خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تعریف سرمربی آمریکا از مهمان نوازی ایرانیان

تعریف سرمربی آمریکا از مهمان نوازی ایرانیان: با ما بهترین برخورد را انجام دادند؛ ممنون ایران

جان اسپراو، سرمربی تیم ملی ایالات متحده آمریکا، از مهمان نوازی ایرانیان در طول برگزاری رقابت های ایران و آمریکا در لیگ جهانی، تمجید و تشکر کرد.

طرفداری- به گزارش fivb، سرمربی آمریکا پس از شکست 3-0 شاگردانش در برابر ایران، با حضور در جمع خبرنگاران گفت:

دو شب پیش، زمانی که ما باختیم، فکر می کردیم به خاطر جو ورزشگاه شکست خوردیم. اما حالا باید قبول کنیم که آن ها والیبال بهتری را نسبت به ما ارائه دادند.

وی در ادامه صحبت های خود، با اشاره و تاکید به مهمان نوازی ایرانیان، افزود:

اولین چیزی که من را تحت تاثیر قرار داد، این بود که اینجا بر خلاف چیزی که انتظار داشتم، همه مهمان نواز و فوق العاده بودند. همه با ما رفتار خوبی داشتند. به شکل عجیبی می خواستند مطمئن شوند که ما واقعاً در حال کسب تجربه خوبی از اینجا هستیم. می خواستند چهره زیبایی که داشتند را به ما نشان دهند. من فکر می کنم به جز شکست، دوران فوق العاده ای را در ایران گذراندیم. فرصت این را داشتیم که یک روز بیرون برویم و در شهر بگردیم. ما به برج میلاد رفتیم و نکاتی را در مورد تهران، پایتخت ایران یاد گرفتیم و من فکر می کنم این موضوع برای ما خوب بود. ما همچنین به یک رستورانی رفتیم که غذاهای فوق العاده ای داشت، این سطح مهمان نوازی و معرفت، غیر قابل باور بود. فکر می کنم انجام این کارها نیاز بود، چرا که دور از روابط ایران و ایالات متحده، مردم کشورها علاقه به یکدیگر دارند و مشتاق همکاری هستند. این موضوع را می توان از رفتار ایرانیان با ما و عکس العمل های متقابل ما فهمید. سال گذشته نیز آن ها به آمریکا آمدند و تور چند روزه ای را برگزار کردند که واقعاً به دو تیم کمک کرد.

من فکر می کنم شرایط نباید تحت تاثیر روابط حکومت ها باشد. حداقل رفتار مردم با ما که این موضوع را نشان می داد و به جای هرگونه خصومتی، با ما بهترین رفتار شد. فکر می کنم در ایالات متحده نیز با ایرانی ها چنین رفتار شود، آمریکا کشوری فوق العاده، با مردمانی فوق العاده، مانند ایرانیان است. بله، آن جا هم بسیار فوق العاده است و پیام من برای مردم ایران این است: این یک سفر فوق العاده بود و ما به دنبال تکرار این سفر در آینده هستیم و من فکر می کنم که ما حالا درک بهتری از جو محیط ایران و ورزشگاه هایش داریم.

منبع:
      http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/345678/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%9B-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D9%86
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست gallerypic_6.jpg  

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ای کاش روزی برسه که بتونیم سیاست آمریکا رو از ملت آمریکا تمییز بدیم...
      یادمون باشه چیزی که موجب انزجار ما از آمریکا شده سیاست آمریکاست نه مردمش...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سطح درک و فهم واقعا آدمو به وجد میاره...
      اون آمریکایی که تو تلویزیون به خورد جوونای ما میدن کجا و آمریکای واقعی کجا...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها

اون آمریکا دولت آمریکاست!این آمریکا ملت آمریکاست!تفاوتشون هم از زمین تا آسمونه!اگه با خودشون هم تا حالا صحبت کرده باشی می بینی که اذعان دارند سینماشون چهره خوبی از جامعشون به جهانیان نشون نمی ده و یه چهره خشن رو به تصویر میکشه!و الا رفتاری که این بازیکنان از خودشون نشون دادند آخر شعور و انسانیته!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      برا همین بدبخت چقد تو همین چند روز جک ساختن :/
      ولی لامصبا خنده دارم بودن
      run forrest runnn

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      اون آمریکا دولت آمریکاست!این آمریکا ملت آمریکاست!
      تفاوتشون هم از زمین تا آسمونه!اگه با خودشون هم تا حالا صحبت کرده باشی می بینی که اذعان دارند سینماشون چهره خوبی از جامعشون به جهانیان نشون نمی ده و یه چهره خشن رو به تصویر میکشه!و الا رفتاری که این بازیکنان از خودشون نشون دادند آخر شعور و انسانیته!

البته لازم به ذکره که ساندیسی ها با آمریکا مشکل دارن!
      دولت جمهوری اسلامی هم با ایالات متحده مشکلات داره ! تفاوتشونم از زمین تا آسمونه !
      ببخشید شما با کدومشون صحبت کردی؟

والا تا اونجا که یادمه جمله درستش این بود:
      سینما چهره واقعی جامعه رو نشون میده

برای دیدن گوشه چشمی از جامعه میتونید فیلم پسرانگی رو تماشا کنید(ترجیحا زیرنویس) البته فکر کنم نگاه کردین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      ای کاش روزی برسه که بتونیم سیاست آمریکا رو از ملت آمریکا تمییز بدیم...
      یادمون باشه چیزی که موجب انزجار ما از آمریکا شده سیاست آمریکاست نه مردمش...
      من از هیچ کدوم انزجار ندارم...چرا هنوز نمیدونیم سیاست بر اساس منافعه نه دوستی ودشمنی!؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      پس چه خوب که ازمهمان نوازی ایران تعریف کردن وچهره ی خوبی ازایران توذهنشون نقش بسته
      آدم باش همین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      البته لازم به ذکره که ساندیسی ها با آمریکا مشکل دارن!
      دولت جمهوری اسلامی هم با ایالات متحده مشکلات داره ! تفاوتشونم از زمین تا آسمونه !
      ببخشید شما با کدومشون صحبت کردی؟

والا تا اونجا که یادمه جمله درستش این بود:
      سینما چهره واقعی جامعه رو نشون میده

برای دیدن گوشه چشمی از جامعه میتونید فیلم پسرانگی رو تماشا کنید(ترجیحا زیرنویس) البته فکر کنم نگاه کردین
      من به ساندیس و فالوده چیکار دارم؟

من داشتم از جامعه امریکا دفاع می کردم از سینماشون هم انتقاد!واقعا حرف از این واضح تر امکان داره که واسه شما سوال پیش اومده!حرفی هم که زدم حرف خود مردم امریکاست!

این اظهر من الشمس که سینمای هالیوود با تولید فیلم های اکشن و به تصویر کشیدن خشونت بیسار زیاد در فیلم هاش افراط می کنه و تصویر نامناسی رو از جامعه امریکا به تصویر می کشه!در صورتی که واضحه این سطح خشونت در جامعه شون وجود نداره!این رو هم به عنوان یک پیام اخلاقی اضافه کنم که
      تولید فیلم های خشن با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه اعضای جامعه خودش باعث افزایش خشونت در جامعه میشه!

جهت اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

!Media contribute to America’s violent culture

!HOLLYWOOD,S ACTUAL VIOLENCE PROBLEM

?Is American media too violent
      ویرایش توسط M.AMIN.D : 02 تیر 1394 در ساعت 17:10

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      اون ايراني كه تو رسانه هاشون ميگن كجا و ما كجا....؟؟؟

چرا انقدر بعضي از ما غرب زده ايم...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اسپراو افزود: رسانه‌ها چهره خوبی را از ایران در آمریکا نشان نمی‌دهند ولی من امیدوارم بتوانم مهربانی مردم ایران را به کمک همین رسانه‌ها به مردم آمریکا نشان دهم. دوست دارم اگر فرصتی باشد دوباره به ایران بیایم.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معنای غرب زدگی :

ندیدن مهمان نوازی ایرانیان و درک و فهم بالای ایرانیان و همچنین انسان دوستی ایرانیان

در عوض

دیدن فهم امریکایی ها و ******* بودن ایرانیا

بازم دم آقای اسپراو گرم اومده از ایرانیا تعریف کردن البته هرچند بعضی از ما این رو نفهمیدیم

بعضی ها مایه ی ننگ این مرزوبوم هستند

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      من از هیچ کدوم انزجار ندارم...چرا هنوز نمیدونیم سیاست بر اساس منافعه نه دوستی ودشمنی!؟
      فقط منافع؟؟؟؟

من خودم اين نوشته رو قبول ندارم ، كه اين دوتارو به هم ربط بدن ،

ولي كاايي كه دولت آمريكا كرده، نميشه از اونا گذشت اصلا و ابدا...

اين شيطان بزرگ ، هميشه شيطان بزرگه....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h@m!d reza نمایش پست ها
      اون ايراني كه تو رسانه هاشون ميگن كجا و ما كجا....؟؟؟

چرا انقدر بعضي از ما غرب زده ايم...
      کاملا با حرفت موافقم
      این ایرانی که رسانه های ایران نشون میدن کجا و ما کجا
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h@m!d reza نمایش پست ها
      فقط منافع؟؟؟؟

من خودم اين نوشته رو قبول ندارم ، كه اين دوتارو به هم ربط بدن ،

ولي كاايي كه دولت آمريكا كرده، نميشه از اونا گذشت اصلا و ابدا...

اين شيطان بزرگ ، هميشه شيطان بزرگه....
      گفتی انسانیت یاد انسانهایی افتادم که بی گناه کشته شدند
      هاله سحابی
      هدی صابر
      ستار بهشتی
      ندا آقا سلطان
      سهراب اعرابی
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن