خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کلاس تقویتی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کلاس تقویتی

سلام ممنون میشم جواب سوالم رو بدین به نظرتون کلاس تقویتی و کلاس کنکور لازمه؟مثلا برای کسی که یک درسی رو خیلی ضعیفه حتما لازمه که بره کلاس کنکور؟اگه خودش تلاش کنه و بخونه بدون اینکه کلاس بره قدر شانس موفقیت داره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ایکاش اشاره میکردید تجربی هستید یا ریاضی

من تجربی بودم... توی اختصاصی ها فیزیک و شیمی رو کلاس رفتم ، زیست و ریاضی و عمومی ها رو خودم خوندم
      یکی از دوستانم همه کلاس ها رو میرفت ، خسته شده بود
      کلاس زیاد شما رو خسته میکنه هرچقدر کلاس کمتر برید ، سرعتتون بیشتر میشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام ممنون میشم جواب سوالم رو بدین به نظرتون کلاس تقویتی و کلاس کنکور لازمه؟مثلا برای کسی که یک درسی رو خیلی ضعیفه حتما لازمه که بره کلاس کنکور؟اگه خودش تلاش کنه و بخونه بدون اینکه کلاس بره قدر شانس موفقیت داره؟
      به نظر من کلاس نرید خیلی بهتر و مؤثر تره شاید تو کلاس 2 تا نکته یاد بگیرید ولی اگر خمون وقت رو خودتون بذارید به جای 2 تا نکته 4 تا یاد میگیرید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاس تقویتی به اندازش خوبه...
      یادمه از یکی از دوستام سوال کردم چه روزایی کلاس میری؟؟؟ گفت:فقط دوشنبه ها نمیرم!!!
      الان هم نشسته برا سال بعد میخونه!!!
      دو یا سه تا از درس هایی که نیاز داری برو...
      من خودم عربی رو کلاس رفتم
      فیزیک و شیمی و ادبیات رو از روی سی دی خوندم(از کلاس راحت تره چون هر موقع بخوای میتونی ببینیش و هر موقع بخوای میتونی تمومش کنی)
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضیو عربیت اگه ضعیفه کلاس برو...ولی بقیه درسا رو خیلی راحت تو خونه میتونی بخونی حتی اگه ضعیف باشی...
      با این حال من واسه ریاضی سی دی گرفتم باهاش تقریبا 90 درصده تستا رو میتونم بزنم...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من رشتم تجربیه کسایی که از سی دی اموزشی استفاده میکنند ممنون میشم بگند از کجا این سی دی هارو تهیه میکنید و اینکه قیمتش چقدره؟ممنون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سوالت خیلی کلیه کاش یکمی جزئی تر بگی
      مثلا اینکه فارغ التحصیلی یادانش اموز؟
      چه درسی؟
      ازمون ازمایشی میری یانه؟
      درکل:اگه کلاسی خواستی بری حتماچک کن باازمون ازمایشی که قراره بری همخوانی داشته باشه وگرنه فقط وقت وهزینتو هدر دادی

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      اگه اينجوره كه ميگين "خيلي ضعيفم" به نظرم كلاس كنكور به دردتون نميخوره. يه دبير بگيريد باهاتون اول درس رو تشريحي كار كنه. بعد كه تشريحي ياد گرفتين بريد ببينيد ميتونيد تست بزنيد يا نه. خيليا توي اين مرحله مشكلشون حل ميشه و ديگه احتياجي به كلاس تست ندارن. ولي اگر مشكل حل نشد بريد كلاس تست.
      اونايي كه اين مرحله ي تشريحي رو انجام نميدن و مستقيم ميرن كلاس تست (و متاسفانه به دليل مشاوره ي نادرست، 99 درصد داوطلب هارو شامل ميشن) مثل اين ميمونه كه آجر اول يه ساختمون رو كج گذاشتن و هي به آجر ها اضافه ميكنن. در نهايت نتيجه اش اين ميشه كه هم انرژي بيشتري صرف ميكنن هم نتيجه ي كمتري ميگيرن.
      خداروشكر كنكور امسال هم ثابت كرد كه كلاس تست به درد نميخوره تا وقتي تشريحي بلد نباشين. حتي با صرف تشريحي بلد بودن ميشه عالي نتيجه گرفت. پس روي توصيه من فكر كنيد.
      موفق تر باشيم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن