خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کمپین استمداد برای تاثیر مثبت معدل

تاثیر مستقیم معدل دست سازمان سنجش نیست بلکه شورای پذیرش دانشجو متشکل از عضو نماینده مجلس و وزیر آموزش پرورش و رئیس سازمان سنجش و وزیر علوم و وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد هست.
      من میگم برای این عزیزان نامه نگاری کنیم و ازشون استمداد کنیم تا فکری به حالمون کنن و این مشکل رو حل کنن. این ها دلایل من برای مثبت شدن تاثیر معدل هستن.

کسایی که قبلا دیپلم گرفتن از وضع فعلی بی اطلاع بودن و طبق قانون مدنی نباید قانون رو عطف به ماسبق کرد.
      فرصت جبران برای کسایی که معدل پایین دارن وجود نداره و بی انگیزگی باعث شکستشون میشه
      کسایی که امتحان نهایی به دلایل مختلف نمره پایین گرفتن از الان عملا از رشته های خوب محرومن.
      استدلال ناچیز بودن تاثیر معدل واقعا مضحک هست چون عدد 25 در مقابل 75 به هیچ وجه ناچیز نیست.

احتمالا محتوای این تاپیک به گوش این عزیزان خواهد رسید فقط خواهش میکنم دوستان عزیز در کامنت هاشون از توهین به این عزیزان پرهیز کنن و از تقلب در امتحان نهایی سخنی به میان نیارن که تاثیر عکس داره و قابل اثبات هم نیست و ارتباطی به موضوع هم نداره. دلایل محکم و منطقی لازم هست فقط.

در ادامه کامنت های تاپیک در آینده به این عزیزان نامه نگاری خواهد شد و موضوع کتبا ازشون درخواست خواهد شد.

قبلا انتشارات وزین دریافت، برای کمک به داوطلبان کنکور جهت دسترسی رایگان به سوالات کنکور خارج از کشور، اقدامات حقوقی لازم رو انجام داد و موفقیت بزرگی نصیب خودشون کرد و هدیه بزرگی به داوطلبان کنکور (مخصوصا داوطلبان کم بضاعت که هزینه سنگین کتابهای کنکور خارج از کشور رو نداشتن ) داد. از انتشارات دریافت درخواست میشه یکبار دیگه به داوطلبان کنکور کمک کنه و اینبار با نشر نظرات و درخواست های داوطلبان کنکور و همچنین اظهار نظر در این خصوص، به یاری داوطلبان کم بضاعت مناطق محروم برسه.

با تشکر.
      (طبق سفارش مدیر سایت، پست های حاوی توهین و تهمت و ادعای تقلب و ... پاک میشن )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه سوال اخه صدای ما بجایی میرسه؟موثره؟امکان داره؟
      بنظر من خودتونو خسته نکنید چون صدامون جتی اگه بجایی برسه توجه نمیکنن و از هیجانات دانش آموزی تلقی میکنن و هیچچچچچچ!
      اما بازم خوبه شما میخای یکارایی بکنی امیدوارم به بار بشینه این کار...
      اما درسته این بحث تقلب!....من و خیلیای دیگه دیدیم که تو امتحانای نهایی تقلب میشه و حتی بضی ادما با گرفتن 100تومن رشب قبل امتحان سوالارو میفروشن!!!!!!برید تو اینستاگرام میبینید
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها

کسایی که قبلا دیپلم گرفتن از وضع فعلی بی اطلاع بودن و طبق قانون مدنی نباید قانون رو عطف به ماسبق کرد.
      فرصت جبران برای کسایی که معدل پایین دارن وجود نداره و بی انگیزگی باعث شکستشون میشه
      کسایی که امتحان نهایی به دلایل مختلف نمره پایین گرفتن از الان عملا از رشته های خوب محرومن.
      استدلال ناچیز بودن تاثیر معدل واقعا مضحک هست چون عدد 25 در مقابل 75 به هیچ وجه ناچیز نیست.

دقیقا همینطوره
      من به عنوان کسی که قبل از سال 92 دیپلم گرفتم و از این موضوع اطلاعی نداشتم به نظرم این تاثیر مستقیم نمرات کتبی نهایی اصلا منصفانه نیست و امکان جبران هم برای ما وجود نداره تنها راهش دیپلم مجدده که اون هم به هیچ وجه آسون نیست و کلی معطلی داره و باید درسایی رو بخونیم که به درد کنکورمون نمیخوره و وقتمون هدر می ره در مورد تاثیر 25 درصد هم به قول شما اصلا قابل چشم پوشی نیست و 25 درصد مقدار قابل توجهی در مقابل 75 درصد هست و اصلا عادلانه نیست که ما 25 درصد نمره ی کنکورمون رو راحت از دست بدیم به خاطر چیزی که ازش اطلاعی نداشتیم و امیدی به رشته های خوب نداشته باشیم
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان! سال 92 که این قانون تصویب شد من یه همچین کمپینی راه انداختم. علاوه بر اینکه با کمک دوستان رسانه ها و سایت ها رو در این زمینه پر کردیم و تابناک و خبر انلاین و چندین سایت دیگه گزارش تفصیلی نوشتن ، در کنفرانس مطبوعاتی وزیر علوم وقت (آقای فرجی دانا) هم منعکس شد که ایشون یه جواب سر بالا داد
      اما رویکرد اصلی ما در اون زمان تنظیم شکایت به دیوان عدالت اداری بود. هر کدوم یه متنی مینوشتیم و میفرستادیم به دیوان عدالت اداری. ولی آخرش هیچی نشد!

حقیقت اینه که اینجا سوییس نیست!

فعلا تا زمان روی کار آمدن مجلس جدید نتیجه خاصی رو برای این فعالیت ها متصور نیستم ، چون این مسئله باید تو مجلس حل بشه اول.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      تاثیر مستقیم معدل دست سازمان سنجش نیست بلکه شورای پذیرش دانشجو متشکل از عضو نماینده مجلس و وزیر آموزش پرورش و رئیس سازمان سنجش و وزیر علوم و وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد هست.
      من میگم برای این عزیزان نامه نگاری کنیم و ازشون استمداد کنیم تا فکری به حالمون کنن و این مشکل رو حل کنن. این ها دلایل من برای مثبت شدن تاثیر معدل هستن.

احتمالا محتوای این تاپیک به گوش این عزیزان خواهد رسید فقط خواهش میکنم دوستان عزیز در کامنت هاشون از توهین به این عزیزان پرهیز کنن و از تقلب در امتحان نهایی سخنی به میان نیارن که تاثیر عکس داره و قابل اثبات هم نیست و ارتباطی به موضوع هم نداره. دلایل محکم و منطقی لازم هست فقط.

در ادامه کامنت های تاپیک در آینده به این عزیزان نامه نگاری خواهد شد و موضوع کتبا ازشون درخواست خواهد شد.

قبلا انتشارات وزین دریافت، برای کمک به داوطلبان کنکور جهت دسترسی رایگان به سوالات کنکور خارج از کشور، اقدامات حقوقی لازم رو انجام داد و موفقیت بزرگی نصیب خودشون کرد و هدیه بزرگی به داوطلبان کنکور (مخصوصا داوطلبان کم بضاعت که هزینه سنگین کتابهای کنکور خارج از کشور رو نداشتن ) داد. از انتشارات دریافت درخواست میشه یکبار دیگه به داوطلبان کنکور کمک کنه و اینبار با نشر نظرات و درخواست های داوطلبان کنکور و همچنین اظهار نظر در این خصوص، به یاری داوطلبان کم بضاعت مناطق محروم برسه.

با تشکر.
      (طبق سفارش مدیر سایت، پست های حاوی توهین و تهمت و ادعای تقلب و ... پاک میشن )
      دوست عزیز حمایت کردیم و خواهیم کرد ... امیدواریم به نتیجه برسه انشا...
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      بچه ها با معدل 15/41 نهایی امیدی به قبولی تو کنکور هست؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adlin نمایش پست ها
      بچه ها با معدل 15/41 نهایی امیدی به قبولی تو کنکور هست؟
      از معدل ۱۹ ها خیلی عقبی اگه تاثیر ۳۵% بشه که دیگه ...

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام .
      فامیل ما نماینده ی مجلسه ( کمیسیون اجتماعی) . مثل اینکه دستور برسی سوابق تحصیلی توی دستور کار کمیسیون اموزش هست که تا 3سال دیگه تاثیر سوابق تحصیلی به 60 درصد برسه . از اینکه امسال 30 به بالا تاثیر مستقیم داره حرفی نیست ( چون قانون ملزم کرده) ولی میشه که این تاثیر رو به 35 نرسوند که فکر نکنم 5 درصد زیاد بخواد از ارزش کنکور کم کنه . بهتره که وقت خودتون رو الکی برای این مسائل نزارید .
      من خودم معدلم 19.53 شد اما بازم میخوام این تاثیر مثبت باشه ولی چاره ای نیست .
      یاعلی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی میشه بگه از چه بازه نمرات تاثیر + میگیرن ؟؟

و اصلا بازه معدل 17-18 شانسی برای قبولی تو رشته های زیرگروه 1 داره ؟ یا فقط معدل بالای 19 ؟

و ی سوال دیگه اینکه ..hichi bikhial
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      یکی میشه بگه از چه بازه نمرات تاثیر + میگیرن ؟؟

و اصلا بازه معدل 17-18 شانسی برای قبولی تو رشته های زیرگروه 1 داره ؟ یا فقط معدل بالای 19 ؟

و ی سوال دیگه اینکه ..hichi bikhial
      بستگی به کنکور شما داره.اگه ترازی که از معدلتون میگیرید بیشتر از تراز کنکور باشه تاثیر مثبت میشه. اما بهتره که تلاشتونو برای کنکور بکنید.
      اکثر رشته ها در زیرگروه 1 قرار دارند پس بدون هیچ مشکلی شما میتونید در یکی از رشته ها قبول شید. اما اگر منظورتون پزشکی و دندون و دارو هستش باید یکم تلاشتنو بیشتر کنید. و جبران کنید.
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه من داشتم کارنامه های 93 رو بررسی کردم به نتایج جالبی در مورد معدل رسیدم:

تراز معدل 19.21 : 10596
      تراز معدل 18.67 : 9582
      تراز معدل 20 : 11621
      تراز معدل 17.70: 8800
      تراز معدل 16.80 : 8020

این عددا رو با کلی ضرب و تقسیم بدست آوردم. خدایی اینجوری که میگن25 درصد تاثیر داره شما یه ضرب تقسیم کنی مثلا کسی که معدلش 16.80 بوده تراز کنکورش بشه 10700 (که قبلا معادل رتبه 50 منطقه 3 بود) الان با تاثیر 25 درصدی این معدلش تراز کلش میشه حدود 10030 (معادل رتبه 220 منطقه 3)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      حالا فرض کنین این فرد سال دیگه که قراره تاثیر معدل بشه 35٪ همین تراز کنکور 10700 رو کسب کنه. تراز کلش میشه حدود 9700 (رتبه ی حدود 400 منطقه 3)!!!!
      یعنی این داوطلب به خاطر 3 نمره معدل کلی سرنوشتش عوض شد! پس نگیم تاثیر 25 درصد کمه کلی تاثیر داره
      ویرایش توسط m.a_935267 : 20 تیر 1394 در ساعت 15:40

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن