم و برای جمع بندی و رفع اشکال نهایی میرفتم سراغش اما اگه بخوای حالا بخونیش اول بیا مثلا 20 صفحشو جوذی بخون که دستت بیاد چی میخوای بخونی اصن
      بعدش بیا همه رو با دقت بالاتر بخون و اونایی که فک میکنی مهم ترن یا یادداشت کن یا هایلایت یا هرچی راحتتری باهاش...
      تابستونه و کلی وقت با علی موفق باشی
      ویرایش توسط parastoo17 : 13 تیر 1394 در ساعت 23:10

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      عاليه هيچ نگراني به دلتون راه نديد
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      اول كتاب درسي فصل مورد نظرت رو كامل بخون خوب بفهم. بعد فاگوزيست رو بردار از روش بخون شايد شما خيلي آروم ميخوني من 2- 3 روزه فصل اولشو خوندم نكته هاشم وارد كتابم كردم.

به نظرم تو همين تابستون بخون اونم فقط دوم با سومش وقتي كه مدرسه ها شروع شد نكته هايي كه نوشته بودي رو بخون چون اگر بخواي موقع مدرسه ها هم مطالعه كني قطعا تمام وقت بايد زيست مطالعه كني.

موفق باشي
      شما دقیقا تکات همون فصل رو وارد کردی به کتاب یا ترکیبیات رو هم اضافه کردی ؟!

من نظرم اینه ، اگه ترکیبی داشت ، مثلا بالای شکلی بود ، بالاش بنویسم ارجاع مثلا به فصل 3 حواس و ...

بنظر من که این شکلی بهتره ، حالا نظر دوستان و شما چجوریاس ؟

Dear GOD
      Thank you for
      Everything

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      شما دقیقا تکات همون فصل رو وارد کردی به کتاب یا ترکیبیات رو هم اضافه کردی ؟!

من نظرم اینه ، اگه ترکیبی داشت ، مثلا بالای شکلی بود ، بالاش بنویسم ارجاع مثلا به فصل 3 حواس و ...

بنظر من که این شکلی بهتره ، حالا نظر دوستان و شما چجوریاس ؟

من يك كتاب سوم و دوم تميز خريدم اون نكته هايي كه به قول دوستمون خودم نتونستم بهش برسم رو نوشتم يا اون چيزايي كه برام مبهم بود و تركيبي هاي دوم با سومش رو هم نوشتم كه چيز زيادي نبود.

بعضي دوستان خيلي بد جلوه ميدن فاگوزيستو براي مني كه اصلا دوم معلمم زياد خوب نبوده و هيچي يادم نيست فوق العاده عاليه البته منطقي خوندن و اونم فقط تو تابستون .
      و براي مهر به بعد طوري نشه كه فقط فاگوزيست رو بخونيم فقط مرور ي نگاش كنيم
      .
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)