خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بازیگر نقش اوباما در یک فیلم ایرانی +عکس

فیلمبرداری فیلم «فیلسوفهای احمق» به کارگردانی سعید چاری و تهیه کنندگی هادی مشکات با اضافه شدن بازیگرانی مانند سید جواد هاشمی، علیرام نورایی، حمید لولایی و سیروس کهوری نژاد ادامه دارد.

سیروس کهوری نژاد در نقش باراک اوباما و حمید لولایی در نقش نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. عکس زیر تصویری از سیروس کهوری نژاد در نقش باراک اوباما است.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فیلمش کمدیه ؟!

حیف پولی که خرج ساختن این فیلما میشه

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parloo نمایش پست ها

فیلمش کمدیه ؟!

حیف پولی که خرج ساختن این فیلما میشه
      والا نمیدونم ...

چرا حیف ؟؟ خیلی جالب میشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چی بشه لولایی در نقش نتانیاهو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط میتونم اظهار تاسف شدید برای ساخت این فیلم بکنم
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      فقط میتونم اظهار تاسف شدید برای ساخت این فیلم بکنم
      داداش من که خودم حاضر نیستم این فیلم رو ببینم .. ولی خب اونا هم ساختن از جمله 300

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      داداش من که خودم حاضر نیستم این فیلم رو ببینم .. ولی خب اونا هم ساختن از جمله 300
      اولا سیصد یه فیلم بی پایه و اساس بود که بزرگان امریکا(هیلاری کلینتون )به دلیل نامعتبر بودن ردش کردن
      اما به خوب نکته ای اشاره کرد ((اونا))
      اونا دموکراسی دارن یک کشور ازادن هر کس هر جور فیلمی بخواد اونجا میسازه ..تا حالا اهل تسن تو امریکا زیاد فیلم ساختن...پس سیصد رو نمیشه به دولت های غرب متصل کرد
      اما ایران که یک کشور بسته است و روزانه کلی فیلم از سوی روحانیت و کلی انجمن تخته میشن چرا باید از اوباما فیلم بسازه؟؟زشت نیست ایران بقیه کشورارو سوژه کنه وقتی خودش صدها برابر سوژه است
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا سیصد یه فیلم بی پایه و اساس بود که بزرگان امریکا(هیلاری کلینتون )به دلیل نامعتبر بودن ردش کردن
      اما به خوب نکته ای اشاره کرد ((اونا))
      اونا دموکراسی دارن یک کشور ازادن هر کس هر جور فیلمی بخواد اونجا میسازه ..تا حالا اهل تسن تو امریکا زیاد فیلم ساختن...پس سیصد رو نمیشه به دولت های غرب متصل کرد
      اما ایران که یک کشور بسته است و روزانه کلی فیلم از سوی روحانیت و کلی انجمن تخته میشن چرا باید از اوباما فیلم بسازه؟؟زشت نیست ایران بقیه کشورارو سوژه کنه وقتی خودش صدها برابر سوژه است
      حالا قبول کنند یا نکنند فیلم تاثیر خودش رو میزاره ...
      یه فیلمم هم نبود ارگو و گلاب هم هستند ..... به هر حال وقتی از اینا فیلم میسازند .. اینا هم حق دارند پاسخ بدند
      نه؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا قبول کنند یا نکنند فیلم تاثیر خودش رو میزاره ...
      یه فیلمم هم نبود ارگو و گلاب هم هستند ..... به هر حال وقتی از اینا فیلم میسازند .. اینا هم حق دارند پاسخ بدند
      نه؟
      من در پاسخ اولم هم به شما گفتم
      اونا آزادی دارن
      در آمریکا فیلم ساختن مسلمونا ی سنی در مورد اینکه یه دختر مسیحی مسلمون شده بود
      خب اون فیلم به صرف اینکه در آمریکا بوده ما نباید اونو به حکومت آمریکا وصل کنیم
      آمریکا آزاده .انگلیس آزادن تو هم میتونی بری درش فیلم بسازی
      واسه 22 بهمن بود اسماعیل فلاح خبرنگار ایران در انگلیس گزارشی تهیه کرد که در انگلیس داشتن از انقلاب ایران و حکومت ایران دفاع میکردند
      اونا ازادن
      اما ایران هم مثله اونا است ؟؟لطفا هر دو پاسخ من رو بخونید
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من در پاسخ اولم هم به شما گفتم
      اونا آزادی دارن
      در آمریکا فیلم ساختن مسلمونا ی سنی در مورد اینکه یه دختر مسیحی مسلمون شده بود
      خب اون فیلم به صرف اینکه در آمریکا بوده ما نباید اونو به حکومت آمریکا وصل کنیم
      آمریکا آزاده .انگلیس آزادن تو هم میتونی بری درش فیلم بسازی
      واسه 22 بهمن بود اسماعیل فلاح خبرنگار ایران در انگلیس گزارشی تهیه کرد که در انگلیس داشتن از انقلاب ایران و حکومت ایران دفاع میکردند
      اونا ازادن
      اما ایران هم مثله اونا است ؟؟لطفا هر دو پاسخ من رو بخونید
      من کاری به مسائل سیاسی ندارم کجا آزادی هست کجا نیست ..
      منم منکر آزادی بیشتر در بقیه کشورها نشدم
      کسی هم نگفت حکومت آمریکا ساخته یا نساخته .....
      یعنی شما می گین کشورهای دیگه ( کمپانی های فیلم سازی) فیلم با موضع ایران بسازند بعدش سینمای ایران نسازه ؟؟

خواستم حرف سیاسی نزنم .. ولی آزادی یک رویا در اذهان بشری هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خخخخخخ
      جالبه!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کاری به مسائل سیاسی ندارم کجا آزادی هست کجا نیست ..
      منم منکر آزادی بیشتر در بقیه کشورها نشدم
      کسی هم نگفت حکومت آمریکا ساخته یا نساخته .....
      یعنی شما می گین کشورهای دیگه ( کمپانی های فیلم سازی) فیلم با موضع ایران بسازند بعدش سینمای ایران نسازه ؟؟

اولا در کشورهای اروپایی دموکراسی و آزادی هست بطوری که در آلمان 30 تا ستاد تبلیغ شیعه وجود داره ...اما در ایران چند تا ستاد تبلیغ برای بقیه ادیان وجود داره؟؟؟

ایران بره در مورد تاریخشون بسازه نه در مورد رئیس جمهور وقت ...این یعنی دهن کجی به ملت آمریکا نه فقط حکومت آمریکا
      شما اصلا پاسخ های منو نمی خونید
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا در کشورهای اروپایی دموکراسی و آزادی هست بطوری که در آلمان 30 تا ستاد تبلیغ شیعه وجود داره ...اما در ایران چند تا ستاد تبلیغ برای بقیه ادیان وجود داره؟؟؟

ایران بره در مورد تاریخشون بسازه نه در مورد رئیس جمهور وقت ...این یعنی دهن کجی به ملت آمریکا نه فقط حکومت آمریکا
      شما اصلا پاسخ های منو نمی خونید
      داداش میخونم ....

ایران هم باید بره در مورد تاریخش بسازه .. حالا نمی سازه به من مربوط نیست

دهن کجی؟؟ فیلم دیکتاتور دهن کجی به ملت ایران نبود؟؟ به خاطر همون تیکه های کوچولو؟؟ اتفاقاتی که در پیش از انقلاب دهن کجی به ملت ایران نبود؟ هر کی رو دلشون بخواد شاه میکردن هر کسی را هم نمی خواستند برکنار این دهن کجی به ملت ایران نبود ؟؟ کاپیتالاسیون دهن کجی به مردم ایران نبود ؟؟ حمایت از صدام دهن کجی به ملت ایران نبود؟؟ شیمایی کردن ملت ایران به واسطه همکاری امریکا با صدام دهن کجی به مردم ایران نبود؟؟ این همه تحریم بی معنی دهن کجی به مردم ایران نیست ؟؟ اینکه در مجلس سنا امریکا گفته میشه ایرانیان یک dna به نام دروغ دارند دهن کجی به مردم ایران نیست؟؟

محروم کردن مسلمانان باحجاب از تحصیل و کار دو.لتی در ترکیه آزادی محسوب میشه ؟؟ محروم کردن افراد مذهبی ار خیلی چیز ها در فرانسه ؟؟ بسته شدن استخر های جداگانه مخصوص زنان در فرانسه و بستن شبکه های پرس و صحر و هیسپان ( اسپانیا ) آزادی محسوب میشه ؟؟

شما دقت نمی کنی :

من منکر تفاوت های کشور ها نیستم ... فقط میگم : آزادی وجود ندارد .. در هیچ جا این فقس ها هستند که بزرگتر هستند

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پیام عزیز ؛ شما چرا آزادی رو یه زندان تلقی میکنی ؟!

میدونی الان چقد روزنامه نگار و فعالان حقوق بشر و فعال حقوق زنان و ... با سال ِ محکومیت بالا و به جرم " اقدام علیه امنیت ملی " تو زندان هستند ؟!

به نظر من دمکراسی و آزادی ( حداقل در بیان ) ؛ کمترین حق یه ملت هست .
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش میخونم ....

ایران هم باید بره در مورد تاریخش بسازه .. حالا نمی سازه به من مربوط نیست

دهن کجی؟؟ فیلم دیکتاتور دهن کجی به ملت ایران نبود؟؟ به خاطر همون تیکه های کوچولو؟؟ اتفاقاتی که در پیش از انقلاب دهن کجی به ملت ایران نبود؟ هر کی رو دلشون بخواد شاه میکردن هر کسی را هم نمی خواستند برکنار این دهن کجی به ملت ایران نبود ؟؟ کاپیتالاسیون دهن کجی به مردم ایران نبود ؟؟ حمایت از صدام دهن کجی به ملت ایران نبود؟؟ شیمایی کردن ملت ایران به واسطه همکاری امریکا با صدام دهن کجی به مردم ایران نبود؟؟ این همه تحریم بی معنی دهن کجی به مردم ایران نیست ؟؟ اینکه در مجلس سنا امریکا گفته میشه ایرانیان یک dna به نام دروغ دارند دهن کجی به مردم ایران نیست؟؟

محروم کردن مسلمانان باحجاب از تحصیل و کار دو.لتی در ترکیه آزادی محسوب میشه ؟؟ محروم کردن افراد مذهبی ار خیلی چیز ها در فرانسه ؟؟ بسته شدن استخر های جداگانه مخصوص زنان در فرانسه و بستن شبکه های پرس و صحر و هیسپان ( اسپانیا ) آزادی محسوب میشه ؟؟

شما دقت نمی کنی :

من منکر تفاوت های کشور ها نیستم ... فقط میگم : آزادی وجود ندارد .. در هیچ جا این فقس ها هستند که بزرگتر هستند
      ما یاید از گذشتگان عبرت بگیریم نه این که به وسیله اتفاقات گذشته راه انتقامجویی را پیش بگیریم
      اگه ما با بقیه دشمن نباشیم مطمئنا سریعتر پیشرفت میکنیم(دشمن بودن فرق داره با استقلال کشور)
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن