خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question تاثیر 25درصدی معدل

سلام

سال 91 تاثیر معدل 25 درصد بود. امسال می گن 50 درصد شده. خب دیگه سوال رو نمی پیچونم! اگر کسی که سال 91 از کنکور خود راضی نباشد و بخواد دوباره سال 92 شرکت کنه سهمیه اش چه جوریه؟

صفر درصد؟ همون 25 درصد؟ یا 50؟

از یکی از دوستانم شنیدم گفن باید بری امتحان ساخت سوابق تحصیلی بدی. یعنی دوباره بری امتحان نهایی ها رو امتحان بدی؟

می شه راهنمایی کنید؟

-ممنون

-----------------------------------------------------------------------------------------

راستی یه سوال دیگه هم داشتم. کتب درسی 92 نسبت به 91 چه تغییری کرده. میگن فقط دینی خیلی تغییر کرده. درسته؟
      ویرایش توسط skyler : 02 مرداد 1391 در ساعت 20:34

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skyler نمایش پست ها
      سلام

سال 91 تاثیر معدل 25 درصد بود. امسال می گن 50 درصد شده. خب دیگه سوال رو نمی پیچونم! اگر کسی که سال 91 از کنکور خود راضی نباشد و بخواد دوباره سال 92 شرکت کنه سهمیه اش چه جوریه؟

از یکی از دوستانم شنیدم گفن باید بری امتحان ساخت سوابق تحصیلی بدی. یعنی دوباره بری امتحان نهایی ها رو امتحان بدی؟

می شه راهنمایی کنید؟

-ممنون

-----------------------------------------------------------------------------------------

راستی یه سوال دیگه هم داشتم. کتب درسی 92 نسبت به 91 چه تغییری کرده. میگن فقط دینی خیلی تغییر کرده. درسته؟

دقیقا مقدار تاثیر امسال رو نمی دونم باید وایسیم تا اعلام بشه . ولی در کل دیگه شما امتحان نهایی رو نمی دهید . خیالتون راحت

تغییرات کتب درسی رو هم فعلا نمی دونم باید وایسی تا مهرماه تو سایت بذارمش

3. Top | #3
      mahsa
      نمایش مشخصات

سلام
      ولي من شنيدم كه اين نمراتي كه تاثيرميذاره درصورتي هستش كه تاثيرش مثبت باشه اگه تاثير منفي اي داشته باشه ديگه از اون نمره

استفاده نميشه!

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa نمایش پست ها
      سلام
      ولي من شنيدم كه اين نمراتي كه تاثيرميذاره درصورتي هستش كه تاثيرش مثبت باشه اگه تاثير منفي اي داشته باشه ديگه از اون نمره

استفاده نميشه!

فکر نکنم و در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skyler نمایش پست ها
      سلام

می شه راهنمایی کنید؟

-ممنون

سلام شما مشمول همان 25 درصد تاثیر سوابق تحصیلی خواهید بود مگر اینکه سازمان سنجش اطلاعیه جدیدی صادر کنه .
      و امتحان نهایی برای شما تکرار نخواهد شد.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم پشت کنکوری هستم.الان واسه ما25اماواسه بچه هایی که پیش هستن 50درصده؟
      ساسی استادسخنای استمراری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها

فکر نکنم و در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم
      آره فقط تاثیر مثبت قبوله
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یعنی من که الان معدل سوابق تحصیلیم شده بود 11.4 خونم خراب میشه؟؟؟؟
      منوبگو که داشتم با امید برا کنکور میخوندم...الانم سال چهارمم و شده50 درصد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین من خودم برام 25 درصد تاثیر مثبت داشت فقط . یادمه خود رئیس سازمان سنجش گفت که فقط تاثیر مثبت داره ولی منفی نه!
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      مثبت ،منفی روولش!یکی به مابگه 50درصده امسال واسه پیش دانشگاهی ها؟

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

11. Top | #11
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا چرا اینقدر به خودتون اضطراب و فشار وارد میکنید؟

تو هر سایتی برید میتونید ببینید که امسال کنکور مثل پارسال 25 درصد هست.!

50 کجا بود بابا!

تو سایت سنجش برید 100 جا زده که مثل سال قبل 25 درصد تاثیر مثبت!

خلاص

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان

گفته شده تاثیر مثبته ف ولی اگه به این مساله نگاه کنید میبینید اگه برا بقیه مثبت باشه برا کسانی که معدلشون پایینه منفیه

به عنوان مسال اگه 50% باشه:
      یکی که حسابی کنکور رو خونده و تست زده ، ولی معدلش پایین بوده - سوالات دین و زندگی رو 50% میزنه ، همین 50% حساب میشه و به خاطر پایین بودن نمره کتبی دینی امتحان نهاییش همین باقی میمونه
      اما کسی که هیچی کنکور نخونده باشه و دین و زندگی رو شده باشه 20 ، اگه تاثیر 50 % باشه تو کارنامه کنکور اگه درصد 0 زده باشه 50% براش حساب میشه

حالا فرض کنید یکی خیلی درس خون باشه و نمره های تحصیلیش هم بالا ، معلومه که ایشون رتبه بهتری از کسی که فقط کنکور خونده و نمره کتبیش پایین بوده کسب میکنه
      همین جلو افتادن افراد برا کسانی که معدلشون پایینه یه فاکتور منفی حساب میشه ، نمیشه؟

من خودم پارسال سر سوالات عمومی وقت کم آوردم نتونستم تست های دین و زندگی رو بزنم و سر جمع 5 تا تست زدم که شک داشتم ، اما موقع دیدن نتایج با کمال تعجب دیدم دین و زندگی 27 % زدم - من نمره کتبی نهایی دین و زندگیم شد 19.5 اما در کل معدلم افتضاح

13. Top | #13

نمایش مشخصات
      خداخیرت بده UDK! راست میگه دیگه چرامنو تواین موقعیت (استرس)قرارمیدین!!!

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها
      دوستان

گفته شده تاثیر مثبته ف ولی اگه به این مساله نگاه کنید میبینید اگه برا بقیه مثبت باشه برا کسانی که معدلشون پایینه منفیه

به عنوان مسال اگه 50% باشه:
      یکی که حسابی کنکور رو خونده و تست زده ، ولی معدلش پایین بوده - سوالات دین و زندگی رو 50% میزنه ، همین 50% حساب میشه و به خاطر پایین بودن نمره کتبی دینی امتحان نهاییش همین باقی میمونه
      اما کسی که هیچی کنکور نخونده باشه و دین و زندگی رو شده باشه 20 ، اگه تاثیر 50 % باشه تو کارنامه کنکور اگه درصد 0 زده باشه 50% براش حساب میشه

حالا فرض کنید یکی خیلی درس خون باشه و نمره های تحصیلیش هم بالا ، معلومه که ایشون رتبه بهتری از کسی که فقط کنکور خونده و نمره کتبیش پایین بوده کسب میکنه
      همین جلو افتادن افراد برا کسانی که معدلشون پایینه یه فاکتور منفی حساب میشه ، نمیشه؟

من خودم پارسال سر سوالات عمومی وقت کم آوردم نتونستم تست های دین و زندگی رو بزنم و سر جمع 5 تا تست زدم که شک داشتم ، اما موقع دیدن نتایج با کمال تعجب دیدم دین و زندگی 27 % زدم - من نمره کتبی نهایی دین و زندگیم شد 19.5 اما در کل معدلم افتضاح
      خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااا

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا حرص نخورید
      همه ما ( مخصوصا شهر های بزرگ با اون حوضه های مسخرش ) میدونیم که نمره های کتبی امتحان های نهایی رو خیلی سخت محصح های حوضه های تصحیح میدادن
      پس زیاد نگران نباشید اختلافش خیلی کمه به جا این حرفا و براندازی اینکه ببینید چی میشه بهتره با تمام وجود بخونید.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن