خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amhozp نمایش پست ها
      دوستان 35 درصد قطعی شده ؟
      من که خبری ندیدم
      چند وقت پیش هم معاون سنجش اموزش پرورش گفت که 95 هم تاثیر 25 درصد هست که!
      دوستان من با معدل 16.06 دیپلم مجدد اقدام کنم یا وقت بزارم برای درصد بیشتر ؟
      قطعی نشده نه...فعلا در حد حرفه دوستان دیگه هستش...!!!والا ما هم نمیدونیم چیه داستان...ولی فکر نکنم تغییر بکنه...دلایلی هم داره که قبلا تو تاپیکای مختلف گفته شده...شما هم تلاشت رو بذار رو کنکورت این لامصب دیپلم مجدد به همین شیرینی که دوستان میفرمایند نیست عزیز...!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      فرق نمیکنه...به هر حال از همین الآن بهش فکر کن
      چرا اینقدر تشویق به دیپلم مجدد میکنید...کل برنامه ی کنکور طرف عقب میفته...دوستان یکم بیندیشیم...کسی که بخواد یه ماه وقتشو بذاره رو دیپلم مجدد از برنامه ی کنکور شدیدا عقب میفته و نهایتش میشه خراب کردن کنکور و تصمیم برای شروع کنکور 96 !!!!خب شما امسال رو خوب میخونی...فوقش به خاطر معدل قبول نمیشیباز سرت بالاس و میگی که کنکور عالی دادی حالا به خاطر معدل اینجوری شدم(در ضمن اینجوری ها هم نیست...اگه تلاش کنی نتیجه میگیری)...در هر صورت تو هر کدوم از راه هارو (دیپلم مجدد گرفتن یا فکر نکردن به معدل)انتخاب کنی یه سال میمونی پشت کنکور...نظر من اینه و محترمه

من کسی رو تشویق نمیکنم که مثلاً بره دیپلم مجدد بگیره! راهکار پیشنهاد دادم ، فقط همین...
      بعدشم کی گفته برنامه 12 ماه کنکور یه کنکوری بخاطر 1 ماه بهم میخوره!

شما نباید پیامدهای مثبتش رو نگاه کنی؟
      ـ نمرات نهایت همه عالی میشه و کلی به تراز کنکورت اضافه میشه
      ـ چقدر تلاش کنی با این کنکورهای مفهومی بتونی جبران نمره 10 یا 11 رو کنی؟ حتماً میگی 15 درصد بیشتر میزنم جبرانش میشه؟ ولی سخت در اشتباهی دوست گرامی ، این رو دوست منی میگه که با معدل 17 و خورده ای کل رتبتش خراب شد ، نمیدونم اصلاً سوالای کنکور امسال رو دیدی یا نه که اینطوری میگی!

شما یک ماه روزی 2 برابر درس بخون جبران اون یک ماهی که ازت کم شد رو جبران میکنی ، اشتباه شما رو خیلیا میکنن و میگن تو کنکور جبران میکنن و بجای 60 درصد خب 80 درصد میزنیم و اینا ...

بازم خوددانی داداش ، من به عنوان کسی این حرفا رو زدم که کسی رو دیدم که این شرایط رو با معدل حتی بهتر داشته و رتبش بخاطر معدل خراب شده ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

من کسی رو تشویق نمیکنم که مثلاً بره دیپلم مجدد بگیره! راهکار پیشنهاد دادم ، فقط همین...

ـ چقدر تلاش کنی با این کنکورهای مفهومی بتونی جبران نمره 10 یا 11 رو کنی؟ حتماً میگی 15 درصد بیشتر میزنم جبرانش میشه؟ ولی سخت در اشتباهی دوست گرامی ، این رو دوست منی میگه که با معدل 17 و خورده ای کل رتبتش خراب شد ، نمیدونم اصلاً سوالای کنکور امسال رو دیدی یا نه که اینطوری میگی!

شما یک ماه روزی 2 برابر درس بخون جبران اون یک ماهی که ازت کم شد رو جبران میکنی ، اشتباه شما رو خیلیا میکنن و میگن تو کنکور جبران میکنن و بجای 60 درصد خب 80 درصد میزنیم و اینا ...

بازم خوددانی داداش ، من به عنوان کسی این حرفا رو زدم که کسی رو دیدم که این شرایط رو با معدل حتی بهتر داشته و رتبش بخاطر معدل خراب شده ...

اینشالا دیپلم مجدد به همین شیرینی که شما میگی باشه داداش...ما که معدلمون به احتمال زیاد بالای 18 میشه...(میگم به احتمال زیاد چون هنوز دیپلمه نشدم و تا شهریور نمیشم...زمین شناسی مشکل داشتم و غیبت کردم...غیبتم هم کاملا موجه هستش و برای شهریور هیچی بگیرم میشه نمره ی نهایی)به هر حال...من به خاطر توجیه خودم نمیگم داداش...من حتی نمیدونم هدف ایشون چی هستش و چه قدر واسه هدفش تلاش میکنه...اگر خیلی قوی بخونه و تلاش خفنی داشته باشه...میتونه کنکور 95 برسه به کاروان دانشجوها(منظور با دیپلم مجدد گرفتن بود)...ولی خب در نظر بگیر که یکم سست باشه...میفته 96...خب این چه کاری بود دیگهدیپلم مجدد هم همون 96 میگرفت!!!نمیدونم...ولی شاید شما درست بگی داداش...

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blue نمایش پست ها

تاثیر 25 درصد هست و با توجه به شرایط فعلی به احتمال 90 درصد تغییر نخواهد کرد ولی نمیدونم چرا این دوستمون علاقه شدیدی به دیپلم مجدد و تخریب روحیه معدلای کم داره !
      وقتی خودمون با حرفا و شایعات خودساخته داریم راه رو برای سنجشیا و ... باز میکنیم باید به جای دیگران برای شعور خودمون تاسف بخوریم واقعا از ماست که بر ماست ...

داداش جان بخدا من قصد تخریب روحیه کسی رو ندارم ، فقط راهکاری کارآمد پیشنهاد دادم که میشه به وسیله اون راهکار خودتو از شر معدل کم خلاص کنی ، فقط همین ، فقط!

در ضمن من همین جا اعلام میکنم؛ ملت لطف کنن نرن دیپلم مجدد بگیرن ، خیلی چیز بدی هستش ، اصلاً نزدیکش نشید...

والا نمیدونم چرا آتیشتون این قد تنده داداش!!!!!! شعور همه رو بردید زیر رادیکال!

به هر حال دوست گرامی سنجشیا و غیر سنجشیا به حرف امثال من و شما نمیکنن که بخوان درصد تاثیر معدل رو زیادش کنن یا کمش کنن ، از این بابت خیالت حسابی تخت باشه...

هر کسی عقل داره و میدونه کدوم راه واسش بهتره ، همین!
      ویرایش توسط saj8jad : 08 تیر 1394 در ساعت 20:57

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینشالا دیپلم مجدد به همین شیرینی که شما میگی باشه داداش...ما که معدلمون به احتمال زیاد بالای 18 میشه...(میگم به احتمال زیاد چون هنوز دیپلمه نشدم و تا شهریور نمیشم...زمین شناسی مشکل داشتم و غیبت کردم...غیبتم هم کاملا موجه هستش و برای شهریور هیچی بگیرم میشه نمره ی نهایی)به هر حال...من به خاطر توجیه خودم نمیگم داداش...من حتی نمیدونم هدف ایشون چی هستش و چه قدر واسه هدفش تلاش میکنه...اگر خیلی قوی بخونه و تلاش خفنی داشته باشه...میتونه کنکور 95 برسه به کاروان دانشجوها(منظور با دیپلم مجدد گرفتن بود)...ولی خب در نظر بگیر که یکم سست باشه...میفته 96...خب این چه کاری بود دیگهدیپلم مجدد هم همون 96 میگرفت!!!نمیدونم...ولی شاید شما درست بگی داداش...
      حرف شما کاملاً درسته و باید پشتکار نجومی طرف داشته باشه ، منم خودم رو عقل کل نمیدونم شایدم تو مواردی اشتباهم نظر داده باشم ، به هر حال ان شاء الله موفق باشی داداش

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اونوقت دیپلم تجربی گرفت؟ وتجربی گرفتن توی تخصصی ها فقط روی فیزیک وشیمی تاثیر داره که..؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      اونوقت دیپلم تجربی گرفت؟ وتجربی گرفتن توی تخصصی ها فقط روی فیزیک وشیمی تاثیر داره که..؟
      25 % نیست تاثیر !یعنی تاثیر داره !

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزان من معدلم 11/5 شده نه 16 /5 فک کنم راهی به جز دیپ مجدد ندارم مطمنم اگر امتحانا رو بدم بالا 18 می شه معدلم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها

*همونطوری که قبلاً گفتم و دوستان هم اشاره کردن ، دیپلم مجدد گرفتن هم به این سادگی ها نیست
      و پشتکار و تلاش
      نجومی میخواد که اگر کسی داشته باشه خیلی به نفعشه ، چرا که مثلاً همین یک ماهی که تلاش میکنه برای دیپلم مجدد ، کل درس های سوم رو قشنگ خونده و یادگرفته

ابجی این جدول ها رو نگاه کن ببین کدوم تاثیر داره و درصد تاثیرش چقدره بر اساس تاثیر 25% فعلی؛

*به درصد تاثیر سوابق و درصد تاثیر نمرات آزمون سراسری دقت کنید

و این جدول دومی که گذاشتم....

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      عزیزان من معدلم 11/5 شده نه 16 /5 فک کنم راهی به جز دیپ مجدد ندارم مطمنم اگر امتحانا رو بدم بالا 18 می شه معدلم

ببین عزیز جان شما معدلت شده 11.5 خب خوبه میدونی معدلت کمه برای کنکور و تاثیر منفی و بدی میزاره در نتیجه کنکورت!

پس اگر میخوای دیپلم مجدد بگیری که من هیچ اصرارت نمیکنم محض اطلاع بعضی دوستان!!
      ، همین شهریور ماه اقدام کن و با یک بسم الله شروع کن ، باید تلاش و پشتکار زیادی داشته باشی یعنی همون پشتکار نجومی که مثال میزنم تا موفق بشی...

ان شاء الله همه ی درس های نهایت رو 20 بگیری و تو کنکور موفق باشی و خلاصه به نتیجه دلخواهت برسی.

موفق باشی داداش
      یاعلی(ع)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین عزیز جان شما معدلت شده 11.5 خب خوبه میدونی معدلت کمه برای کنکور و تاثیر منفی و بدی میزاره در نتیجه کنکورت!

پس اگر میخوای دیپلم مجدد بگیری که من هیچ اصرارت نمیکنم محض اطلاع بعضی دوستان!!
      ، همین شهریور ماه اقدام کن و با یک بسم الله شروع کن ، باید تلاش و پشتکار زیادی داشته باشی یعنی همون پشتکار نجومی که مثال میزنم تا موفق بشی...

ان شاء الله همه ی درس های نهایت رو 20 بگیری و تو کنکور موفق باشی و خلاصه به نتیجه دلخواهت برسی.

موفق باشی داداش
      یاعلی(ع)
      یه سوال...من یه جایی تو همین انجمن دیدم که نمیشه تا چهارم رو تموم نکردی دیپلم مجدد بگیری...درسته؟!

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه سوال...من یه جایی تو همین انجمن دیدم که نمیشه تا چهارم رو تموم نکردی دیپلم مجدد بگیری...درسته؟!

این مطلب رو هر کسی گفته اشتباهی گفته داداش ، از دوستان رفتن واسه دیپلم مجدد اقدام کردن و برای دیپلم مجدد فقط باید ریز نمرات دیپلم و گواهی موقت پایان دوره سه سال متوسطه رو داشته باشی ، فقط همین اصلاً به پیش دانشگاهی هیچ ربطی نداره
      ویرایش توسط saj8jad : 09 تیر 1394 در ساعت 14:35

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      http://s6.picofile.com/file/8196766542/2.JPG

تو این عکس "قسمت دیپلم تجربی و شرکت در کنکور ریاضی" ، از تاثیر زیست و ریاضی 3 نگفته ، تاثیر ندارن یعنی؟!

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M0b_1 نمایش پست ها
      http://s6.picofile.com/file/8196766542/2.JPG

تو این عکس "قسمت دیپلم تجربی و شرکت در کنکور ریاضی" ، از تاثیر زیست و ریاضی 3 نگفته ، تاثیر ندارن یعنی؟!

نه ، یعنی زیست و ریاضی 3 که نهایی هستن تاثیری نداره تو کنکور...
      فقط باید این درس ها رو پاسشون کرد ، هیچ تاثیری نداره...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ، یعنی زیست و ریاضی 3 که نهایی هستن تاثیری نداره تو کنکور...
      فقط باید این درس ها رو پاسشون کرد ، هیچ تاثیری نداره...
      ببخشید من الان تازه سومم تموم کردم کارنامم و گرفتم یعنی می تونم دوباره دیپ مجدد بگیرم؟ پیش و دیگه نمی خواد که ؟
      کی باس اقدام کنم واسه دیپ مجدد چون می خوام شهریور بدم امتحانا رو ؟
      واین گواهی موقت پایان سه دوره تحصیلی از کجا گیر بیارم ؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)