خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 72
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

درصد پایین زیست

سلام بچه ها
      اسم من علی ـــــــه
      من قضیه م اینطوریه که با اینکه از همه رفقام تو ازمونا زیستو زیاد میزدمولی حالا از کودن ترینای کلاسمون هم کمتر زیست زدم
      بعد کنکور که به دفترچه سوالا نیگا کردم کلی سوال اسون بم چشمک میزنن که من نمیدونم چی شده اصن سرجلسه بهشون فکر ندادم
      شجره نامه ک 400تا تست براش زده بودم سر ککور 4تا گزینشم امتحان کردم جواب نیومد...سیرابی گاو رو روده دیدم...تست باکتری ها رو نزدم...تست نوترکیبی رو غ زدم...تست چشم رو نزدم...و...و...و...اینایی که میگم خنگ ترین رفقام زدن...زیستم درومد 44 پنوزده تا غ داشتم
      بخدا حالم خیلی خرابه...میخوام سرمو بخارونم سوالا یکی یکی میاد جلو چشم...یه رفیق دارم ب عمرش زیستو از من بیشتر نزده بود زده 68...(نگین دروغ میگه...شک ندارم بهش)
      دیگه موندم...هر روز ساعت 12 که از خواب پا میشم(خونه ما ساعت 3ظهربیدارمیشن دیر میخوابیم اخه...)دور از چش خونوادم اهنگ گوش میدمو میزنم زیر گریه...اخه بابام سر کنکور من خ عذاب کشید...یه سال تلاشم تو صفر ضرب شد...دیگه با این زیست هیچی قبول نمیشم...ببخشید شمارم ناراحت کردم اخه زندگیم جهنم شده...بیچاره بابام
      خواستم یه دردو دلی کرده باشم
      ویرایش توسط علی پاتر : 12 تیر 1394 در ساعت 01:41

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      اسم من بدبخت علی ـــــــه
      من قضیه م اینطوریه که با اینکه از همه رفقام تو ازمونا زیستو زیاد میزدمولی حالا از کودن ترینای کلاسمون هم کمتر زیست زدم
      بعد کنکور که به دفترچه سوالا نیگا کردم کلی سوال اسون بم چشمک میزنن که من نمیدونم چی شده اصن سرجلسه بهشون فکر ندادم
      شجره نامه ک 400تا تست براش زده بودم سر ککور 4تا گزینشم امتحان کردم جواب نیومد...سیرابی گاو رو روده دیدم...تست باکتری ها رو نزدم...تست نوترکیبی رو غ زدم...تست چشم رو نزدم...و...و...و...اینایی که میگم خنگ ترین رفقام زدن...زیستم درومد 44 پنوزده تا غ داشتم
      بخدا حالم خیلی خرابه...میخوام سرمو بخارونم سوالا یکی یکی میاد جلو چشم...یه رفیق دارم ب عمرش زیستو از من بیشتر نزده بود زده 68...(نگین دروغ میگه...شک ندارم بهش)
      دیگه موندم...هر روز ساعت 12 که از خواب پا میشم(خونه ما ساعت 3ظهربیدارمیشن دیر میخوابیم اخه...)دور از چش خونوادم اهنگ گوش میدمو میزنم زیر گریه...اخه بابام سر کنکور من خ عذاب کشید...یه سال تلاشم تو صفر ضرب شد...دیگه با این زیست هیچی قبول نمیشم...ببخشید شمارم ناراحت کردم اخه زندگیم جهنم شده...بیچاره بابام
      با سلام من از بچگی درسخون ترین بچه ی فامیلو دوست و اشنام...
      همه رتبه زیر هزار منطقه یک ازم امید دارن
      ترازم 5200 بود......کنکورمو خوب ندادم در حدی که جرئت نکردم دفترچه رو نگاه بندازم در این حد........به همه میگم بابا من ترازم پایین بود قبول نمیشم میگن قلمچی همش چرته..........
      مگه خانواده من سختی نکشیدن؟؟؟؟ببینید این سختی ها واسه همه هست.خانواده همه سال کنکور بچه هاشون اذیت میشن......اصن بقول مامانم سالی ک بچه کنکور داره باید همه اعضای خانواده زندگیشونو تحت الشعاع قرار بدن......
      نگران نباش...یبار درصداتو واسم تو ی تایپیک فرستاده بودی...پزشکی قبولی
      اصن قبولم نشدی دنیا ک ب اخر نرسیده....
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      اسم من بدبخت علی ـــــــه
      سلام
      ببین درسته یکمی خراب کردی ولی هنوز که نتایج نیومده شاید درسای دیگت جبرانش کنه..درصد گرفتی درسای دیگتو؟
      این همه ناراحتی اخه دردی دوا نمیکنه
      باید به فکر باشی که قراره چیکار کنی
      درسته همش فکرش میاد سراغت ولی باید بشینی باخودت حساب کتاب کنی که "علی تهش چی ؟اینهمه گریه کنم که تهش چی بشه؟تو نتیجم فرقی ایجادمیکنه این گریه ها؟یاباید یه فکر اساسی بکشم؟"

گرفتی منظورمو؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      با سلام من از بچگی درسخون ترین بچه ی فامیلو دوست و اشنام...
      همه رتبه زیر هزار منطقه یک ازم امید دارن
      ترازم 5200 بود......کنکورمو خوب ندادم در حدی که جرئت نکردم دفترچه رو نگاه بندازم در این حد........به همه میگم بابا من ترازم پایین بود قبول نمیشم میگن قلمچی همش چرته..........
      مگه خانواده من سختی نکشیدن؟؟؟؟ببینید این سختی ها واسه همه هست.خانواده همه سال کنکور بچه هاشون اذیت میشن......اصن بقول مامانم سالی ک بچه کنکور داره باید همه اعضای خانواده زندگیشونو تحت الشعاع قرار بدن......
      نگران نباش...یبار درصداتو واسم تو ی تایپیک فرستاده بودی...پزشکی قبولی
      اصن قبولم نشدی دنیا ک ب اخر نرسیده....
      درصدام اینان
      ادب46
      عربی 60 65
      دینی 70 75
      زیان 80
      ریاضی30
      شیمی68
      فیزیک و زیست 45
      ااخه میدونی بابای من یه جور خاصی زجر کشیده...اون چون میدونست من سر کتاب بند نمیشم 3 سال(بخدا 3سال شبانه روزی)یه میز خرید گذاشت بغل میز من درس خوند...45سالشه نشست برا کنکور خوند و حتی یه بارم سر جلسه نرفت...من بابام یه اموزشگاه کنکور داره...اصن من خ بدبختم حتی تصورشم نمیتونی بکنی شرایط منو...بغضم گرفت باز....بیچاره بابام

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      سلام
      ببین درسته یکمی خراب کردی ولی هنوز که نتایج نیومده شاید درسای دیگت جبرانش کنه..درصد گرفتی درسای دیگتو؟
      این همه ناراحتی اخه دردی دوا نمیکنه
      باید به فکر باشی که قراره چیکار کنی
      درسته همش فکرش میاد سراغت ولی باید بشینی باخودت حساب کتاب کنی که "علی تهش چی ؟اینهمه گریه کنم که تهش چی بشه؟تو نتیجم فرقی ایجادمیکنه این گریه ها؟یاباید یه فکر اساسی بکشم؟"

گرفتی منظورمو؟
      اخه من عمم سال اولش ک کنکور قبول نشد بابام یادمه به بهونه گریه کردن رفت حموم کلی گریه کرد...
      حالا اخه منه الاغ چطوری به چشاش نیگا کنم ها؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درصدام اینان
      ادب46
      عربی 60 65
      دینی 70 75
      زیان 80
      ریاضی30
      شیمی68
      فیزیک و زیست 45
      ااخه میدونی بابای من یه جور خاصی زجر کشیده...اون چون میدونست من سر کتاب بند نمیشم 3 سال(بخدا 3سال شبانه روزی)یه میز خرید گذاشت بغل میز من درس خوند...45سالشه نشست برا کنکور خوند و حتی یه بارم سر جلسه نرفت...من بابام یه اموزشگاه کنکور داره...اصن من خ بدبختم حتی تصورشم نمیتونی بکنی شرایط منو...بغضم گرفت باز....بیچاره بابام
      اولا افرین به این مسئولیت پذیری
      دوما همون صحبت های بالا..........ولی درصدات خوبه.....چ کار جالبی انجام داد.مامان منم سالها از درد پا رنج میبره امسال میخاست عمل کنه بخاطر کنکور من اینکارو نکرد....بعضی وقتا از درد پا خابش نمیبرد......ولی نمیدونم چرا گریم نمیاد..هر وقت خعلی گند میزدم اشکم درنمیومد.حتما خیلی گند زدم.حتما.بعدم اینجور ک بوش میاد شما از اول بچه درسخون نبودی.ولی من از اول تریپ خرخون داشتم همه الان ب امید پزشکین.ولی ....من عین خیالم نیس......ای شکوفه تو سرم.....

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باز خوبه گریه میکنی سبک میشی......من اشکم درنمیاد

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اخه من عمم سال اولش ک کنکور قبول نشد بابام یادمه به بهونه گریه کردن رفت حموم کلی گریه کرد...
      حالا اخه منه الاغ چطوری به چشاش نیگا کنم ها؟؟
      اینی که میگی مشکل بیشتر ماهاستاخه با گریه تو چیزی درست نمیشه که
      من جات باشم- که واسه بابات اینقد ناراحتی- میشینم میخونم..خب تو که میگی خراب کردی پس لاقل بشین به درس خوندن واسه95 بابات بدونه واقعا درس میخونی نه که الکی زحمتشو داری تلف میکنی البته امیدوارم درصدای دیگت جبران کنه وهمین امسال چیزی که میخوای قبول شی-

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      باز خوبه گریه میکنی سبک میشی......من اشکم درنمیاد
      اره یه دوساعتی سبک میشم ولی باز بابام میاد تو ذهنم...شجره نامه هایی که با هم حل کردیم میاد تو ذهنم...جمله هایی که تو وایت بردم برام مینوشت میاد ذهنم...بعد دوباره باید 15 ساعت صبر کنم ساعت بشه 12 ظهر برم سر اهنگ و گریهکاش هیچوقت ب این دنیا پا نذاشته بودم...الان دیگه راهی نیست باید تحمل کنم این روزای سختو

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درصدام اینان
      ادب46
      عربی 60 65
      دینی 70 75
      زیان 80
      ریاضی30
      شیمی68
      فیزیک و زیست 45
      درصدات خوبن امیدوارم قبول شی...
      ترجیحا تا نتایج ابغوره نگیر
      یه کاری جور کن چمدونم بازی چیزی..پسرابخوان خوب میتونن فکرشونو مشغول کنن تو چرانتونی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      اینی که میگی مشکل بیشتر ماهاستاخه با گریه تو چیزی درست نمیشه که
      من جات باشم- که واسه بابات اینقد ناراحتی- میشینم میخونم..خب تو که میگی خراب کردی پس لاقل بشین به درس خوندن واسه95 بابات بدونه واقعا درس میخونی نه که الکی زحمتشو داری تلف میکنی البته امیدوارم درصدای دیگت جبران کنه وهمین امسال چیزی که میخوای قبول شی-
      اخه من دیگه یه سال چی بخونم...بخدا من امسال سوادشو داشتم نمیدونم چرا زیستو اینطوری زدم...یه سال باید تموم این مطلبارو که کلمه به کلمه حفظمو چطوری بخونم...
      میگم دیگه شرایط من غیرقابل تصور خرابه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابات باید بهت افتخار کنه...
      همه بچه ها اینقدر مسئولیت پذیر نیستن...
      اما وقتی یه اتفاق میفته دیگه نمیشه کاریش کرد.گریه هم هیچ مشکلی رو حل نمیکنه.
      مهم اینه که تلاشت رو کردی...
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      بابات باید بهت افتخار کنه...
      همه بچه ها اینقدر مسئولیت پذیر نیستن...
      اما وقتی یه اتفاق میفته دیگه نمیشه کاریش کرد.گریه هم هیچ مشکلی رو حل نمیکنه.
      مهم اینه که تلاشت رو کردی...
      داش مسعود منم برا همین ناراحتم که چرا با اینکه تلاشمو کردم...ولی دونسته هامو رو پاسخبرگ پیاده نکردم...این خ ازارم میده...منی که کله زیستو نقطه به نقطه ازبرم اخه زیست44؟؟؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اخه من دیگه یه سال چی بخونم...بخدا من امسال سوادشو داشتم نمیدونم چرا زیستو اینطوری زدم...یه سال باید تموم این مطلبارو که کلمه به کلمه حفظمو چطوری بخونم...
      میگم دیگه شرایط من غیرقابل تصور خرابه
      اگه اینقد ناراحتی بله
      خب داری میگی من بابام فلان خودم اینجوری بعد گریه..خب گریه که دردی دوا نمیکنه مگه نه؟
      خودتو نزن اونراه خوب میفهمی منظورم چیه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      داش مسعود منم برا همین ناراحتم که چرا با اینکه تلاشمو کردم...ولی دونسته هامو رو پاسخبرگ پیاده نکردم...این خ ازارم میده...منی که کله زیستو نقطه به نقطه ازبرم اخه زیست44؟؟؟
      اره دیگه داش کنکور همینهملوم نمیکنه قراره چیکار کنی سرجلسه..اصلا اعتباری نیست چیزی که در طول سال خیلی خوب خوندی سرجلسه پیاده کنیحرفم شاید تاحدودی بهانه باشه ولی خب...

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)