خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوالاتی در مورد انتشارات مهر و ماه

سلام
      1-آیا ریاضیات جامع تجربی مهر و ماه پاسخ تشریحی داره؟ یعنی پاسخ سوالات تست درون کتاب است یا باید نسخه پی دی افشو دانلود کنیم و پرینت بگیریم؟
      2-آیا همه کتاب های مهر و ماه خوبند؟(کتابایی که مربوط به انتشار مهر و ماه است و خب هستش برام بگید برای رشته تجربی)
      3- تاریخ ادبیات الگو ، مهروماه یا... .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا یه نفر بیاد پاسخ بده

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سلام
      1-آیا ریاضیات جامع تجربی مهر و ماه پاسخ تشریحی داره؟ یعنی پاسخ سوالات تست درون کتاب است یا باید نسخه پی دی افشو دانلود کنیم و پرینت بگیریم؟
      2-آیا همه کتاب های مهر و ماه خوبند؟(کتابایی که مربوط به انتشار مهر و ماه است و خب هستش برام بگید برای رشته تجربی)

سلام
      بله تو کتابی که من دارم داره.....تو کتاب هست.
      خوب که نه همشون ،به نظر من کتاب های تست بهتری وجود داره که میتونین از اونها استفاده کنین توی هر درسی بجای مهرو ماه ولی کتاب هاب لقمش خوبه بخصوص عربیش.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام

سلام گل پسر
      من کتاب ریاضی جامع تجربی مهروماه رو ندیدم ولی این نمونه صفحه ای هست که سایتش زده

در مورد اینکه همه کتاب های انتشارات مهروماه خوب هستن ، اصلاً نه اینکه من از مهروماه بدم بیاد نه اصلاً یعنی همه کتاب های انتشارات مختلف خوب نیستن ، شما باید این وسط کتاب های تاپ و قوی و غنی رو بگردی از تو این انتشارات پیدا کنی... و من پیشنهاد میکنم همه منابعت رو از مهروماه نگیری.

مثلاً برای کتاب شیمی ، همه میگن مبتکران ، خب این دلیل نمیشه همه کتاب های مبتکران خوب باشه... الان منظورم رو گرفتی دیگه...

در مورد تاریخ ادبیات مهروماه هم بازم دانلود ببین

خب در مورد تاریخ ادبیات + کارتون نشر الگو باید بگم من ازش استفاده کردم عالیه و شاید اکثراً نظرشون اینه که تاریخ ادبیات+کارتون الگو حرف نداره و عالیه عالیه

برو به آدرس زیر فایل هاش رو دانلود کن با تاریخ ادبیات لقمه مهروماه مقایسه کن ببین کدوم بهتره ولی پیشنهاد من قطعاً تاریخ ادبیات+کارتون الگویه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام 1-آیا ریاضیات جامع تجربی مهر و ماه پاسخ تشریحی داره؟ یعنی پاسخ سوالات تست درون کتاب است یا باید نسخه پی دی افشو دانلود کنیم و پرینت بگیریم؟2-آیا همه کتاب های مهر و ماه خوبند؟(کتابایی که مربوط به انتشار مهر و ماه است و خب هستش برام بگید برای رشته تجربی)3- تاریخ ادبیات الگو ، مهروماه یا... .
      سلام. پاسخنامه ي مختصري داره و خيلي جالب نيست. مولفش معلممون بود ما كه از كتابش خيري نديديم. پيشنهاد ميكنم خيلي سبز بزنيد. من فقط تعريف لقمه هاي عربي و املا و قيدنامه ي زيستو شنيدم. تاريخ ادبيات الگو كامل ترينه. موفق باشي…
      ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      1.ازمون های جامع کتاب فاقد پاسخ نامه تشریحی هستن باید درطول سال از سایت انتشارات دانلود کنین.
      2.قطعا خیر , برای برخی دروس و برخی از کتاب هاش خوبن , مثلا کتاب های جیبی یا همون لقمه یا جمع بندی زیست و....
      3.نظر برخی ها خوندن همون کتاب درسی کفایت میکنه , ولی من به شخصا خیلی سبز داشتم و راضیم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من یکی از ویژگی هایی که یه کتاب تاریخ ادبیات باید داشته باشه اینه که اشتباهات متداول دانش اموزارو نشون بده ، من خودم تا الان کتاب تاریخ ادبیات نیاز نداشتم ولی اگه کنکوری هستی دونبال یه کتاب تاریخ ادبیات باش که توش اسم ها و کتال هایی که شبیه هم هستن رو نشون بده و حالت مقایسه ای داشته باشه ، اگه فقط صرفا واسه جمع جور کردن و حفظ کردنه که رو کتاب درسیم میشه حفظ کرد !

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اره!فک نکنم قطور تر از مهر ماه باشه کتاب تو بازار!پاسخشم کامله
      نخیر..به نظر من مهر ماه خیلی انتشارته بدیه..فقط و فقط میخواد با اسمای جالب مخ بچه هارو بزنه تا کتابشون فروش بره...واسه ههر درسی هفتاد مدل کتاب مختلف چاپ میکنه

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان از همگیتون بابت اینکه منو راهنمایی کردین ممنونم دیدم که بعضیهاتون در نظراتتون گفتید که ریاضی جامع مهروماه بدرد نمی خوره به نظرتون چه کتابی بخرم؟ سطحم اینه که چیزایی دبیرمون میگه زودی یاد میگیرم ولی چیزایی که دبیرمون نمیگه اصلا. یعنی اینکه هر کسی از ریاضی نشونم بده زودی یاد میگیرم ولی چیزایی توضیح نمیدن خیر. در حالی که دبیران فقط کتاب درسی تدریس میکنند ولی توی کنکور ممکنه سوالاتی باشه که توی کتاب درسی نباشه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      1-بلی داره بجز آزمون آخر هر فصل که باید از رو سایت دانلود کنید
      2-خیر!

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان از همگیتون بابت اینکه منو راهنمایی کردین ممنونم دیدم که بعضیهاتون در نظراتتون گفتید که ریاضی جامع مهروماه بدرد نمی خوره به نظرتون چه کتابی بخرم؟ سطحم اینه که چیزایی دبیرمون میگه زودی یاد میگیرم ولی چیزایی که دبیرمون نمیگه اصلا. یعنی اینکه هر کسی از ریاضی نشونم بده زودی یاد میگیرم ولی چیزایی توضیح نمیدن خیر. در حالی که دبیران فقط کتاب درسی تدریس میکنند ولی توی کنکور ممکنه سوالاتی باشه که توی کتاب درسی نباشه.
      گاج نقره ای رو دارین؟!میتونین خودتون درسنامش رو کامل متوجه بشین؟!

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      اره!فک نکنم قطور تر از مهر ماه باشه کتاب تو بازار!پاسخشم کامله
      نخیر..به نظر من مهر ماه خیلی انتشارته بدیه..فقط و فقط میخواد با اسمای جالب مخ بچه هارو بزنه تا کتابشون فروش بره...واسه ههر درسی هفتاد مدل کتاب مختلف چاپ میکنه
      اتفاقا این انتشارات از معدود انتشاراتی که تعداد کتاباش کمه!مثلا خیلی سبز یا نشر الگو یا گاج رو نگاه کنید.
      یه دونه آموزش دارن.یه دونه تست.یه دونه جمع بندی.یه دونه مخصوص امتحانات.یه کتاب جامع.کتابهای مبجثی و...
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      اتفاقا این انتشارات از معدود انتشاراتی که تعداد کتاباش کمه!مثلا خیلی سبز یا نشر الگو یا گاج رو نگاه کنید.
      یه دونه آموزش دارن.یه دونه تست.یه دونه جمع بندی.یه دونه مخصوص امتحانات.یه کتاب جامع.کتابهای مبجثی و...
      صرفا جهت اطللاع...!
      کتاب هایی که مهر ماه واسه زیست زده 20 تا هس!تا این لحظه!

این لینکش!کتاب های زیست شناسی رشته تجربی انتشارات مهروماه

.................
      رفقای گل انجمن

...................

از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      صرفا جهت اطللاع...!
      کتاب هایی که مهر ماه واسه زیست زده 20 تا هس!تا این لحظه!

این لینکش!کتاب های زیست شناسی رشته تجربی انتشارات مهروماه
      که البته حجمشون به حجم کتابای خیلی سبز نمیرسه!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      که البته حجمشون به حجم کتابای خیلی سبز نمیرسه!

خب داری اغراق میکنی

.................
      رفقای گل انجمن

...................

از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن