خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سربازی و کنکور سال دوم، آیا من غیبت خوردم؟؟

راستش موضوع تکراریه ولی هرچقدر بیشتر تو اینترنت میگردم بیشتر سردرگم میشم ممنون میشم اگه کمکم کنید:
      من متولد نیمه دوم ۷۴ که خرداد ۹۳ با یک درس تک ماده فارغ التحصیل شدم و امسال برای بار دوم کنکور دادم و منتظر نتایجم، طبق دفترچه راهنمای سربازی تا یک سال بعد از فراغت معافیت تحصیلی داشتم که میشه خرداد ۹۴.. حالا وارد تیر ۹۴شدیم یعنی من که دفترچه ارسال نکردم غیبت خوردم؟ تا چندوقت بعد از اتمام معافیت مهلت هشت واسه ارسال دفترچه؟
      واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      ویرایش توسط amirh03ein : 03 تیر 1394 در ساعت 19:33

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که برین به نظام وظیفه شهرتون و جویا بشین
      ولی من فکر میکنم شما باید برین تمدیدش کنین تا اعلام نتایج نهایی و شروع ثبت نام

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh03ein نمایش پست ها
      راستش موضوع تکراریه ولی هرچقدر بیشتر تو اینترنت میگردم بیشتر سردرگم میشم ممنون میشم اگه کمکم کنید:
      من متولد نیمه دوم ۷۴ که خرداد ۹۳ با یک درس تک ماده فارغ التحصیل شدم و امسال برای بار دوم کنکور دادم و منتظر نتایجم، طبق دفترچه راهنمای سربازی تا یک سال بعد از فراغت معافیت تحصیلی داشتم که میشه خرداد ۹۴.. حالا وارد تیر ۹۴شدیم یعنی من که دفترچه ارسال نکردم غیبت خوردم؟ تا چندوقت بعد از اتمام معافیت مهلت هشت واسه ارسال دفترچه؟
      سلام نظام وظیفه به همه کنکوری های 94وقت داده تاپایان شهریور که اگه دانشجو نشدن اونوقت دفترچه بفرستن
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djamin نمایش پست ها
      سلام نظام وظیفه به همه کنکوری های 94وقت داده تاپایان شهریور که اگه دانشجو نشدن اونوقت دفترچه بفرستن
      بنده هم این خبر رو شنیده بودم ، ایشون گفتن یادم افتاد ، بله نظام وظیفه وقت داده بود

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش!
      زیاد خودتو نگران اینجور مسائل نکن!نظام وظیفه معمولاً در اینجور موارد باهات راه میاد! اما برای اینکه هم یه جواب محکم و قانع کننده داشته باشی با نظام وظیفه مشاوره کن! نخواستی هم شماره تماس 096480 در روزهای کاری تماس بگیر و سؤالت رو بپرس!
      خواستم یه جواب بدم ولی میترسم اشتباه راهنماییت کنم!
      امیدوارم توی این ماه مهمانی خدا دلت آروم بشه!چون خودم پارسال یه چنین استرسی رو داشتم!

در ضمن...فوق فوقشم که غیبت خورده باشی، که ان شألله نخوردی، میری درخواست ارائه توجیه غیبت میدی که کنکور داشتی و وقت نداشتی بری دنبال پست دفترچه...اونها هم برات ندید میگیرن...پس اصلاً خودت رو نگران و درگیر این بحث ها نکن!
      SaM019
      ویرایش توسط Dr.ali : 03 تیر 1394 در ساعت 19:50

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ?

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh03ein نمایش پست ها
      قبولی های خرداد بعنوان قبولی شهریور در نظر گرفته میشن و شما تا پایان شهریور 94 فرصت داری.تا معافیت تموم نشده باید بفرستی
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)