خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

کمک درباره تغییر رشته از ریاضی به تجربی

سلام. آقا من یه رفیقی دارم که اتفاقا درسش عالیه. رشته ی ریاضیه. میخواد بیاد تجربی. فقط از بابت معدل میترسه. معدل سوم ریاضیش بالای 19 میشه . میترسه وقتی بیاد تجربی دیگه از اثر خوب معدلی که برای خودش ایجاد کرده خبری نباشه! در واقع اینطوری بگم بهتون که میگه منی که نمره زیست ندارم مثلا از کسی که نمره ی 19/5 زیست داره عقب ترم چون نمره ای ندارم و 100 درصد کارم بسته به کنکوره در حالی که اون کسی که مثلا 19/5 داره کارش آسون تره. نمره شیمی کمی هم آورده اما بقیه رو خیلی خوب گرفته. توصیتون چیه حالا؟ آیا کلا به نظرتون تغییر رشته خوبه یا بد؟ ممنون میشم پاسخ بدید...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      سلام. آقا من یه رفیقی دارم که اتفاقا درسش عالیه. رشته ی ریاضیه. میخواد بیاد تجربی. فقط از بابت معدل میترسه. معدل سوم ریاضیش بالای 19 میشه . میترسه وقتی بیاد تجربی دیگه از اثر خوب معدلی که برای خودش ایجاد کرده خبری نباشه! در واقع اینطوری بگم بهتون که میگه منی که نمره زیست ندارم مثلا از کسی که نمره ی 19/5 زیست داره عقب ترم چون نمره ای ندارم و 100 درصد کارم بسته به کنکوره در حالی که اون کسی که مثلا 19/5 داره کارش آسون تره. نمره شیمی کمی هم آورده اما بقیه رو خیلی خوب گرفته. توصیتون چیه حالا؟ آیا کلا به نظرتون تغییر رشته خوبه یا بد؟ ممنون میشم پاسخ بدید...
      داداش من یه توضیحاتی این جا دادم شاید به درد خورد
      سوالی هم داشتی بپرس اگه بتونم جواب میدم (همون جا بپرسی بهتره نقل قول یا تگ کن ببینم جواب میدم)
      http://forum.konkur.in/thread26410.html
      Say It To Your Self All The Time
      You'll Have Nothing If
      You Lose This Time Again
      .So Get It Together

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز اون درسهایی که مشترک هستن تطبیق داده میشن اما اون درسهایی که مشترک نیستن مثل زیست، همون درصد زیست که تو کنکور میزنن دوستتون حساب میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز اون درسهایی که مشترک هستن تطبیق داده میشن اما اون درسهایی که مشترک نیستن مثل زیست، همون درصد زیست که تو کنکور میزنن دوستتون حساب میشه
      بله درسته. رفیقم این موضوعو میدونه. اما مدام میگه منی که نمره ندارم هرچیم خوب بزنم به پای اون کسی که نمره 20 داره نمیرسم. مثلا فرض کنید یه کسی با نمره 20 بیاد زیستشو بزنه 70 ، ارزشش بیشتر از کسیه که بدون نمره بیاد بزنه 70! اینه سوالش...
      ویرایش توسط sin fc : 01 تیر 1394 در ساعت 13:24

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)