خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کدوم فصلای ریاضی 2 مهمه...دوستانی که کنکور دادن لطفا جواب بدن؟

سلام....من الان تصمیم گرفتم پایه امو جمع کنم...واز ریاضی 2 شروع کردم...الانم اولای فصل یکم...خیلی وقتگیره اگه بخوام تموم مسائلشو بخونم(یعنی واقعا مسخرن و حوصله بر)....به نظرتون کدوم فصلارو بخونم وچجوری بخونم....یعنی کدوم فصلا مهم ترن وتوی کنکور بیشتر به درد میخورن...وریاضی 2 رو از کدوم کتاب بخونم بهتره؟...با توجه به اینکه تا حالا ریاضی 2 رو درست وحسابی نخوندم.
      پیشاپیش از توجهتون ممنونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تعیین علامت خیلی خیلی مهمه.
      ترکیبیات هم خیلی مهمه.
      مثلثات و تابع رو هم که باید بلد باشید! چون از فصل های پایه محسوب میشه!
      لگاریتم هم خیلی مهمه.
      ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      ترکیبیات هم خیلی مهمه.
      لگاریتم هم خیلی مهمه.
      ممنون که جواب دادین...مسائلو مو به مو یاد بگیرم یا مطالب کلی کافیه؟ووقتمو روی سوم پیش بزارم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      ممنون که جواب دادین...مسائلو مو به مو یاد بگیرم یا مطالب کلی کافیه؟ووقتمو روی سوم پیش بزارم؟
      مو به مو یاد بگیر. سؤال دومتون متوجه نشدم!
      ...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فصل تابع از همه مهمتر است ولی در کل ریاضی 2 برای خوندن و سرمایه گذاری کردن مناسبه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مو به مو یاد بگیر. سؤال دومتون متوجه نشدم!
      منظورم اینه بیشتر وقتمو روی حسابان و دیفرانسیل بزارم یا ریاضی 2 رو همراه با فعالیتا ومسائلش بخونم؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورم اینه بیشتر وقتمو روی حسابان و دیفرانسیل بزارم یا ریاضی 2 رو همراه با فعالیتا ومسائلش بخونم؟
      اگه کاملاً بلدید هستید مثلثات و تابع و ... وقتتون رو به حسابان و دیف اختصاص بدید.
      ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام....من الان تصمیم گرفتم پایه امو جمع کنم...واز ریاضی 2 شروع کردم...الانم اولای فصل یکم...خیلی وقتگیره اگه بخوام تموم مسائلشو بخونم(یعنی واقعا مسخرن و حوصله بر)....به نظرتون کدوم فصلارو بخونم وچجوری بخونم....یعنی کدوم فصلا مهم ترن وتوی کنکور بیشتر به درد میخورن...وریاضی 2 رو از کدوم کتاب بخونم بهتره؟...با توجه به اینکه تا حالا ریاضی 2 رو درست وحسابی نخوندم.
      پیشاپیش از توجهتون ممنونم
      سلام
      پیشنهاد میکنم از یه کتاب تست خوب استفاده کنید.این کتابا مسایل مهمه کتاب درسی رو دارن به علاوه تعداد و سختی تستها متناسب با اهمیت هر فصله. فکر نمیکنم تو کتاب درسی مسیله مهمی باشه که تو این کتابا نباشه.
      من خودم تو درسای ریاضیات و فیزیک تا حالا کتاب درسیامو باز نکردم.
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر پایه قوی دارید فقط 2 فصل لگاریتم و دنباله ها..در ضمن فصل دنباله ها رو کاملا بررسی کنید و هر سوالی در هر سطحی ازش حل کنید.(به نظرم امسال یه سوال سخت ازش داده بودن!)

اما اگه میبینید پایه تون مشکل داره بهتره بقیه فصلها رو هم بخونید ولی نیاز به فعالیتها نیست به نظرم و فقط مسائل کفایت میکنه.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترکیبیات هم خیلی مهمه.
      لگاریتم هم خیلی مهمه.

احسنت

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام
      پیشنهاد میکنم از یه کتاب تست خوب استفاده کنید.این کتابا مسایل مهمه کتاب درسی رو دارن به علاوه تعداد و سختی تستها متناسب با اهمیت هر فصله. فکر نمیکنم تو کتاب درسی مسیله مهمی باشه که تو این کتابا نباشه.
      من خودم تو درسای ریاضیات و فیزیک تا حالا کتاب درسیامو باز نکردم.
      برای ریاضی 2 کتاب تست مناسبی میشناسین؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      اگر پایه قوی دارید فقط 2 فصل لگاریتم و دنباله ها..در ضمن فصل دنباله ها رو کاملا بررسی کنید و هر سوالی در هر سطحی ازش حل کنید.(به نظرم امسال یه سوال سخت ازش داده بودن!)

اما اگه میبینید پایه تون مشکل داره بهتره بقیه فصلها رو هم بخونید ولی نیاز به فعالیتها نیست به نظرم و فقط مسائل کفایت میکنه.
      نه ....کلا درست وحسابی نخوندم....توی کنکور به طور مستقیم از قسمت دنباله میاد؟....در کل میدونین چندتا سوال از ریاضی 2 توی کنکور میاد؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه ....کلا درست وحسابی نخوندم....توی کنکور به طور مستقیم از قسمت دنباله میاد؟....در کل میدونین چندتا سوال از ریاضی 2 توی کنکور میاد؟
      پس همه ی فصلها رو بخونید چون مثلا تابع و مثلثات رو اگه از ریاضی 2 شروع کنید خیلی خوب میتونید مسلط بشید.

بله دنباله یه سوال مستقیم از فصول مشترک ریاضی 2 و حسابان که مربوط به دنباله میشن داره و یه سوال هم از فصل 1 دیف که حدود دنباله ها هستش و با پایه فرق میکنه.

در مورد فصول تابع که فک کنم تا فصل 3 بود سوال مستقیم شاید نیاد ولی برای یادگیری فصلهای تابع در حسابان خیلی مهمن..از فصل لگاریتم قبلا 1 تست میومد که چند سالی است که همون هم نمیاد..مثلثات فک کنم 6 سوال (مستقیم و غیر مستقیم) پارسال اومده بود ( مستقیم از ریاضی 2 رو نمیدونم) ولی مثلثات ریاضی 2 خیلی مهمه چون خیلی از سوالهای مثلثات وابسته به دایره مثلثاتی هستن که باید مسلط بود...ترکیبیات هم دقیق نمیدونم ولی فک کنم یکی ولی مهمه چون به احتمال ربط پیدا میکنه...ماتریس هم که به طور کلی در تحلیلی خونده میشه.

ولی پیشنهاد میکنم الان که وقت دارید روی همه ی فصلها وقت بزارید و تیپ بندی رو اصلا در نظر نگیرید چون همین امسال بسیاری از تیپها رو تغییر دادن.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما که ریاضی هستی
      ماتریس رو که کامل تو تحلیلی برسی میکنی
      پس روش فعلا وقت نذار
      فصلای تابع رو با تابع حسابان بخون
      البته قبلش محاسبات جبری و حل معادله و نامعادله و تعیین علامت و...رو حتما کار کن
      تصاعد رو هم با تصاعد حسابان بخون
      و مثلثات هم با مثلثات حسابان بخون
      ترکیبیات هم بذار قبل احتمال بخون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      پس همه ی فصلها رو بخونید چون مثلا تابع و مثلثات رو اگه از ریاضی 2 شروع کنید خیلی خوب میتونید مسلط بشید.

بله دنباله یه سوال مستقیم از فصول مشترک ریاضی 2 و حسابان که مربوط به دنباله میشن داره و یه سوال هم از فصل 1 دیف که حدود دنباله ها هستش و با پایه فرق میکنه.

در مورد فصول تابع که فک کنم تا فصل 3 بود سوال مستقیم شاید نیاد ولی برای یادگیری فصلهای تابع در حسابان خیلی مهمن..از فصل لگاریتم قبلا 1 تست میومد که چند سالی است که همون هم نمیاد..مثلثات فک کنم 6 سوال (مستقیم و غیر مستقیم) پارسال اومده بود ( مستقیم از ریاضی 2 رو نمیدونم) ولی مثلثات ریاضی 2 خیلی مهمه چون خیلی از سوالهای مثلثات وابسته به دایره مثلثاتی هستن که باید مسلط بود...ترکیبیات هم دقیق نمیدونم ولی فک کنم یکی ولی مهمه چون به احتمال ربط پیدا میکنه...ماتریس هم که به طور کلی در تحلیلی خونده میشه.

ولی پیشنهاد میکنم الان که وقت دارید روی همه ی فصلها وقت بزارید و تیپ بندی رو اصلا در نظر نگیرید چون همین امسال بسیاری از تیپها رو تغییر دادن.
      خیلی ممنون که وقت گذاشتینو جواب دادین ....شما اینا رو از کدوم کتاب خوندین؟....من براشون جزوه خاصی ندارم و فقط نوبل رو دارم که اونم زیاد خوب نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن