خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

کلاهبرداری 3 جوان روستایی در نقش دختر!

عصر دوشنبه 25 خرداد ماه سال‌جاری بود که پسر جوانی در حالی که بشدت ترسیده بود، مضطرب و نگران خود را به مأموران پلیس بابل رساند و آنان را در جریان زورگیری‌های حیله‌گرانه‌ای قرار داد.

روزنامه ایران: عصر دوشنبه 25 خرداد ماه سال‌جاری بود که پسر جوانی در حالی که بشدت ترسیده بود، مضطرب و نگران خود را به مأموران پلیس بابل رساند و آنان را در جریان زورگیری‌های حیله‌گرانه‌ای قرار داد.

وی گفت: مدتی پیش در فضای مجازی با دختر جوانی آشنا شدم. وقتی مدتی از آشنایی ما گذشت با او قرار ملاقات گذاشتم او با این شرط پذیرفت که محل قرار را خودش تعیین کند. به هر ترتیب او خواست تا به محلی حوالی سد شیاده و منطقه‌بند پی بروم. ساعت قرار به آنجا رسیدم و وقتی منتظر این دختر بودم ناگهان سه پسر جوان سر رسیدند. آنها در حالی که چاقوی بزرگی در دست داشتند با تهدید مرا به محل خلوتی کشانده و درآنجا ابتدا پول و لوازم با ارزش موجود در خودرویم را برداشتند و سپس بشدت مرا کتک زدند.

وی افزود: سه زورگیر از من خواستند تا سوار خودرویم شده و آنجا را ترک کنم اما تهدید کردند اگر به پلیس مراجعه کنم مرا خواهند کشت. آنها خودروی مرا تا خروجی منطقه اسکورت کردند و خود بازگشتند. در حالی که تجسس‌های پلیس درباره به دست آوردن ردی از این سه زورگیر در دستور کار قرار گرفته بود مرد جوان دیگری با مراجعه به پلیس بابل به مورد مشابهی اشاره کرد.

وی نیز ادعا کرد در فضای مجازی با دختر جوانی آشنا شده و دختر جوان از او خواسته تا برای ملاقاتش به منطقه سد شیاده برود.

مرد جوان در این باره به پلیس گفت: وقتی به آنجا رسیدم سه پسر جوان مرا محاصره کردند. آنها 800 هزار تومان پولی که همراهم بود را برداشتند. سپس گوشی تلفن همراه و طلاهایی را که همراه داشتم از من گرفتند و بعد از کتک مفصلی که به من زدند، مرا تا منطقه خشرود پی اسکورت کرده و خود بازگشتند. مأموران با توجه به شیوه به‌کار رفته در سرقت‌ها و اینکه نشانه‌های ارائه شده از سوی پسران فریب‌خورده حکایت از سریالی بودن خفتگیری‌ها داشت وارد عمل شدند. در حالی که تنها شش ساعت از آغاز عملیات تجسس و شناسایی مأموران می‌گذشت مأموران با تله‌گذاری و تحت نظر قرار دادن غیر‌محسوس منطقه قرار سه زورگیر قوی‌هیکل را ردیابی و تحت تعقیب قرار دادند. این سه مرد در حالی که بی‌خبر از فاش شدن رازشان در مخفیگاه خود حضور داشتند از سوی پلیس به دام افتادند.

«علی» 18 و علیرضا «18» ساله و امیر حسین «17» ساله سه زورگیری بودند که از سوی پلیس دستگیر شدند. این سه جوان در مراحل نخستین بازجویی‌ها هر گونه اطلاعی از ماجرای خفت گیری‌ها را منکر شدند اما وقتی در بازرسی از مخفیگاه آنان اموال سرقتی به دست آمد، آنان ناچار لب به اعتراف گشوده و ارتکاب به خفت گیری‌ها را با روش شکار طعمه‌ها در اینترنت و ایفای نقش دختران و سپس گذاشتن قرار با آنها به گردن گرفتند. این سه زورگیر که همگی از ساکنان روستاهای اطراف بند پی غربی هستند پس از اعترافات نخستین برای تعیین تکلیف به دادسرای بابل انتقال داده شدند.

نظرتون چیـــ ه در مورد این کار زیبا؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با احساسات پسر مردم بازی نکنین

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه !!!

دختر مفتی میخواد حالا باید بکشه مردم بی بند وبار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      با احساسات پسر مردم بازی نکنین
      از مثبت 18 شدنشون سوء استفاده کردن زدن تو کار خلاف
      احساسات
      خدا این احساساتو از پسرا این دوره نگیره

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      از مثبت 18 شدنشون سوء استفاده کردن زدن تو کار خلاف
      احساسات
      خدا این احساساتو از پسرا این دوره نگیره
      یکیشون منفی هیجده بوده اونم دچار شده ... استعداد بودن چون میدونستن کیو باید تور کنن ...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه !!!

دختر مفتی میخواد حالا باید بکشه مردم بی بند وبار
      هنوز که خربزه رو نخورده

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنوز که خربزه رو نخورده
      چرا خورده منتها کامل نخورده خدا میدونه تو چت هاش چی گفته

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هنوز که خربزه رو نخورده
      وقتی برن زندان خربزه هم میدن بهشون ، با اون خربزه هایی که من شنیدم به بچه های این سن و سالی تو زندان میدن وقتی بیان بیرون دیگه سمت این چیزا نمیرن .....

بیچاره اون 17 ساله که میره کانون ، کانون از زندان بدتره ، خربزه هاشم بدتره.....

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا خورده منتها کامل نخورده خدا میدونه تو چت هاش چی گفته
      آها از اون لحاظ

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      وقتی برن زندان خربزه هم میدن بهشون ، با اون خربزه هایی که من شنیدم به بچه های این سن و سالی تو زندان میدن وقتی بیان بیرون دیگه سمت این چیزا نمیرن .....

پوتین جان .. گفت هیکلی هستن ...
      کسی کاریشون نمیتونه کنه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

زندان سربازایی رو که محل خدمتشون زندانه رو هم خراب میکنه حالا مجرم جای خود دارد
      خربزه داره بد جووور

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پوتین جان .. گفت هیکلی هستن ...
      کسی کاریشون نمیتونه کنه

مگه به هیکله ؟! یارو وقتی اونجا زده 5 نفرو نفله کرده میاد از بچه 18 ساله ای مه خفگیری کرده بترسه ؟!!

اونم پررو بازی در بیاره میزنه میکشش تا دوباره پروندش بیفته عقب ، قاتل هایی هستن که با همین شیوه الآن 10 ساله زیر تیغن ، تا نوبتشون میشه یه نفر دیگه رو میزنن اعدامشون میفته عقب !

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عکس مجرمان چقد مظلومن
      9403-16t3026.jpg

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مگه به هیکله ؟! یارو وقتی اونجا زده 5 نفرو نفله کرده میاد از بچه 18 ساله ای مه خفگیری کرده بترسه ؟!!

اونم پررو بازی در بیاره میزنه میکشش تا دوباره پروندش بیفته عقب ، قاتل هایی هستن که با همین شیوه الآن 10 ساله زیر تیغن ، تا نوبتشون میشه یه نفر دیگه رو میزنن اعدامشون میفته عقب !
      داداش بند ها از هم جدا هستن ....
      بندای اینا نمیفته پیش بندای قاتلا

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقشون بوده

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)