خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها

فعلا که خودشون هم نمیدونن.....3-4روز مونده به کنکور رادیو داشت با یکی از مسئولین اموزش و پرورش صحبت میکرد،ایشون که خیلی با روند کنکور مخالف بود و کلا میگفت با اموزش و پرورش تطابق نداره ..... فکر میکنم تاثیر سوابق تحصیلی برای همین تطابق باشه که بچه ها به مدرسه بیشتر اهمیت بدن و فکر میکنم به همین دلیل هم هست که دارن صحبت میکنن نهایی پیش روهم تاثیر بدن.
      کنکورهم باید سخت تر بشه چون تاثیر نهایی مستقیمه و خودشون میدونن که تو نهایی چقدر تقلب صورت میگیره.

راستش داداش به نظر من یکی از وقتی سر و کله ی این موسسات (البته به ظاهر موسسه!) پیدا شدن و با تبلیغات وسیع و فراوانی مثل حل سوالات کنکور زیر 30 ثانیه و امثالش ... که راه انداختن اول که در شبکه های استانی و بعدشم در شبکه های 1و2و3 و الانش هم ادامه داره کلی که پول میلیاری به جیب زدن و دارن میزنن

اون وقت سازمان سنجش هم خواست حسابی حال این مافیا رو بگیره و در تلاشه که سوالات کنکور 1000 درصد مغهومی باشه و با هیچ تکنیکی حل نشه!

امثالش هم همین مافیای احمدی چلغوز و مسعودی کنکور آسان است و ونوس و بقیه این مافیا که سودشون رو اونها میبرن آخر سر ضررش واسه دانش آموز و خانوادش هست که کلی هزینه میکنن و آخرش هم هیچ سود و منفعتی نداره ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خودتو اذیت نکنین بهش فکرم نکنین. اینا تغییرش نمیدن
      اگه هم بدن ب درد ما نمیخوره واسه سالای بعد خوب میشه

3. Top | #18
      f68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      گل پسر شوخی بود ... آره آخرین باری داوطلبا اعتراض کردن موقع اعلام نتایج کنکور سراسری 93 بودش که داشتن سازمان سنجش رو منفجر میکردن به معنای واقعی کلمه ...

ایول ب شما

4. Top | #19
      f68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همه چی ب کنار

باز خبر انلاین

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حدود یه ماه و نیم پیش بود که از بچه های انجمن خواستم برن خبرآنلاین و اعتراضاتشون رو اونجا بنویسن...از اون موقع تا حالا تقریبا هر 10 روز یه بار خبرآنلاین یه گزارش در مورد اعتراض کنکوریها رو روی خروجیش گذاشته و هنوزم داره پیگیری می کنه...بازم از همه می خوام به این خبر مراجعه کنن و زیر اون خبر به تاثیر مستقیم سوابق تحصیلی اعتراض بزنن...بچه ها نا امید نشین...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نه عاقا جان چرا مردمو بيخودي ميترسوني؟!
      قبلا هم بچه ها جلوي سنجش اعتراض کرده بودن البته که ثمره هم داشت و هيچ اتفاقيم نيوفتاد.
      ولي يادم نمياد سر چي بود ولي قبل از سال ٨٩ بود.
      بله چند سال پیش هم یه تجمع اعتراضی انجام شد اون سال هم ظرفیتا به شدت کم شد به طوری که یادمه رتبه 56 رشته مورد علاقش قبول نشده بود و اگه اشتباه نکنم اعتراضشون هم بی تاثیر نبود

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      بله چند سال پیش هم یه تجمع اعتراضی انجام شد اون سال هم ظرفیتا به شدت کم شد به طوری که یادمه رتبه 56 رشته مورد علاقش قبول نشده بود و اگه اشتباه نکنم اعتراضشون هم بی تاثیر نبود
      اون سال به دلیل بی اطلاعی از بومی سازی و سیستم جدید انتخاب رشته بود که بعضی داوطلبا فقط پزشکی تهران زده بودن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها باورتون میشه دو نفر به دیوان عدالت اداری شکایت کردن در مورد شهریه ای که هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی از فارغ التحصیلان لیسانس گرفته و دیوان هم رای داده که نباید شهریه پرداخت کنن و اینا هم برگه رو بردن به دانشگاه و بدون شهریه تحصیل میکنن ؟؟
      اگه باورتون نمیشه مدارکش دست من هست هم میتونم اسکن کنم بزارم هم از سایت دیوان عدالت اداری لینکش رو قرار بدم.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      اگه منطق داشتن که با اینهمه اعتراض تاثیرو مثبت میکردن.آخه دیگه واقعا ظلمه معدل واسه اونایی که قبل از 92 دیپلم گرفتن تاثیر داشته باشه،اونا روحشونم خبر نداشت.

منتطق دارن عزیز
      منطقشون اینه که فقرا فقیرتر و ثروتمندا ثروتمند تر و حریص تر بشن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      اره همون سال یکی از اشناهای ما با ۳۰۰ مردود شد و هیچی قبول نشد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نه عاقا جان چرا مردمو بيخودي ميترسوني؟!
      قبلا هم بچه ها جلوي سنجش اعتراض کرده بودن البته که ثمره هم داشت و هيچ اتفاقيم نيوفتاد.
      ولي يادم نمياد سر چي بود ولي قبل از سال ٨٩ بود.
      سال 87 بود رتبه های پایین حتی35 قبول نشده بودن درست یادم نمیاد ولی دلیلش این بود فک کنم

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قابت توجه بچه هایی که میگن شکایت به دیوان تاثیر نداره :

این آقا دانشجوی داروسازی بوده و دادنامه تنظم کرد و به دیوان ارسال کرد و دیوان حکم داد که قانون شهریه باطل هست. درسته که اطلاع رسانی نشده ولی کسایی که اطلاع دارن همین دادنامه و حکم رو بی سر و صدا به هیئت امنا ارائه میدن و رایگان تحصیل میکنن.
      دانشجوی فوق هم داره الان رایگان تحصیل میکنه.

دیوان عدالت اداری :: آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری

راستی بجه ها علاوه بر خبرآنلاین، انتشارات دریافت هم تو این کارها خیلی کمک حال بچه ها هست و انتشار سوالات خارج از کشور نتیجه پیگیری حقوقی اونها بود و وکلای خوبیم دارن که میتونه بهمون کمک کنه.

بحث تقلب رو کسی بهش رسیدگی نمیکنه ولی طرح موضوعاتی مثل بی خبر بودن از قوانین آینده برای کسایی که قبلا دیپلم گرفتن خیلی موثر هست. ضمنا طبق قانون اساسی و قانون مدنی، هیچ قانونی نباید عطف به ماسبق بشه. حداقل کاری که باید بکنن اینه که کسایی که قبلا دیپلم گرفتن برای اونها تاثیر رو مثبت در نظر بگیرن.
      البته برای همه باید مثبت باشه. بیشتر باید روی این نکته تاثیر کنیم که کسایی که معدل زیر 15 میارن عملا از رشته های خوب محروم میشن. این بحث ها هست که مفیده وگرنه تقلب و پارتی بازی و ... مدرک میخواد اثبات هم بشه با متخلف برخورد میکنن نه اینکه بیان و تاثیر رو مثبت کنن.

خواهش میکنم بحث تقلب ها رو ول کنین و با بحث های منطقی سعی کنیم حقمون رو بگیریم.

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      راستش داداش به نظر من یکی از وقتی سر و کله ی این موسسات (البته به ظاهر موسسه!) پیدا شدن و با تبلیغات وسیع و فراوانی مثل حل سوالات کنکور زیر 30 ثانیه و امثالش ... که راه انداختن اول که در شبکه های استانی و بعدشم در شبکه های 1و2و3 و الانش هم ادامه داره کلی که پول میلیاری به جیب زدن و دارن میزنن

اون وقت سازمان سنجش هم خواست حسابی حال این مافیا رو بگیره و در تلاشه که سوالات کنکور 1000 درصد مغهومی باشه و با هیچ تکنیکی حل نشه!

امثالش هم همین مافیای احمدی چلغوز و مسعودی کنکور آسان است و ونوس و بقیه این مافیا که سودشون رو اونها میبرن آخر سر ضررش واسه دانش آموز و خانوادش هست که کلی هزینه میکنن و آخرش هم هیچ سود و منفعتی نداره ...

اینکه صددرصد نه تنها این موسسات بلکه هرچی سطح ازمونها و کتب کنکوری هم بالاتر بره کنکور هم سخت تر میشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه به خبرگزاری ها چیزی ارسال میکنین هیچ حرفی از تقلب نزنین جون مادرتون چون تاثیرش بدتره و میگن که دارین به فرهنگیا توهین میکنین
      دلایل منطقی برای مثبت شدن معدل اینا هستن :

کسایی که قبلا دیپلم گرفتن از وضع فعلی بی اطلاع بودن و طبق قانون مدنی نباید قانون رو عطف به ماسبق کرد.
      فرصت جبران برای کسایی که معدل پایین دارن وجود نداره و بی انگیزگی باعث شکستشون میشه
      کسایی که امتحان نهایی به دلایل مختلفنمره پایین گرفتن از الان عملا از رشته های خوب محرومن.
      استدلال ناچیز بودن تاثیر معدل واقعا مضحک هست چون عدد 25 در مقابل 75 به هیچ وجه ناچیز نیست. ( امسال بشه 35 به 65 دیگه وا ویلا ... )

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میگم لا اقل برا فارغ التحصیلا تاثیر ندن چون اولا اونا نمیدونستن دوما این طوری کسی که معدلش بد شده یه جورایی تنبیه میشه و یک سال عقب می افته این طوری اون کسی هم که تلاش کرده معدلش خوب شده یه پوئن داره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)