خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Post قید های زیست

با سلام
      کسی میتونه یه جمع بندی راجع به قیدهای موجود در کتاب درسی زیست کنکور مثلأ ( اغلب ، همه ، برخی ، بسیاری ، بعضی و . . . ) بده ؟؟؟؟
      * ممنون *
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه زیره ذبین مهدی ارامفر بخر همه چی حله
      البته بزار بعد اینکه زیستتو تموم کرده ! فک کنم نهایتش 50 صفحه باشه ... بعد اینکه زیست 3 سال و تموم کردی راحت تر و سریع تر پیش میری !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی تو اون کامل نوشته ؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آ*ره داشی ... به ترتیب : برخی ٰ اغلب ٰ همه ٰ اولین ... و الی اخر
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا دست نگه دار برو کتاب اخر زیست مهر و ماهو بخر هم کامل تره هم نکته داره هم کلی چیز دیگه قیداش هم به صورت آزمونی هست که راحتتر یاد بگیری ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر آقا علیرضا

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان اشتباه نکنید اینکه بشینید و قید حفظ کنید که حفظ هم نمی شید تنها خودتون رو اذیت کردید . درسته که کتابهای خوبی بیرون در این باره اومده ولی هیچ کسی این قید ها را نمی تواند حفظ کند
      اگر قرار است قید حفظ کنید این قید ها را هنگامی که کتاب درسی زیست را مطالعه می کنید حفظ یا بهتره بگم یاد بگیرید و سعی کنید تا جایی که می تونید یک مثال نقض برای قید ها در ذهن داشته باشید . و طراح محترم سعی می کند روی قید هایی که پایه علمی دارد دقت کند البته بعضی وقت ها هم خیلی نامردی میشه و از قیدی سوال میدن که خیلی ناملموس است.
      حجم قید ها و مورد سوال بودن بیشتر در فصل آغازیان شایع است و به طور کلی پیش 2 بیشتر مورد توجه برای طرح سوال قیدی است
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان اشتباه نکنید اینکه بشینید و قید حفظ کنید که حفظ هم نمی شید تنها خودتون رو اذیت کردید . درسته که کتابهای خوبی بیرون در این باره اومده ولی هیچ کسی این قید ها را نمی تواند حفظ کند
      اگر قرار است قید حفظ کنید این قید ها را هنگامی که کتاب درسی زیست را مطالعه می کنید حفظ یا بهتره بگم یاد بگیرید و سعی کنید تا جایی که می تونید یک مثال نقض برای قید ها در ذهن داشته باشید . و طراح محترم سعی می کند روی قید هایی که پایه علمی دارد دقت کند البته بعضی وقت ها هم خیلی نامردی میشه و از قیدی سوال میدن که خیلی ناملموس است.
      حجم قید ها و مورد سوال بودن بیشتر در فصل آغازیان شایع است و به طور کلی پیش 2 بیشتر مورد توجه برای طرح سوال قیدی است
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداییییییییییییییی خیلی سخته حفظ کردن قیدها

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدیر راست میگه قیدها قابل حفظ کردن نیست باید بفهمید
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology نمایش پست ها
      سلام
      دانشگاه بابل
      اگه کسی بود بگه اشنا بشیم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

کتاب های تخصصی قید زیست

زیست زیر ذره بین تخته سیاه
      زیست پایه و پیش همگامان((همراه برتر))
      قید نامه زیست انتشارات مهروماه

و من الله توفیق!!

فعلن ...!!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون همگی
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قیدنامه

سلام دوستان من جمع بندی مهرماه رو دارم و توش قید نامه هم داره ولی همچین جالب و کامل نیست{غلط هم داره}
      البته قیدها رو خودم هم درمیارم و اکثرا بلدم ولی میخوام یدونه هم کتاب بخرم که قیدهارو ازش بخونم اینجوری نوعی مرور فصل هم میشه
      حالا زیر ذره بین رو بگیرم یا مال مهرماه {قیدنامه,لقمه} رو؟؟ خواهشا اونایی که اینا رو خوندن بگن

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من جمع بندی مهروماه و زیر ذره بین تخته سیاه رو داشتم___من کتاب زیر ذره بین تخته سیاه رو بهتر میدونم___این کاب علاوه بر این که قید های کنکور رو به طور کامل پوشش میده و تو چاپ جدیدش این قیود رو دسته بندی کرده(((برخی ها و بسیاری ها و... رو از هم جدا کرده)))در پایان کتاب هم یه سری مینی جمع بندی هم اوورده که خیلی خوبن .......در هر حال این کتاب رو رده بالاتر میدونم

فعلن ...!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidini نمایش پست ها
      سلام دوستان من جمع بندی مهرماه رو دارم و توش قید نامه هم داره ولی همچین جالب و کامل نیست{غلط هم داره}
      البته قیدها رو خودم هم درمیارم و اکثرا بلدم ولی میخوام یدونه هم کتاب بخرم که قیدهارو ازش بخونم اینجوری نوعی مرور فصل هم میشه
      حالا زیر ذره بین رو بگیرم یا مال مهرماه {قیدنامه,لقمه} رو؟؟ خواهشا اونایی که اینا رو خوندن بگن
      به نظر من توی کتاب دورشون با خودکار(ترجیحا آبی)خط بکشید خیلی بهتره تا جدا و از یه کتاب دیگه بخونید
      تمرکزتون رو روی کلمات کتاب بیشتر میکنه و دقتتون هم موقع تست زدن بیشتر میاد بالا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن