خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دانلود کتاب (( نگاهی به شاه )) ، به قلم عباس میلانی

دوستان سلام ، می دونم احتمالش کمه که کسی رو چنین تاپیکی کلیک کنه !! احتملا بچه های انجمن الآن دارن یا پست های ویتامین خنده رو میخونن یا مطلبی در مورد اینکه مثلا سلنا گومز امروز چطوری تیپ زده یا قلان بازیگر ایرانی چه مطلب حاشیه ای گفته که جنجال شده رو دارن دنبال می کنن !!

البته خیلی ربطی به موضوع نداشت ، ولی همینطوری خواستم بگم دلم خنک بشه ......

اما مهم نیست ، این تاپیک رو زدم برا کسایی که به کتب تاریخی علاقه دارند ، چون یکی از دوستان انجمن زحمت کشیدن و کتاب آقای میلانی رو از وبسایت اصلی گرفتن ، بعد هم باز زحمت کشیده و به خواهش بنده کتابو آپلود کردن . گفتم حالا که 14 مگ آپلود شده بقیه هم بیان استفاده کنند ، همین ؛

در مورد کتاب بگم کتاب بسیار خوبیه ، چون اولا بی طرفه ، ثانیا جامع و کامله !! از نظر بی طرف بودن بگم مدرکش این هست که در ایران از کتب ممنوعست و در خارج از کشور هیچ کدوم از اعضای خانواده شاه حاضر به ملاقات با نویسنده کتاب نشدند ، البته تایید اصلی کتاب به وسیله افراد دیگه بوده اما اینم گفتم برا اونایی که معیارشون چیز دیگه ای هست !
      در ضمن خود آقای میلانی اگر اشتباه نکنم استاد علوم سیاسی دانشگاه استنفورد هستند ؛

اینم لینک دانلود با تشکر فراوان از برادر
      (LfbbfoK)

Shah-web

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دل منم خنک شد حاجی سهیل

کتاب خوبیه بخونید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      @Putin

داداش مطمئنی بی طرفه؟؟؟ بخونمش؟؟؟
      تاییده؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      @Putin

داداش مطمئنی بی طرفه؟؟؟ بخونمش؟؟؟
      تاییده؟؟؟
      صد در صدیه داداش ، یه کتاب تکه توی زمینه تاریخ معاصر ! همین نویسنده یه کتاب هم در مورد هویدا نوشته که خودم هنوز نخوندمش ولی تعریف اونم زیاد شنیدم ؛

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      8 نفر دانلود کردن
      8نفر کتاب خون
      پزشک مملکت فصل یکشو بخون خیلی قشنگه من هنو 150 ص خوندم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن