خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohad نمایش پست ها
      به حق حرفای نشنیده
      ریاضی کاراش سبکه؟شما اساسا با مفهوم رشته ریاضی فیزیک غریبی
      اسمشم ادمو میگیره همه میدونن سخت تر و سنگین تره
      رقیب کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟میدونی چقدر تو ریاضی مخ هس که نخونده 10تا منو شما رو میذارن تو جیبشون؟حالا فرض کن اونا بخونن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      سلام ، شما خوبید
      راستش من نمیخوام کل کل کنم و اینجام جاش نیست ولی کی گفته ریاضی سختره از تجربی ...... به نظر من دقیقا مثل همن تازه تجربی خیلی زحمتش بیشتر از ریاضیه ، من رشتم ریاضیه و امسال تغییر رشته دادم به تجربی
      ولی به نظرم تجربی سنگینه ، از نظر دروس اضافه ای که ریاضی داره مثل فیزیک و ریاضیش چه جا هایی هست ، مثلا در فیزیک 3 فصل 1 ریاضیا دینامیکه و بچه های تجربی ندارن خوب حالا شما بگو راحت ترین بحث فیزیک 3 همون فصل 1 نیست یا در فیزیک 2 پیش تجربیا دوپلر رو ندارن خوب به نظرت خیلی راحت نمیشه تستاشو زد ولی در فیزیک پیش 1 حرکت پرتابی رو نداریم ( یعنی تجربیا ) که خداییش سختر از بحث های دیگه اس ولی بازم اون مفاهیم اولیه و سخت رو دو تا رشته می خونن یا در درس ریاضی اون مفاهیم اصلی در دو تا رشته هست ولی مسائل تحلیل ریاضی بیشتره ولی در عوض زیست بچه های تجربی دهن ادمو اسفالت میکنه یعنی شما باید 3 تا زیستا رو حفظ حفظ حفظ باشید که حتی کلمه اغلب با بیشتر رو غاطی نکنی ، در مورد تعداد که یکی دیگه از دوستان گفتن تجربی زیاد تره چون بچه ها جوگیر پزشکی هستن واسه همین بیشتره منم به شخصه واسه این تغییر رشته دادم که دیگه در رشته ریاضی کار گیر اومدن خیلی سخته چون رشته های خوبش اشباع شده .......

بازم در هر صورت موفق باشیم .
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

ویرایش توسط MohoMo : 26 بهمن 1391 در ساعت 12:16

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین ریاضی یه خصوصیاتی داره و ی(مثلن) سختی هایی و تجربی هم...
      اما به نظر من چیزی ک تجربی رو سخت میکنه محدودیتشه...
      اونا فقط یه رشته خیلی تاپ دارن که پزشکیه
      و ریاضیا مکانیک ، برق ، معماری و ... رو دارن که همشون پر طرفدارن...
      بعدشم نمیشه گفت که کی با چ رتبه ای رفته کی با چه رتبه ای مونده...
      دوستم با 800 ریاضی موند من با 1400 رواضی موندم اما خیلیا رو میشناسم با 1450 ،1300،1900،2400 ،6000 و ... رفتن!!!(منطقه 3)
      یا ی ریاضی دیگه با 2000 منطقه دو مونده بود...
      خو بستگی به هدفت داره اونوقت یه رشته رو میتونی چقد سخت یا آسون ببینی...
      بعدش این که تجربی در صدایی که میزنن بهتره به نظر من...
      (خودم ریاضی هستم نگین به ریاضی بد گفتی یا تعصبی حرف زدی)
      باور نداری برو ببین یمثلا رتبه 1000 تجربی درصداش چطوره رتبه 1000 ریاضی درصداش چطوره...
      این شاید بتونه رقابت سخت تر تجربی ها رو برسونه شاید هم سخت تر بودن رشته ریاضی رو..
      ولی در کل نمیدونم الان چرا ما داریم این بحث رو هی کشش میدیم!؟!؟!!؟!؟
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من چه تجربی چه ریاضی و... کلا درسخوندن سخته .بعدشم هرکسی تو یه زمینه استعداد داره یکی حفظیش خوبه تو انسانی موفقه و مثلا رتبه یک میشه اما شاید اگه رشتش ریاضی باشه اصلا نتونه کنکور قبول شه ویا برعکس یکی ممکنه تو درسای فهمیدنی استعداد داشته باشه.به نظر من بهتره این حرفارو بزاریم کنار چون الان وقتش نیست الان باید بچسبیم به درسخوندن چون زیاد زمان نمونده.موفق باشین

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام،به کنکوری های نا امید.
      ببخشیدا ولی این چه حرفیه که می زنید یعنی چی بقیه از تابستون خوندن و حالا رسیدن به اونا یه چیزیه شبیه به غیر ممکن،ما تو کلاسمون چند نفر داشتیم که خیلی ادعای کنکور داشتن،شما فک کن تابستون سال 2تست زماندار میزدن،جلو جلو درس های سال دیگه رو می خوندن،تراز های قلم چی شون هم بعضیا نزدیک به 6000بود وبالاتر،و فقط 2نفر پزشکی قبول شدن.
      یا طبق گفته های اقای قلم چی
      که فکر کنم همه هم میدونن
      امیر شکرانی و رستگار رحمانی با معدلهای 12 وفک کنم 13 از دی و بهمن شروع کردن و با برنامه پیش رفتن و موفق هم شدن چون انگیزه و تلاش داشتن،مثل ماها نبودن
      که فقط منتظر یه معجزه ایم.
      .......
      حالا یکی به من بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره!!!!!!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن