خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش ممنون
      فرجامت نیک

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز.
      شنیدید میگن دیگران کاشتند ما خوردیم ما بکاریم دیگران بخورند.
      در راستای عملی کردن این شعار! و اینکه هر کسی از سر جلسه کنکور 94بیرون اومد از دست شیمی و وقت گیر و ایده ای بودن سوالاتش کلی ناسزا و بد و بیراه نثار طراح کرد،تصیمیم گرفتم(نمیخام تنهایی این کار رو کنم!هر کسی مایل بود و وقت داشت چرا که نه!با هم تصمیمی میگیریم!) تا سوالات کنکور المپیادهای شیمی رو فصل به فصل جمع آوری کنم و با پاسخ تشریحی در اختیار کنکوری ها قرار بدم.
      منتها قبل اینکه وارد جزئیات بشم و سوالات خودم رو مطرح کنم و نظراتتون رو بشنوم،یه فایل wordرو که حاوی 63سوال کنکوری از المپیاد های سال گذشته به همراه 10سوال تالیفی از شیمی الی با پاسخ کلیدی تست هارو قرار میدم.دانلود کنید و نگاه کنید و ببینید که واقعا مفید هست یانه!صادقانه بگید!اگه واستون مفید نیست که وقتم رو بی خودی هدر ندم ولی اگه مفید هست پاسخ تشریحی رو اضافه کنم و ویرایش و در قالب pDFبراتون قرار بدم و این کار رو واسه فصل های دیگه هم تا کنکور 95انجام بدم!
      لازم به ذکر که سوالات رو از کتاب آقای مسعود جعفری انتشارات الگو انتخاب کردم ولی اگه قرار باشه پاسخ تشریحی بنویسم باید خودم بنویسم چون پاسخ های تشریحی این کتاب واسه دانش آموزان المپیادیه نه کنکوری ها!
      راستی یادم رفت بگم که این فصل در این کتاب حدودا 119تا تست داشت که گلچینشون کردم و شد 63تا!سوالات خیلی آسون یا خیلی سخت یا اونایی که موضوعاتشون تو کتاب نبود به همراه تست های تکراری رو حذف کردم شد اینقدر!
      منتظر جوابتون هستم.

دانلود فایل Download rar از آپلود آی آر
      من بارها دیدم از سوالات المپیاد تو کنکور دادن و بلعکس.این مسئله رو میشه توی کتاب 2 جلدی سفید رنگه شیمی 2 مبتکران دید
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      من بارها دیدم از سوالات المپیاد تو کنکور دادن و بلعکس.این مسئله رو میشه توی کتاب 2 جلدی سفید رنگه شیمی 2 مبتکران دید
      بله دقیقا اینطوریه!اکثر اسن تستا با اطلاعات دبیرستان حل میشن و بعضیاشون واقعا به تسلط و خلاقیت بالایی نیاز دارن!
      در کل میتونن کاندیدای مطرح شدن رو داشته باشن هر چند احتمالش کمه!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      بله دقیقا اینطوریه!اکثر اسن تستا با اطلاعات دبیرستان حل میشن و بعضیاشون واقعا به تسلط و خلاقیت بالایی نیاز دارن!
      در کل میتونن کاندیدای مطرح شدن رو داشته باشن هر چند احتمالش کمه!!
      به نظرم مشکل بیشتر از این که توی معلومات باشه تو وقت بود...خیلی وقت گیر بودن..ایده ها خیلی سخت نبود ولی همین که وقت گیر بود شیمی94 رو سخت کرده بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن