خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

2 سال پشت کنکوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
      من بار دوم بود که کنکور دادم و فکر نکنم که رتبه خوبی رو بیارم . الان دفترچه خدمت را فرستادم تاریخ 8/19 زده که اعزام هستم . از یک طرفی هم می خوام برم ازاد که سربازی نرم . متولد 74 هستم و سال پیش مدرک پیش دانشگاهی خرداد ماه پاس کردم . می خوام مجدد سال بعد کنکور بدم شما چه پیشنهادی می کنید ؟ و من باید دقیقا الان چکار کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام
      من بار دوم بود که کنکور دادم و فکر نکنم که رتبه خوبی رو بیارم . الان دفترچه خدمت را فرستادم تاریخ 8/19 زده که اعزام هستم . از یک طرفی هم می خوام برم ازاد که سربازی نرم . متولد 74 هستم و سال پیش مدرک پیش دانشگاهی خرداد ماه پاس کردم . می خوام مجدد سال بعد کنکور بدم شما چه پیشنهادی می کنید ؟ و من باید دقیقا الان چکار کنم ؟
      هرکسی بادی توانایی ها واستعداد خودشو در نظر بگیره و بر اساس اون و پشت کاری که داره وشرایط مختلفی که تو زندگی هرکسی هست تصمیم بگیره بمونه پشت کنکور یا نمونه
      این سوالات اونم تو جو کنکوری که شاید خیلی از بچه ها تلاش کنن ونتیجه نگیرن یا سال سخت و طاقت فرسایی باشه خوب نیست چون دانش آموزی که کنکور داده میگه راحت شو ولش کن مهم نیست.البته شاید این حرف برای بعضی از افراد خوب باشه ولی در کل باید همه چی رو درنظر بگیری اینکه بعد دانشگاه اون پشت کار لازم برای شروع مجدد وتلاش کنکور رو داری؟؟؟؟؟؟آیا میتونی حرفه ای تلاش کنی و یک سال دیگه از تفریح و....بزنی همه این چیزا باید برای خود فرد در نظر گرفته شه بعد تصمیم بگیره

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام
      منم دقیقا شرایط شما رو داشتم و پیام نور ثبت نام کردم 2 ترم مرخصی گرفتم و سال بعد قبول شدم و شهریور انصراف دادم و رفتم دانشگاهی که قبول شده بودم اگر الان قانون عوض نشده باشه واونایی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنن بتونن انصراف بدن ( که فکر کنم همین طوری باشه ) میتونی این کار رو بکنی البته اگر نمیخوای درس دانشگاه بخونی و فقط میخوای این یک سال سربازیت رو بپیچونی پیام نور بزن شهریش کمتر از ازاده و 2 ترم مرخصی بگیر اما اگر میخوای درس دانشگاه رو هم تو این یک سال بخونی اگر به آزاد بیشتر علاقه داری آزاد بزن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرمن اگه وااااقعا اراده دارین و تصمیم گرفتین سخت تلاش کنین و مث سالای قبل نشید و وسط راه نبرین برید یکی از دانشگاهای بدون کنکور و بشینید خونه واس رشته و دانشگاه مورد علاقتون تلاش کنین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن