خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      ببخشید من الان تازه سومم تموم کردم کارنامم و گرفتم یعنی می تونم دوباره دیپ مجدد بگیرم؟ پیش و دیگه نمی خواد که ؟
      کی باس اقدام کنم واسه دیپ مجدد چون می خوام شهریور بدم امتحانا رو ؟
      واین گواهی موقت پایان سه دوره تحصیلی از کجا گیر بیارم ؟
      خیر شما بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمیتونید دیپ دوم بگیرید

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید من الان تازه سومم تموم کردم کارنامم و گرفتم یعنی می تونم دوباره دیپ مجدد بگیرم؟ پیش و دیگه نمی خواد که ؟
      کی باس اقدام کنم واسه دیپ مجدد چون می خوام شهریور بدم امتحانا رو ؟
      واین گواهی موقت پایان سه دوره تحصیلی از کجا گیر بیارم ؟
      بله میتونی دوباره دیپلم مجدد بگیری
      دوست خودم با معدل 17 و خورده ای اقدام کرده برای دیپلم مجدد ( منتهی دوست فارغ التحصیل هستش) و
      فقط ریز نمرات سه ساله دیپلم + گواهینامه موقت 6 ماهه پایان دوره سه ساله دیپلم که خود مدرسه بهتون میده رو ازش برای ثبت نام دیپلم مجدد خواستن ، همین

در ضمن تا حدود 20 تیرماه مهلت ثبت نام داری ، به بعد ثبت نام نمیکنن( چیزی که به دوست من گفتن)

گواهی پایان دوره دیپلم رو خود مدرسه موقع دریافت مدارک بهتون میده ، از جایی نیاز نیست بگیری

در ضمن چون شما میخوای بری پیش دانشگاهی ثبت نام کنی باید با مدرست موضوع رو در میان بگذاری که یک ریز نمرات دیگه + گواهی پایان دوره دیپلم برات دوباره صادر کنه ، چونکه اگر مدارک رو ببری برای مدارس بزرگسالان که دیپلم مجدد بگیری تا اواسط برج مهرماه نتایجش میاد و شما نمیتونی اونوقت پیش دانشگاهی ثبت نام کنی ، چون مدارکت گیره

پس باید از مدرسه ایکه دیپلم گرفتی ، درخواست کنی که بخاطر دیپلم مجدد گرفتن دوبار مدارک نام برده رو واست صادر کنن که برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل بر نخوری ، مواظب باش داداش ، اگر مدارکت رو بگیرن واسه دیپلم مجدد دیگه تا موقع اعلام نتایج مدارکت رو نمیدن ، پس بهترین کار همینه که از مدرست درخواست کنی دو تا از مدارک ریز نمرات و گواهینامه پایان دیپلم برات صادر کنن ، در ضمن اگر مدرسه گفت که نمیشه و این ها ، برو آموزش و پرورش موضوع رو در میان بگذار ولی مشکلی پیش نمیاد ، چون شما هر چندتا که بخوای مدرسه وظیفه اش هست برای شما صادر کنه از مدارک نامبرده

حسابی حواست جمع باشه به مشکل نخوری داداش ...

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      خیر شما بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمیتونید دیپ دوم بگیرید
      ابجی این دوستمون میتونه ثبت نام کنه واس دیپلم مجدد

عاغا میتونی ثبت نام کنی باید بری مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنی ، یعنی بری آموزش و پرورش منطقه ای که دیپلم گرفتی و درخواست نامه دیپلم مجدد کنی ، من خودم با دوست رفتم و از مراحل کار آگاهم ، چون فقط مدرک ریز نمرات دیپلم + گواهی پایان دوران دیپلم از شما میخوان و اصلاً کاری به اینکه شما مدرک پیش دانشگاهی داری یا نداری ، ندارن

به هر حال از مسولان آموزش و پرورش سوال و تحقیق که در کارت مشکلی پیش نیاد

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ببخشید که می گم ولی من امتحانات نهاییم و خراب کردم و دیر سرم به سنگ خورد والا مثه خر پشیمونم و همینجور که می دونید معدل هم شده 35 درصد صحیح کننده ها خیلی بد صحیح کردن و از هر درس 4 5 نمره کتر اون چیزی که فک می کردم شدم و معدلم شد 11/5 و بگم که واقعا هم مشکل واسم به وجود اومد که نتونسم خوب جواب بدم . به نظرتون چی کار کنم ؟بیخیال کنکور بشم ایا ؟ یا دیپلم مجدد بگیرمم ؟ یا همینجوری بخونم
      سلام دوست عزیز
      ببینید شما اگر 2 - 3 تا درس هم افتاده باشید باز میتونید برای شهریور جبرانش کنید و به نظر من کنکور رو بیخیال نشید و برای کنکورتون برنامه ریزی کنید و در بین برنامه تون در وقت های خاص اون درس هایی که افتادید رو برای خوندنش وقت بذار به همین راحتی
      شما اگه برای کنکور خوب بخونید میتونیددر کنکور نتیجه ی خوبی بگیرید
      و اگر از من نظرمو بپرسی میگم کنکورت رو رها نکن و هیچ وقت هم نا امید نشو
      به نظر من الان هم دیر نیست بشین برای کنکور با همون توضیحاتی که من برای برنامه ریزی کنکورت دادم برنامه ریزی کن و طبق برنامه ات پیش برو
      موفق باشی عزیز
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      بله میتونی دوباره دیپلم مجدد بگیری
      دوست خودم با معدل 17 و خورده ای اقدام کرده برای دیپلم مجدد ( منتهی دوست فارغ التحصیل هستش) و
      فقط ریز نمرات سه ساله دیپلم + گواهینامه موقت 6 ماهه پایان دوره سه ساله دیپلم که خود مدرسه بهتون میده رو ازش برای ثبت نام دیپلم مجدد خواستن ، همین

در ضمن تا حدود 20 تیرماه مهلت ثبت نام داری ، به بعد ثبت نام نمیکنن( چیزی که به دوست من گفتن)

گواهی پایان دوره دیپلم رو خود مدرسه موقع دریافت مدارک بهتون میده ، از جایی نیاز نیست بگیری

در ضمن چون شما میخوای بری پیش دانشگاهی ثبت نام کنی باید با مدرست موضوع رو در میان بگذاری که یک ریز نمرات دیگه + گواهی پایان دوره دیپلم برات دوباره صادر کنه ، چونکه اگر مدارک رو ببری برای مدارس بزرگسالان که دیپلم مجدد بگیری تا اواسط برج مهرماه نتایجش میاد و شما نمیتونی اونوقت پیش دانشگاهی ثبت نام کنی ، چون مدارکت گیره

پس باید از مدرسه ایکه دیپلم گرفتی ، درخواست کنی که بخاطر دیپلم مجدد گرفتن دوبار مدارک نام برده رو واست صادر کنن که برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل بر نخوری ، مواظب باش داداش ، اگر مدارکت رو بگیرن واسه دیپلم مجدد دیگه تا موقع اعلام نتایج مدارکت رو نمیدن ، پس بهترین کار همینه که از مدرست درخواست کنی دو تا از مدارک ریز نمرات و گواهینامه پایان دیپلم برات صادر کنن ، در ضمن اگر مدرسه گفت که نمیشه و این ها ، برو آموزش و پرورش موضوع رو در میان بگذار ولی مشکلی پیش نمیاد ، چون شما هر چندتا که بخوای مدرسه وظیفه اش هست برای شما صادر کنه از مدارک نامبرده

حسابی حواست جمع باشه به مشکل نخوری داداش ...

ببخشید من شنبه مدزک دیپلمو می دن فک کنم الان فقط یک کارنامه دادن نمره هام توشن . پس شنبه بعدا از مردک اون گواهی می رم اموزش پرورش ناحیم بعد می دمش به اونا هم تایید می کنن بعد می برم مدرسه بزرگسالان دیگه ؟ اگر ثبت نامم کنن ولی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ابجی این دوستمون میتونه ثبت نام کنه واس دیپلم مجدد

عاغا میتونی ثبت نام کنی باید بری مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنی ، یعنی بری آموزش و پرورش منطقه ای که دیپلم گرفتی و درخواست نامه دیپلم مجدد کنی ، من خودم با دوست رفتم و از مراحل کار آگاهم ، چون فقط مدرک ریز نمرات دیپلم + گواهی پایان دوران دیپلم از شما میخوان و اصلاً کاری به اینکه شما مدرک پیش دانشگاهی داری یا نداری ، ندارن

به هر حال از مسولان آموزش و پرورش سوال و تحقیق که در کارت مشکلی پیش نیاد
      خیلی ببخشید ولی من کامل تو جریانات دیپ دوم هستم..امکان نداره بدون مدرک پیش دانشگاهی برا دیپ دوم اقدام کنن

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا گیج شدیم نفهیدیم باید حتما مدرک پیش داشته باشیم یا نه ؟ یکی می گه اره یکی می گه نه

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اقا گیج شدیم نفهیدیم باید حتما مدرک پیش داشته باشیم یا نه ؟ یکی می گه اره یکی می گه نه

آقا دوست من رفت ثبت نامم کرد ، مدرک پیش دانشگاهی ازش نخواستن ، بخدا دروغ هم نمیگم

والا شهرهای دیگه رو نمیدونم ، شاید قانون در شهرهای مختلف یه جوره!

برو داداش از آموزش و پرورش منطقه ای که دیپلم گرفتی بپرس ، خیالت راحت تره ، شاید آموزش و پرورش شهرتون اهواز گفت نمیشه بدون مدرک پیش دانشگاهی یا شاید هم گفت مدرک پیش دانشگاهی نیازی نیست!

ولی من با دوستم رفتیم آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد و مسول امتحانات ناحیه گفته اصلاً کاری به مدرک پیش دانشگاهی و حتی نظام وظیفه نداره ...

عاغا جان فقط رفتی مدرسه دیپلم و مدارکت رو گرفتی بگی میخوام دیپ مجدد بگیرم تا برات دوباره مدارک دیپلم رو صادر کنن تا برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل نخوری چون مدارکت نزد دبیرستان بزرگسالان تا حدود اواسط برج 7 مهرماه گیر هستش و نمیتونی پیش دانشگاهی ثبت نام کنی ، ببین کی گفتم بهت یادت نره ، اگر مدارک رو یادت رفت که بگی دوباره برات صادرت کنن برای اینکه میخوای دیپ مجدد بگیری به مشکل میخوری ، ببین کی بهت گفتم ، نگی نگفتی ها داداش ...

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید من شنبه مدزک دیپلمو می دن فک کنم الان فقط یک کارنامه دادن نمره هام توشن . پس شنبه بعدا از مردک اون گواهی می رم اموزش پرورش ناحیم بعد می دمش به اونا هم تایید می کنن بعد می برم مدرسه بزرگسالان دیگه ؟ اگر ثبت نامم کنن ولی

داداش جان همون مدارک که میبری آموزش و پرورش که برات تایید کنند باید از همون مدارک از مدرستون درخواست بدی دوباره برایت صادر کنند هیچ محدودیتی هم نداره تا برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل نخوری ...
      چون مدارک دیپلمت تا اواسط برج مهر دست دبیرستان بزرگسالان که میخوای دیپ مجدد بگیری ، گیره و بهت هم به هیچ عنوان پس نمیدن ، اوکیه داداش

یعنی شما باید از اصل مدارک دیپلمت 2 نسخه اصلی( یعنی آموزش و پرورش تایید کرده باشه و مهر و امضا شده باشه) داشته باشی ؛

که 1 نسخه اصل رو بدی دبیرستان بزرگسالان برای ثبت نام کردن دیپلم مجدد
      و
      1 نسخه اصل رو بدی به دبیرستانی که میخوای پیش دانشگاهی ثبت نام کنی

یادت نشه داداش ، اگه یادت بشه 2 نسخه از مدرسه که دیپلم گرفتی بگیری به مشکل میخوری ، از ما گفتن بود ...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش جان همون مدارک که میبری آموزش و پرورش که برات تایید کنند باید از همون مدارک از مدرستون درخواست بدی دوباره برایت صادر کنند هیچ محدودیتی هم نداره تا برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل نخوری ...
      چون مدارک دیپلمت تا اواسط برج مهر دست دبیرستان بزرگسالان که میخوای دیپ مجدد بگیری ، گیره و بهت هم به هیچ عنوان پس نمیدن ، اوکیه داداش

یعنی شما باید از اصل مدارک دیپلمت 2 نسخه داشته باشی ؛

که 1 نسخه اصل رو بدی دبیرستان بزرگسالان برای ثبت نام کردن دیپلم مجدد
      و
      1 نسخه اصل رو بدی به دبیرستانی که میخوای پیش دانشگاهی ثبت نام کنی

یادت نشه داداش ، اگه یادت بشه به مشکل میخوری ، از ما گفتن بود ...

اوکی داداش ممنون که جواب دادی الان دیگه کاملا فهیمدم باید چه کار کنم
      این مدرک هم 4 5 باری صادر می کنم که خیالم تخت باشه
      فقط کاشکی به پیش گیر ندن

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اوکی داداش ممنون که جواب دادی الان دیگه کاملا فهیمدم باید چه کار کنم
      این مدرک هم 4 5 باری صادر می کنم که خیالم تخت باشه
      فقط کاشکی به پیش گیر ندن

همین حواست حسابی جمع باشه ، سوتی ندی مشکل ساز بشه...

2 تا نسخه اصل شما بگیری کافیه نیازی به 4 5 تا نیست!!! ، به پیش هم کاری ندارن خیالت راحت باشه ، از اسمش مشخصه میخوای دیپلم مجدد بگیری ، پیش مجدد که نمیخوای بگیری ، برای چی باید به مدرک پیش دانشگاهی شما گیر بدن و بگن مدرک پیش شما لازمه یا نه اصلاً نمراتش چه بدرد دیپلم میخوره که لازم باشه ، خیالت حسابی راحت داداش

خیالت راحت

موفق باشی و ان شاء الله همه درس ها رو عالی بخونی و همه درس های نهایت 20 بشه و کنکور رو هم بترکونی داداش ، پشتکاری نجومی داشته باش و به ندای عقلت رجوع کن و سروری کن به حرف کسی هم گوش نکن ....

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع) مدد

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

آقا دوست من رفت ثبت نامم کرد ، مدرک پیش دانشگاهی ازش نخواستن ، بخدا دروغ هم نمیگم

والا شهرهای دیگه رو نمیدونم ، شاید قانون در شهرهای مختلف یه جوره!

برو داداش از آموزش و پرورش منطقه ای که دیپلم گرفتی بپرس ، خیالت راحت تره ، شاید آموزش و پرورش شهرتون اهواز گفت نمیشه بدون مدرک پیش دانشگاهی یا شاید هم گفت مدرک پیش دانشگاهی نیازی نیست!

ولی من با دوستم رفتیم آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد و مسول امتحانات ناحیه گفته اصلاً کاری به مدرک پیش دانشگاهی و حتی نظام وظیفه نداره ...

عاغا جان فقط رفتی مدرسه دیپلم و مدارکت رو گرفتی بگی میخوام دیپ مجدد بگیرم تا برات دوباره مدارک دیپلم رو صادر کنن تا برای ثبت نام پیش دانشگاهی به مشکل نخوری چون مدارکت نزد دبیرستان بزرگسالان تا حدود اواسط برج 7 مهرماه گیر هستش و نمیتونی پیش دانشگاهی ثبت نام کنی ، ببین کی گفتم بهت یادت نره ، اگر مدارک رو یادت رفت که بگی دوباره برات صادرت کنن برای اینکه میخوای دیپ مجدد بگیری به مشکل میخوری ، ببین کی بهت گفتم ، نگی نگفتی ها داداش ...
      من نگفتم مدرسه مدرک پیش دانشگاهی میخواد..از دوست منم نخواستن ولی باید سال چهارمو تموم کرده باشی خودت..وگرنه تو کنکور به مشگل برمیخوره و مدرک جدید باطل میشه..بازم هرجور خودتون میدونید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نگفتم مدرسه مدرک پیش دانشگاهی میخواد..از دوست منم نخواستن ولی باید سال چهارمو تموم کرده باشی خودت..وگرنه تو کنکور به مشگل برمیخوره و مدرک جدید باطل میشه..بازم هرجور خودتون میدونید
      خوب ببین اینجوری می کنم من دیپلم مجددو تو رشته تجربی می گیرم بعد سال چهارم ریاضی رو هم می گزرونم بعز تو کنکور شرکت می کنم ؟
      چقد پیچیده شد

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب ببین اینجوری می کنم من دیپلم مجددو تو رشته تجربی می گیرم بعد سال چهارم ریاضی رو هم می گزرونم بعز تو کنکور شرکت می کنم ؟
      چقد پیچیده شد

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب ببین اینجوری می کنم من دیپلم مجددو تو رشته تجربی می گیرم بعد سال چهارم ریاضی رو هم می گزرونم بعز تو کنکور ریاضی شرکت می کنم ؟
      چقد پیچیده شد

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)