خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      به نظر من لازم نیست به رقیباتون فکر کنید درصدای رتبه های برتر مشخصه شما با رسیدن به یک درصد مشخصی رتبه 2 یا 3 رقمی میشید پس لازم نیست این فکر ها رو بکنید
      ضمنا کسانی که نمیخوان زیر گروه یک برن ( مهمترین رشته های زیرگروه یک پزشکی و دندون پزشکی هستن) حتما درس زمین شناسی رو بخونند خیلی تأثیر میذاره مثلا داروسازی زیرگروه 2 هستش کسانی که میخوان برن داروسازی یا هر رشته دیگه که تو زیرگروه یک نیست حتما زمین شناسی رو خوب بخونند
      نمیشه این تفکر رو داشت که مثلا اگه زیست رو 80 بزنم پزشکی قبولم..به این راحتی نیست ...چون رقیب های گردن کلفت تر هم همین حرف رو میزنن اصلا کنکور بر اساس سطح دانش اموزان طراحی میشه یجوری سوال میدن از 10 هزار نفر 500 نفر جواب بدن برای همین یه کنکوری باید رقیباشو بشناسه و تلاششو بر اون اساس تنظیم کنه
      مثلا بدونه یکی که خیلی بار علمی داشته فلان سال نتونسته زیست رو مثلا 80 بزنه پس باید بیشتر از اون تلاش کنه
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.

من هم با نظر sina sad تا حدود زیادی موافقم.متاسفانه خیلی ها تو این رویاپردازی ها گیر میفتن و آخرش هم افسرده میشن و از درس زده میشن. من خودم که سال 93 کنکور دادم همین طوری بودم و نتیجش هم پشت کنکور موندن بود. متاسفانه خیلی ها فکر می کنند که با فلان مشاور و فلان کلاس و دی وی دی هم فلان منابع کمک درسی میشه بدون زحمت کنکور رو پشت سر گذاشت ؛ در حالی که شرط اصلی برای پشت سر گداشتن رقبا در کنکور ؛ تلاش با برنامه ریزی هستش.نگران المپیادی ها و "کله گنده ها" نباشید ! انا یه سریشون اصلا" سهمیه ویژه دارند و کنکور نمیدن و بقیه هم معمولا" زیر 200 کشوری میشن (که همه میرن بنیاد نخبگان) . ببینید ! هنوز هم جا هست ؛ زیاد نگران اونا نباشید.

کنکوری های 95 و ... ؛ واسه موفقیت تو کنکور کافیه اول به خدا توکل کنید و بعد هم با داشتن یه برنامه ریزی خوب ؛ با تمام وجودتون تلاش کنید . برنامه ریزی هم این نیست که برین پیش یه مشاور یه ملیون بهش پول بدید که مثلا" واستون برنامه ریزی کنه ؛ کافیه به برنامه آزمون آزمایشیتون وفادار باشید و مطابق اون تلاش کنید.این طوری بعد از یه مدت مطمئن باشید که به درس خوندن وابسته میشید و یه جورایی دیگه نمیتونین بزارینش کنار! ( من خودم بعد از کنکور 94 یه هفته استراحت کردم بعد که دیدم هنوز حوصله درس خوندن دارم شروع کردم دارم کتابای عمومی دانشگاه رو میخونم!) . بعد از یه مدت کوتاه هم اون قلق کار دستتون میاد و خیلی خوب پیشرفت میکنید.

موفق باشید.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      توی این شکی نیست! یکی از بچه های حلی 1 امسال 100 بار کتاب زیست رو خونده بود!
      حالا ایتقدر هم نیاز نیست خودتو زجر بدی من خودم زیست سه سال رو حدودا 9 تا 10 بار خوندم تو کنکور 94 حدودا 70 زدم ( حدودا بخاطر اینکه هنوز نتایج نیومده )
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      نمیشه این تفکر رو داشت که مثلا اگه زیست رو 80 بزنم پزشکی قبولم..به این راحتی نیست ...چون رقیب های گردن کلفت تر هم همین حرف رو میزنن اصلا کنکور بر اساس سطح دانش اموزان طراحی میشه یجوری سوال میدن از 10 هزار نفر 500 نفر جواب بدن برای همین یه کنکوری باید رقیباشو بشناسه و تلاششو بر اون اساس تنظیم کنه
      مثلا بدونه یکی که خیلی بار علمی داشته فلان سال نتونسته زیست رو مثلا 80 بزنه پس باید بیشتر از اون تلاش کنه
      ببینید شما باید خودتون رو به سطحی برسونید که با این سطح سوالات کنکوری که هست بتونید اون درصد ها رو کسب کنید در واقع شما بهتره به درصدهای خودتون فکر کنید تا اینکه رقیباتون کی هستند این رقیب های قوی هر ساله هستند پس درصدهای هر سال با همین افراد قوی به دست اومده و شما هم اگر به اون درصد ها برسید همون رتبه رو میارید

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      حالا ایتقدر هم نیاز نیست خودتو زجر بدی من خودم زیست سه سال رو حدودا 9 تا 10 بار خوندم تو کنکور 94 حدودا 70 زدم ( حدودا بخاطر اینکه هنوز نتایج نیومده )
      خب این پسر 85 درصد زد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      موافقم ولی طلای المپیاد از کنکور معافه ولی واقعا کلمه غول رو قبول دارم!
      منظورشون احتمالا مثلا طلای پایا بوده...

البته طلایی ها اندازه 10 تا نفر یک عرق میریزن با این رویکرد مسخره سوالای جدید و بی عدالتهایی که داره میشه توی باشگاه...

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOLFA نمایش پست ها
      منظورشون احتمالا مثلا طلای پایا بوده...

البته طلایی ها اندازه 10 تا نفر یک عرق میریزن با این رویکرد مسخره سوالای جدید و بی عدالتهایی که داره میشه توی باشگاه...
      باشگاه تو همه درسا فاسد نیس! اما توی شیمی خیلی نفوذی هست که باعث میشه هر سال تقلب بشه و البته در زیستم که امسال....

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر وقت وقت گذاشتی درست ! یک مسئله ریاضی رو درست بشینی خودت حل کنی روش وقت بگذار بیست دقیقه قبلش دوتا مثال حل کن بعدش بردار اون تمرین رو حل کن به خدا نتونستی مهم نیست !!! چجوری بهتون بفهمونم فقط تا الان فهمیدم که فقط اونایی رو تو دانشگاه و کنکور تونستم جواب بدم که واقعا فهیده بودم میفهمیدم از کجا اومده درست درکش میکردم آقا باور کن 100 تا تست زدن از هر مبحث خوبه به شرط اینکه خداوکیلی خودت حلش کنی قولت میدم همین شیمی و ریاضی کنکور امثال برات بتونم تو چند تا کتاب مثال هاش رو دقیقا بگم نمیگم آسونه وقت بگذار ! بپرس درکش کن یک چیزو و درست حل کن همون رو قول میدم سرجلسه کنکور حل میکنی شیمی هر وقت تونستی بفهمی سخت ترین سوالاش دقیقا چیه و آیا میتونی با اونایی که خوندی چقدر راحت حلشون کنی میفهی نمیگم راحت هست میگن نترس

بشین مثال رو حل کن کتاب تست خوب از اینایی که معروف هست داشته باش بهش اعتماد کن درست بخون خلاصه نویسی کن تو ساعات درست درس بخون فکر نکن عقبی موفقیت در پیش روست ..

"When the going gets tough, the tough get going."

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرف شما درسته..اما به نظر من به این وحشتناکی هم که میگید نیست..به قول دوستمون میشه بدون شب زنده داری هم درس خوند...
      همین آقا محمد حسین لطفی که عضو انجمن هستن و رتبه شدن خودشون گفتن بین 6-10 ساعت مطالعه داشتن....کسایی رو میشناسم که 14 ساعت روزی مطالعه داشتن....و کسی رو میشناسم که فقط واسه مدرسه خوندن بدون اینکه واس کنکور بخونن و امسال 180 آورده...
      آدم با آدم فرق داره...اما "آدمی با امید زندست"
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن