خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب مشاوره ای را نتیجه بخش میدانید؟

رأی دهندگان
    26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کنکورت را قورت بده

9 34.62%
    • چگونه تک رقمی شدم

2 7.69%
    • مشاور من

3 11.54%
    • صفر کلوین

0 0%
    • کنکور و خدایی که در این نزدیکیست

5 19.23%
    • وقتی همه خوابند

1 3.85%
    • سایر کتاب ها

6 23.08%
    صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 105
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      افشار 280 تومن ماهی تلفنم باید خودت بزنی
      استفاده از مقاله های رایگانشون خیلی بهتره !
      هم هزینه خیلی بالاس
      هم چیز خاصی نمیگن !
      برنامه ریزی هم تعریف زیادی نداره !

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین کتاب های برنامه ریزی و مشاوره دوستان از کدوم استفاده کردن ؟ نظرشون رو بگن !

دفتر برنامه ریزی کانون که اصن خوب نیست !

3. Top | #93
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بهترین کارکاتر برنامه ریز واسه هر چیزی از جمله کنکور خودتونید!!
      فقط یه سری مقدمات و اطلاعات رو باید بدونید. همین...
      اینقده بزرگش کردن

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از قديم گفتن :
      كس نخارد پشت من جز ناخون انگشت من

مشاور جز خالي شدن جيب چيز خاصي نداره
      اصن شايد آدم با برنامه مشاور حال نكنه

همين كتابا خودشون خوبن
      آدم يكم فكر اقتصادي داشته باشه بد نيست.....

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هنوز که هنوز هست بسیاری از دوستان درگیر انتخاب مشاور هستن

در صورتی که تو همین تایپک 2 ماه پیش اعلام کردیم که بهترین مشاور خود فرد هستش............مشاوران مشهور به هیچ عنوان برای شما برنامه ریزی نمی کنن......وقتش رو ندارن برای اینکار

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

6. Top | #96
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      هنوز که هنوز هست بسیاری از دوستان درگیر انتخاب مشاور هستن

در صورتی که تو همین تایپک 2 ماه پیش اعلام کردیم که بهترین مشاور خود فرد هستش............مشاوران مشهور به هیچ عنوان برای شما برنامه ریزی نمی کنن......وقتش رو ندارن برای اینکار
      داداش سعید تا وقتی کنکور هست این افراد هم هستن .. من همیشه میگم دم کنکور گرم که اینارو پشت سد خودش نگه میداره ...

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط به ندای درون مشکلاتت رجوع کنیدو...اونوقت میبینید...مشاور واقعی خودتون هستید...از لحظه مطالعتون تجربه بدست بیارید...وبهره ببرید تا لحظات اتی تلف نشن..وبهتر شن

8. Top | #98
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام

توی این پست میخوام چند جمله ای درباره مشاوران کنکور بگم و معرفی چند مورد از مشاوران
      یه حساب سر انگشتی کنیم یه مشاور متوسط کم کم ماهی 200 میگیره ( البته بیشتره ) حدود 7 ماه هم اگه باهاش مشاوره داشته باشی میشه یک میلیون و چهارصد تومن

حالا اگه این مشاور محترم حدود 10 تا داوطلب داشته باشه میشه کل 7 ماهش 14 میلیون ناقابل (
      این تازه کمشه 30-40 میلیون به بالا هم هستن)

البته هزینه مشاوره معمولا بالاتر از 200 تومن و تعداد داوطلبات خیلی بیشتر از 10 نفر هست
      ته اشم اگه قبول نشی یا قبول نشی رشته یا دانشگاه مورد نظرت مشاور هیچ پاسخگو نیست.

میخوام بگم تویی که این تاپیک رو میخونی حداقل یکی از کتاب های زیر رو بخون استفاده کن حالا که فرصت داری اگه نتیجه نداد کم کم فکر مشاور باش
      یا
      اگه مشاور ارزان ماهی زیر 100 تومن 50 تومن 20 تومن و..... میشناسی یا داری ازش استفاده کن که پس فردا غصه پولت رو نخوری

مشاورانی هم که مقالات و..... صوتی و تصویری رایگان میذارن اولویت تبلیغ کار خودشونه و یه مطلب کلی میگن در اون مقالات نه تخصصی و خاص

اما حتما یکی از کتاب های زیر رو بخون حداقل توی وقت بیکاریت
      با اون پول میتونی کتاب بخری میتونی کلاس بری و....
      یکم فکر کن

این ها نمونه ای از کتاب های مشاوره ای هست که کار مشاوران گران قیمت رو انجام میده

فایل پیوست 32575فایل پیوست 32576
      فایل پیوست 32577فایل پیوست 32578
      فایل پیوست 32579

دوست عزیزم
      اگر یک دانش آموز برای یکسالش یک میلیون و چهارصد تومن خرج کنه بده؟ یک میلیون و چهارصد تومن پول یک گوشی خوب مثل ایفون میشه؟اگه کسی برای سرنوشت ایندش هزینه کنه بده؟
      بنظرتون اگر یک مشاور 14 میلیون سالانه در بیاره پولش حلال نیست؟ اگر یک پزشک ماهانه ده میلیون در امد داشته باشه حلال نیست؟
      نه این درست نیست . کاملا قبول دارم که یکسری مشاوران کارهای تبلیغی انجام میدن و بچه ها رو با مبلغ های نجومی تیغ میزنن. ولی هنوز هم مشاوران کارکشته و دلسوز هستن.
      ولی با کلیت حرف شما که فرمودین دانش آموزا خودشون مشاور خودشون باشن با کتب مختلف تقریبا موافقم. ولی برای کسی که این توانایی رو نداره یک مشاور لازمه و مشاور هم در قبال کاری که انجام میده هزینه میگیره. نباید از کسی انتظار کمک و مشاوره رایگان داشت. هر کسی کاری کنه مبلغ کارش رو میگیره.
      موید باشید
      ویرایش توسط nima7 : 25 شهریور 1394 در ساعت 20:57

9. Top | #99
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima7 نمایش پست ها
      دوست عزیزم
      اگر یک دانش آموز برای یکسالش یک میلیون و چهارصد تومن خرج کنه بده؟ یک میلیون و چهارصد تومن پول یک گوشی خوب مثل ایفون میشه؟اگه کسی برای سرنوشت ایندش هزینه کنه بده؟
      بنظرتون اگر یک مشاور 14 میلیون سالانه در بیاره پولش حلال نیست؟ اگر یک پزشک ماهانه ده میلیون در امد داشته باشه حلال نیست؟
      نه این درست نیست . کاملا قبول دارم که یکسری مشاوران کارهای تبلیغی انجام میدن و بچه ها رو با مبلغ های نجومی تیغ میزنن. ولی هنوز هم مشاوران کارکشته و دلسوز هستن.
      ولی با کلیت حرف شما که فرمودین دانش آموزا خودشون مشاور خودشون باشن با کتب مختلف تقریبا موافقم. ولی برای کسی که این توانایی رو نداره یک مشاور لازمه و مشاور هم در قبال کاری که انجام میده هزینه میگیره. نباید از کسی انتظار کمک و مشاوره رایگان داشت. هر کسی کاری کنه مبلغ کارش رو میگیره.
      موید باشید
      من گفتم هزینه ای که میگیرن حرامه؟؟؟
      گفتم نرین مشاور بگیرین؟
      گفتم مشاور حرامه؟
      گفتم هزینه دادن برا مشاور حرامه؟
      گفتم که دوستان اگه خودتون نتونستین این کتاب های مشاوره ای هست که اصول و شرایط برنامه ریزی و مطالعه رو گفته بگیرین 90 درصد حرفای مشاوران تو همین کتاب هاست
      یکی اگه گرفت و باز نتونست بعد بره مشاور بگیره
      هر کس قدرت تصمیم داره من کسیو اجبار نکردم
      مشاور

10. Top | #100
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من گفتم هزینه ای که میگیرن حرامه؟؟؟
      گفتم نرین مشاور بگیرین؟
      گفتم مشاور حرامه؟
      گفتم هزینه دادن برا مشاور حرامه؟
      گفتم که دوستان اگه خودتون نتونستین این کتاب های مشاوره ای هست که اصول و شرایط برنامه ریزی و مطالعه رو گفته بگیرین 90 درصد حرفای مشاوران تو همین کتاب هاست
      یکی اگه گرفت و باز نتونست بعد بره مشاور بگیره
      هر کس قدرت تصمیم داره من کسیو اجبار نکردم
      دوست من
      من فقط سوال کردم .
      و بنظرم مشاوره درسی رو شاید بشه با کتاب انجام داد ولی مشاوره انگیزشی جای خود دارد و یک وقتی هست که شما حس و حال درس خوندن رو ندارین و اینجا هم باز مشاور هست که شما رو کمک خواهد کرد.
      و معتقدم همونطوری که پزشک پول میگیره که بیمار رو درمان کنه مشاور هم باید پول بگیره که راهنمایی روشن بده که دانش اموزا جهت دار درس بخونن و حرف من اینجاست که یک میلیون و خرده ای الان پول یک گوشی خیلی خوب یا یه لپ تاپ نمیشه ولی در عوض....
      ولی بازهم نهایتا به حرف شما اعتقاد دارم که گفتین همه قدرت تصمیم دارن و نمیشه کسی رو اجبار کرد
      موید باشید

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima7 نمایش پست ها
      دوست من
      من فقط سوال کردم .
      و بنظرم مشاوره درسی رو شاید بشه با کتاب انجام داد ولی مشاوره انگیزشی جای خود دارد و یک وقتی هست که شما حس و حال درس خوندن رو ندارین و اینجا هم باز مشاور هست که شما رو کمک خواهد کرد.
      و معتقدم همونطوری که پزشک پول میگیره که بیمار رو درمان کنه مشاور هم باید پول بگیره که راهنمایی روشن بده که دانش اموزا جهت دار درس بخونن و حرف من اینجاست که یک میلیون و خرده ای الان پول یک گوشی خیلی خوب یا یه لپ تاپ نمیشه ولی در عوض....
      ولی بازهم نهایتا به حرف شما اعتقاد دارم که گفتین همه قدرت تصمیم دارن و نمیشه کسی رو اجبار کرد
      موید باشید
      خیلی از افرادی که الان به اسم مشاور فعالیت میکنن خودشون رشته هایی خوندن که ربطی به اینکار نداره
      مثلا دندونپزشکی یا پزشکی !
      ببینید کار به کجا رسیده که دندونپزشک قید کارش رو میزنه و میاد تو کار کنکور !
      حالا خیلیا انگیزشی کار میکنن که مطالبی روکه میگن تو کتابهای برنامه ریزی مشابهش رو میبینی !
      البته مشاور خوب هم داریم ولی بیشتر این افراد هم انرژیشون رو روی دانش اموزایی میزارن که حتما نتیجه میگیرن ( که البته بدون مشاور هم موفق خواهند بود )
      بازم هر کس خودش باید تصمیم نهایی رو بگیره .

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.کسی در مورد این برنامه ریزی رایگان برکا اطلاعی داره؟خوبه؟بده؟در مقایسه با برنامه ریزی موسسه های گاج و ... چطوره؟
      با تشکر

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگه داریم مگه میشه ...
      مگه بهترین مشاور رایگانم داریم ؟؟؟

14. Top | #104
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افشار 280 تومن ماهی تلفنم باید خودت بزنی
      نمی دونم چرا قصد داری منو گران جلوه بدی artim . مشاوره های من ماهانه 230 تومن بوده از تیر امسال تا مهر
      بعدش ماهانه 250 تومن شده و تا اخر سال همین 250 تومن باقی خواهد ماند . برای 10 جلسه مشاوره و برنامه ریزی تلفنی
      حضوری هم 350 تومن هست ... حالا این 280 تومن از کجا آمد خدا می دونه

""شک ات بیان نکن ... چون شاید یقین کس دیگه ای بشه ... یقین کسی هم شاید با آب و تاب بازگو بشه و آبروی کسی بره ""

با عرض پوزش میخوام ی گلایه کنم
      در مورد ی مساله هم باهاتون موافق نیستم . اینم اونکه مشاورانی که صوت و مقاله و ... میذارن فقط تبلیغ خودشان می کنند و کلی و غیر تخصصی حرف می زنند
      این حرف شید برای تازه مشاور شده هایی از طیف دانشجویان و گروهک های کوچک صدق کنه که می شینند جلو ایینه و حرف ضبط می کنند و در مورد فقط از خودشان و موسسه و پکیج و ... میگن
      اما اگر دقت کنی بنده حدود 4 سال همایش ها و کارگاه های مشاوره ای ام رایگان میذارم نت و بیش از 150 هفته اینکار کردم و در هیچ کدوم ( حتی یکی به عنوان نمونه ) تبلیغ شخص خودم یا موسسه ای خاص نیست و حرفا کاملا ارزشی و تخصصی هست .
      در کنار هم همیشه سعی ام کمک رایگان بوه و نه تشویق بچه ها به سمت گرفتن مشاوره پووولی و ... در انجمن آقای رهبر هم به همچنین کار کردم و هر روز حداقل صد سوال بچه ها اینجا و در سایت خودم و ایمیل ها پاسخ میدم

انشالله دیده بشیم تا پشت سر کسی مدیون ما نباشه . آرزوی موفقیت برای همه کنکوریهای 95

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

15. Top | #105
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      نمی دونم چرا قصد داری منو گران جلوه بدی artim . مشاوره های من ماهانه 230 تومن بوده از تیر امسال تا مهر
      بعدش ماهانه 250 تومن شده و تا اخر سال همین 250 تومن باقی خواهد ماند . برای 10 جلسه مشاوره و برنامه ریزی تلفنی
      حضوری هم 350 تومن هست ... حالا این 280 تومن از کجا آمد خدا می دونه

""شک ات بیان نکن ... چون شاید یقین کس دیگه ای بشه ... یقین کسی هم شاید با آب و تاب بازگو بشه و آبروی کسی بره ""

با عرض پوزش میخوام ی گلایه کنم
      در مورد ی مساله هم باهاتون موافق نیستم . اینم اونکه مشاورانی که صوت و مقاله و ... میذارن فقط تبلیغ خودشان می کنند و کلی و غیر تخصصی حرف می زنند
      این حرف شید برای تازه مشاور شده هایی از طیف دانشجویان و گروهک های کوچک صدق کنه که می شینند جلو ایینه و حرف ضبط می کنند و در مورد فقط از خودشان و موسسه و پکیج و ... میگن
      اما اگر دقت کنی بنده حدود 4 سال همایش ها و کارگاه های مشاوره ای ام رایگان میذارم نت و بیش از 150 هفته اینکار کردم و در هیچ کدوم ( حتی یکی به عنوان نمونه ) تبلیغ شخص خودم یا موسسه ای خاص نیست و حرفا کاملا ارزشی و تخصصی هست .
      در کنار هم همیشه سعی ام کمک رایگان بوه و نه تشویق بچه ها به سمت گرفتن مشاوره پووولی و ... در انجمن آقای رهبر هم به همچنین کار کردم و هر روز حداقل صد سوال بچه ها اینجا و در سایت خودم و ایمیل ها پاسخ میدم

انشالله دیده بشیم تا پشت سر کسی مدیون ما نباشه . آرزوی موفقیت برای همه کنکوریهای 95

سلام

شاید ایشون با هزینه تلفن حساب کردن ...

الآن 280 بشه 250 شما گرون نیستید ؟؟
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن