خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ریاضی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضی

بچه ها سلام من میخوام در حد 40-50 درصد ریاضی بزنم باتوجه به اینکه زمان زیادی نمونده من فقط این مباحث رو انتخاب کردم:احتمال-حد-مشتق-ماتریس -دنباله-انتگرال به نظرتون فقط با خوندن این مباحث میشه در حد 40-50 درصد ریاضی زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مممممممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاام..اصلا نمیشه پیش بینی کرد که با خوندن مباحث مشخص به ی درصد دلخواه رسید...ممکنه امسال طراحای کنکور برن سراغ مباحثی که تو سالای قبل کم اهمیت بودن....هیچی معلوم نیست..ولی براساس سالای قبل و اهمیتی ک مباحث داشتن ...تقریبی میشه گفت ک احتمال داره اگه طبق روال سالای قبل باشه چند سوال میاد...فک کنم مشتق 2 تا میاد...به خودت اطمینان داری که روی این مبحثا مسلطی و هر سوالی که بدن درست ج میدی...اگه اینطوره...فک کنم بشه ب این درصد رسید..موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشتق و کاربرد مشتق 9 الی 11 تا تست داره ، حد و پیوستگی و دنباله هم 4 الی 5 تا سوال داره ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از مشتق به تنهایی چند سوال میاد؟؟؟؟؟چون من کاربردای مشتق رو نمیخوام بخونم .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbahari نمایش پست ها
      بچه ها سلام من میخوام در حد 40-50 درصد ریاضی بزنم باتوجه به اینکه زمان زیادی نمونده من فقط این مباحث رو انتخاب کردم:احتمال-حد-مشتق-ماتریس -دنباله-انتگرال به نظرتون فقط با خوندن این مباحث میشه در حد 40-50 درصد ریاضی زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مممممممنون
      سلام
      اصن تجربی هستی یاریاضی؟؟؟؟؟؟اگه تجربی تاجائیکه من میدونم ازمشتق باکاربردش7تا میا حدوپیوستگیم 2-3تا
      منم بامریم موافقم اینم اضافه میکنم که معلوم نی بتونی اونارو بخونی وبه همشون جواب بدی......رویه این مباحث بیشتر تاکید کن....بقیه مبحثاروهم یخورده توذهنت داشته باشه که اگه احیانا اسون اوردن هنگ نکنی............

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصولا سوال مستقیم از مشتق خیلی بدن 2 تا میشه !! اکثرش کاربردهای مشتق هست ! بازم دقیق تر باید دوستان جواب بدن ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تجربیم آخه قبلا این مباحثو غیر از انتگرال خوندم اینه که مرورش برام وقتگیر نیست ،تو ازمونا تونستم تا حدودی تستاشو بزنم الان میخوام یادگیریمو کامل کنم .کاربردهای مشتق رو باور کنید یادم نمیاد راجع به چی بود.حالا تستای کنکورش سخته یا اسون؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbahari نمایش پست ها
      من تجربیم آخه قبلا این مباحثو غیر از انتگرال خوندم اینه که مرورش برام وقتگیر نیست ،تو ازمونا تونستم تا حدودی تستاشو بزنم الان میخوام یادگیریمو کامل کنم .کاربردهای مشتق رو باور کنید یادم نمیاد راجع به چی بود.حالا تستای کنکورش سخته یا اسون؟؟؟؟
      خانومی حتما باید اون چیزایی که یادت هستسو بخونی.....یخورده به مغزت فوووشار بده....فسفر بسوزون بخونشون
      ازما گفتن بود... نگی نگفتم............

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ب نظر من اصلا درست نیست ک یه مبحثیو بذاری!ممکنه از اون مباحثی ک کنار گذاشتی سوالای خیلی اسونی طرح کننو از اون مباحثی ک خوندی سوالای خییلی سختی مطرح کنن اینجوری تمام زحمت هیچ میشه
      باید همه ی مباحثو بخونی ولی چون فک میکنی وقتت کمه بیشتر سر مباحث مهم کار کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن