خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گرفتن مدرک اصلی دیپلم و پیش دانشگاهی از مدرسه

من پارسال برای گرفتن معافیت تحصیلی و دادن کنکور مجدد یه دانشگاهی ثبت نام کردم.همون پارسال رفتم مدرسم برای گرفتن به قول معروف پروندم و دو تا کاغذ به من دادن که رو یکش توشته بود گواهی موقت پیش دانشگاهی و رو یکش نوشته بود گواهی موقت دیپلم حالا دقیق یادم نیست ولی همین گواهی موقت واینا بود.حالا یه سوال مدرک اصلی پیش و دیپلم که ظاهرا مقوایی کی باید بگیرم و از کجا بگیرم؟از خود مدرسم یا اموزش و پرورش منطقه یا جای دیگه؟خلاصه هر چی میدونید خواهشا بگید ممنون.

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      من پارسال برای گرفتن معافیت تحصیلی و دادن کنکور مجدد یه دانشگاهی ثبت نام کردم.همون پارسال رفتم مدرسم برای گرفتن به قول معروف پروندم و دو تا کاغذ به من دادن که رو یکش توشته بود گواهی موقت پیش دانشگاهی و رو یکش نوشته بود گواهی موقت دیپلم حالا دقیق یادم نیست ولی همین گواهی موقت واینا بود.حالا یه سوال مدرک اصلی پیش و دیپلم که ظاهرا مقوایی کی باید بگیرم و از کجا بگیرم؟از خود مدرسم یا اموزش و پرورش منطقه یا جای دیگه؟خلاصه هر چی میدونید خواهشا بگید ممنون.
      سلام
      از مدرسه باید بگیری ولی فک کنم یا دانشگاه باید نامه بده یا پایان خدمت سربازی داشته باشی
      من رفتم با خواهش التماس گرفتم (چون سربازی نداشتم نمیداد مدیر) بعدم تو یه آتیش سوزی مدارکم سوختن افتادم تو دردسر. چون یه بار بیشتر صادر نمیشن
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله بعد از چند سال میتونی اصل مدرک دیپلمت رو بگیری
      اگه برای ثبت نام دانشگاه مشکل اصل مدرک بودی میتونی سفته 500 تومنی بدی بهشون و قبول میکنن
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان من برای 94 کنکور دادم و اگه قبول شم میخوام برم دانشگاه جدید یعنی با همون پرونده و گواهی موقت ویا نهایت سفته میشه ثبت نام جدید انجام داد؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان من برای 94 کنکور دادم و اگه قبول شم میخوام برم دانشگاه جدید یعنی با همون پرونده و گواهی موقت ویا نهایت سفته میشه ثبت نام جدید انجام داد؟
      بله کفایت میکنه
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه خواهشا همین جا جوابمو بدید چون تو تاپبک های مشابه جواب دقیق نگرفتم و خیلی نگرانم.برای ثبت نام تو دانشگاه جدید الان برم انصراف بدم از دانشگاه یا بزارم وقتی نتیجه انتخاب رشته تو شهریور مشخص شد انصراف بدم؟الان چون هرکی یه چیزی میگه مثلا دکتر افشار میگه در یک روز انصراف بده بعد همون روز برو دانشگاه جدید ثبت نام کن ولی یه عده میگن از زمان انصراف تا زمان ثبت نام مجدد یک سال فرصت هست.حالا میخواست اگه میشه راهنماییم کنید پیشاپیش بابت وقتی که میزارید سپاس گزارم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا تو رو خدا یکی جواب بده.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه خواهشا همین جا جوابمو بدید چون تو تاپبک های مشابه جواب دقیق نگرفتم و خیلی نگرانم.برای ثبت نام تو دانشگاه جدید الان برم انصراف بدم از دانشگاه یا بزارم وقتی نتیجه انتخاب رشته تو شهریور مشخص شد انصراف بدم؟الان چون هرکی یه چیزی میگه مثلا دکتر افشار میگه در یک روز انصراف بده بعد همون روز برو دانشگاه جدید ثبت نام کن ولی یه عده میگن از زمان انصراف تا زمان ثبت نام مجدد یک سال فرصت هست.حالا میخواست اگه میشه راهنماییم کنید پیشاپیش بابت وقتی که میزارید سپاس گزارم.
      اگه روزانه هستی که باید خیلی وقت پیش انصراف میدادی
      اگه غیر روزانه هستی باید یکماه قبل از ثبت نام جدید انصراف بئی
      از زمان انصراف هم یکسال فرصت مجدد داری تا در دانشگاه جدید پذیرفته بشی
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دانشگاه آزادم یعنی مرداد برم انصراف بدم؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دانشگاه آزادم یعنی مرداد برم انصراف بدم؟
      اره اما بازم بپرس. از اموزش دانشکده ات بپرس بهتر بهت میگن
      مشاور

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه روزانه هستی که باید خیلی وقت پیش انصراف میدادی
      اگه غیر روزانه هستی باید یکماه قبل از ثبت نام جدید انصراف بئی
      از زمان انصراف هم یکسال فرصت مجدد داری تا در دانشگاه جدید پذیرفته بشی
      ببخشید یه سوال داشتم جوابش خیلی حیاتیه
      اگر امسال از دانشگاه فرهنگیان قبول بشیم و سال بعد یعنی کنکور 95 میتونیم بدیم؟؟؟
      و اگه قبول بشیم میشه از دانشگاه فرهنگیان با پرداخت جریمه انصراف داد و در دانشگاه جدید ثبت نام کرد؟؟
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin278 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال داشتم
      اگر امسال از دانشگاه فرهنگیان قبول بشیم و سال بعد یعنی کنکور 95 میتونیم بدیم؟؟؟
      و اگه قبول بشیم میشه از دانشگاه فرهنگیان با پرداخت جریمه انصراف داد و در دانشگاه جدید ثبت نام کرد؟؟
      جوابش خیلی حیاتیه
      اگه فرهنگیان جزو دانشگاه های روزانه باشه یکسال محرومیت داره
      اما بله جریمه پرداخت بشه میشه انصراف داد
      موقع ثبت نام از مسول اموزش دانشکده بپرسین واسه خاطر جمعی
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا وقتی از دانشگاه قبلیم انصراف میدم و میرم دانشگاه جدید برای ثبت نام بهم میگن برو پلیس+10 معافیت تحصیلی بگیر. آیا پلیس+10 معافیت جدید برام صادر میکنه؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا وقتی از دانشگاه قبلیم انصراف میدم و میرم دانشگاه جدید برای ثبت نام بهم میگن برو پلیس+10 معافیت تحصیلی بگیر. آیا پلیس+10 معافیت جدید برام صادر میکنه؟
      بله معافیت دانشگاهی صادر میکن
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مجدد.من پارسال در دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و انتخاب واحد هم برای ترم اول انجام دادم ولی به توصیه مشاورم اصلا دانشگاه نرفتم چون میگفت با یک ترم نرفتن کسی رو اخراج نمیکنن بعد کمی قبل از شروع ترم دوم یعنی در حدود بهمن رفتم دانشگاه گفتم مرخصی تحصیلی میخوام و بعد از پر کردن فرم مربوطه رفتم امور مالی شماره دانشجوییم رو چک کرد و یه پولی گفت واریز کن من واریز کردم خلاصه همه مراحل مرخصی گرفتن انجام دادم. حالا میخواستم بدون از دانشگاه اخراج که نشدم؟چون اگه اخرجی بودم باید بهم یه چیزی میگفتن یا حداقل مرخصی دیگه نمی توستم بگیرم درسته؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن