خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 23046461 نمایش پست ها
      اگه بر بچه های امسال سخت نبود چرا معدل کتبیاشون از ما بیشتر هان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لابد امسالیا انیشتنن . بابا شاگر تنبل امسال معدل کتبیش بالا شده !!!!! شاید سوالا بر شما سخت باشه.
      عمو اینا فقط میان میگن فلان نمره رو گرفتم راست و دروغش که معلوم نیست شاید یه طرفی بیاد برای تضعیف روحیه دیگران این کارو بکنه...
      کم نیستن همچین آدمایی
      فک کنم سوالای امسال رو به شما بدن حل کنی معدلت به جای 17.33 میاد 7.33 به هر حال این سختیه امتحانات فقط نظر من نیست همه دارن میگن که سوالات امسال نسبت به سال ها ی قبل سخت تر شده و شما هم چون معدلت کم شده میای همچین اراجیفی رو تو انجمن میزاری به هر حال معدل شرط اصلی نیست..!
      «اللهم اشف کل مریض!»
      ویرایش توسط tabrizcity : 06 تیر 1394 در ساعت 17:39

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ضریب 2/3 می خوره!!

این چرت و پرتارو از کجا میارید؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      عمو اینا فقط میان میگن فلان نمره رو گرفتم راست و دروغش که معلوم نیست شاید یه طرفی بیاد برای تضعیف روحیه دیگران این کارو بکنه...
      کم نیستن همچین آدمایی
      فک کنم سوالای امسال رو به شما بدن حل کنی معدلت به جای 17.33 میاد 7.33 به هر حال این سختیه امتحانات فقط نظر من نیست همه دارن میگن که سوالات امسال نسبت به سال ها ی قبل سخت تر شده و شما هم چون معدلت کم شده میای همچین اراجیفی رو تو انجمن میزاری به هر حال معدل شرط اصلی نیست..!
      «اللهم اشف کل مریض!»
      اولندش من برای تضعیف روحیه نیومدم دومندش بچه های امسال چرا معدل کتبیاشون از ما بیشتره ؟؟؟؟ سومندش شما معدل کتبیتون چند شده که به من میگید میشم 7.33 ؟؟/

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها

آقا شما این حرفو از کجا می زنی؟منبع موثق واسه گفته ات داری؟؟؟یعنی چی ضریب 2/3 می خوره؟؟جدیده؟؟؟؟
      من از خودم نگفتم اینو بچه های کلاس گفتن. اصلا ضریب بر کنکور داریم که ما رو اذیت کنه ؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من میدونم سیستم تاثیردهی نمره نهایی با ترازه (بر اساس نمره نیست مثلا شاید 18 عربی از 20 دینی ارزشش بیشتر باشه (با توجه به سختی و آسونی امتحانا))
      حالا تراز هرکس بر اساس همون سال خودشه یعنی اگه مثلا شیمی 93 از شیمی 94 سخت تر بوده ارزش نمره 93 بیشتره...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من از خودم نگفتم اینو بچه های کلاس گفتن. اصلا ضریب بر کنکور داریم که ما رو اذیت کنه ؟؟؟؟

نه چه ضریبی

یه سرچ تو نت کنی میبینی این داستان ضریب حاصل توهم بوده

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس با این اوضاع میشه پشت کنکوری ای با معدل کتبی 17.33 به پزشکی تاپ فکر بکنه ؟؟؟؟ ( نسبت به بچه های امسال راحت تر یا سخت تر تلاش کنه ؟؟)

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پس با این اوضاع میشه پشت کنکوری ای با معدل کتبی 17.33 به پزشکی تاپ فکر بکنه ؟؟؟؟ ( نسبت به بچه های امسال راحت تر یا سخت تر تلاش کنه ؟؟)
      راحت تر عزیزم ... راحت تر...امسال خیلی سخت تر بوده...کسی که امسال معدل 17 بگیره به نظرم ارزش 18.5 پارسال رو داره!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      راحت تر عزیزم ... راحت تر...امسال خیلی سخت تر بوده...کسی که امسال معدل 17 بگیره به نظرم ارزش 18.5 پارسال رو داره!
      ایشون پشت کنکورین
      ینی فک کنم این معدل مال پارساله...
      پس فک کنم ی خورده سخت تر باشه

البته دقیقا شرایط منو داره منم معدل ١٧ سال ٩٣

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قضیه ی ضریب واقعیه؟ من تا به حال این چنین چیزی نشنیده بودم. میشه بیشتر توضیح بدید!

11. Top | #26
      f68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی تو کنکورش موفقه که از گدشته درس بگیره خب شما حالا به هردلیلی معدلت کم شده با درضد کنکور جبرانش کن خب
      چرا اینقد دنبال بحثی هستین که تموم شده بابا چالش اصلی هنوزم خود کنکوره
      برین برای اون تلاش کنین با درگبر کردن خودتون تو این قضایا فقط به خودتون استرس میدبن

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      zaribi bara posht konkoriha vojod nadaaaare va tamaman shayeast

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن