خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      بهترين نيست.

گسسته كه خيلي سبز جديد عاليه براي هر درسي
      ديفرانسيل هم بايد ببينم چه رتبه اي مدنظره تا كتاب بگم
      صحیح

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      برای دیفرانسیل و ریاضی پایه و آمار نظر من بطور مطلق کتاب الگو 2 جلدی هست ، نمونه صفحه ها رو دانلود کن ببین چی کتابی توپیه ولی چاپ جدیدش که اومد بگیر ، چاپ قدیم رو نگیریها ...

کتاب های استاد مهربان تحته سیاه هم خوبه ، ولی من نمی پسندمش ، بخاطر اینکه حجم خیلی زیادی داره برای دیفرانسیل1 یک جلد و برای دیفرانسیل2 یک جلد دیگه و خلاصه برای ریاضی پایه هم یک جلد جدا که جمعاً میشه 3 جلد n صفحه ای واس 24 تست کنکور! به نظر من فقط الگو ، تصمیم با خودته!

سوالی بود در خدمتم داداش

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دیفرانسیل اندیشه فائق کتاب خوبیه ولی من از عید کتاب نشر الگو رو به پیشنهاد معلممون گرفتم و خوندم و راضی بودم .
      گسسته هم خوشخوان ب نظر من کامله ولی اگه میخوای خیلی سطح بالا کار کنی کتاب رمزینه نوشته خسرو کاک سوندی (به پیشنهاد یکی از اساتید انجمن ک من ازشون واقعا ممنونم) خیلی خوبه من یه سری سوالاش رو به معلمامون هم دادم نتونستن حل کنن!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      دیفرانسیل اندیشه فائق کتاب خوبیه ولی من از عید کتاب نشر الگو رو به پیشنهاد معلممون گرفتم و خوندم و راضی بودم .
      گسسته هم خوشخوان ب نظر من کامله ولی اگه میخوای خیلی سطح بالا کار کنی کتاب رمزینه نوشته خسرو کاک سوندی (به پیشنهاد یکی از اساتید انجمن ک من ازشون واقعا ممنونم) خیلی خوبه من یه سری سوالاش رو به معلمامون هم دادم نتونستن حل کنن!!!
      خب معلمم نتونه حل کنه چه خاصیتی داره
      شما قراره با کتاب مشکلاتت رو توی درس برطرف کنی و تسلط پیدا کنی
      مگه میخوایم المپیاد بدبم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      خب معلمم نتونه حل کنه چه خاصیتی داره
      شما قراره با کتاب مشکلاتت رو توی درس برطرف کنی و تسلط پیدا کنی
      مگه میخوایم المپیاد بدبم
      پاسخنامه داره منظورم اینه که راه حل هایی که گفته به ذهن معلمم هم نرسیده بعدم من این کتاب رو برای کسی گفتم که سطح بالا میخواد کار کنه ینی برای کسی که تسلط داره و میخاد سطحش رو از کتاب درسی ببره بالا تر !

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      پاسخنامه داره منظورم اینه که راه حل هایی که گفته به ذهن معلمم هم نرسیده بعدم من این کتاب رو برای کسی گفتم که سطح بالا میخواد کار کنه ینی برای کسی که تسلط داره و میخاد سطحش رو از کتاب درسی ببره بالا تر !
      صحیح

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن