خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 185 از 185 نخستنخست ... 85175184185
    نمایش نتایج: از 2,761 به 2,771 از 2771
    1. Top | #2761
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از استارتر عزیز، واقعا همچین تاپیک هایی لازمه!
      بنظرم حداقل کاریه که برای زنده نگه داشتن یاد و نامِ اون بزرگوار از دست آدم های گناه کاری مثل من بر میاد ...

شعرخوانی استاد رائفی پور درمراسم نیمه شعبان 1397
      نسخه ی تصویریِ همین شعر خوانی ( پیشنهادی )
      اگه سرعتتون خوبه حتما تصویری رو ببینید! 15 مگابایته

خدا میدونه من چندین و چند بار با همین شعر استاد به پهنای صورت گریه کردم، از دستش ندید! همش 4 دقیقه س
      خواهش میکنم به هرکی که میدونید ممکنه دوست داشته باشه هم برسونید ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2762
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درمورد امام زمان چقدر اطلاعات ددارید؟
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

3. Top | #2763
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      درمورد امام زمان چقدر اطلاعات ددارید؟
      چه سوال کلی !!

4. Top | #2764
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      چه سوال کلی !!
      آیا دوست داشتن امام زمان قلبیه یا باید تو عملمون هم ظهور و بروز پیدا کنه؟استدلال ؟

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #2765
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آیا دوست داشتن امام زمان قلبیه یا باید تو عملمون هم ظهور و بروز پیدا کنه؟استدلال ؟
      100درصد که باید تو اعمال و رفتارمون هم امام زمانی باشیم....
      اگر دین تا الان مظلوم بوده بخاطر اینه که عامل تو دین خیلی کمه...همه میخان دین رو یاد بگیرن که یه بهره ای ببرن ازش یا نهایتا مثلا آخوند درس میخونه که به دیگران صحبت کنه.....
      الآن کیه که دین یاد بگیره تا بهش عمل کنه ؟

6. Top | #2766
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      100درصد که باید تو اعمال و رفتارمون هم امام زمانی باشیم....
      اگر دین تا الان مظلوم بوده بخاطر اینه که عامل تو دین خیلی کمه...همه میخان دین رو یاد بگیرن که یه بهره ای ببرن ازش یا نهایتا مثلا آخوند درس میخونه که به دیگران صحبت کنه.....
      الآن کیه که دین یاد بگیره تا بهش عمل کنه ؟
      کسایی که دم از محبت امام زمان میزنن و عمل نمیکنن مثل کسایی هستن که دم از دوست داشتن همسرشون میزنند رو درو روی خود همسرسون،اما از پشت خنجر میزنن..مثلا یه آقایی به خانومش میگه دوستت دارم.بعد خانومه بعد از اینکه مچ شوهرشو با یکی دیگه گرفت و شوهرش باز ادعا کرد من دوستت دارم الانم دوستت دارم آیا باور میکنه این زن که مردش دوسش داره؟آیا این دوست داشتن اهمیتی داره؟

اگر باید در عمل اثبات کنیم به آقا که دوسش داریم چرا اونهایی که دم از دوست داشتن امام زمان میزنن از حق دفاع نکردن تو همین انجمن؟؟
      ما به خاطر آقا داریم تلاش میکنیم که به حکومت اسلامی هیچ لطمه ی عملی و فرهنگی ای وارد نکنن.الان چرا همه ی مدعاها ساکت شدن و تو همین انجمنی به این کوچیکی دفاع نکردن؟
      تو قرآن آیه ی نفی سبیل داریم
      تو قرآن آیه ی 59 احزاب درمورد حجاب داریم.
      تو قرآن آیه ی اشدائ علی الکفار رحمابینهم داریم.
      من هم همین رو گفتم و هیچکس از اونهایی که دم از محبت امام زمان میزنن به یاری من نیومدن جز یه نفر...

آیا از حق دفاع کردن محبت امام زمان رو در زمینه ی عمل به خود جلب نمیکنه؟

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

7. Top | #2767
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

کسایی که دم از محبت امام زمان میزنن و عمل نمیکنن مثل کسایی هستن که دم از دوست داشتن همسرشون میزنند رو درو روی خود همسرسون،اما از پشت خنجر میزنن..مثلا یه آقایی به خانومش میگه دوستت دارم.بعد خانومه بعد از اینکه مچ شوهرشو با یکی دیگه گرفت و شوهرش باز ادعا کرد من دوستت دارم الانم دوستت دارم آیا باور میکنه این زن که مردش دوسش داره؟آیا این دوست داشتن اهمیتی داره؟

اگر باید در عمل اثبات کنیم به آقا که دوسش داریم چرا اونهایی که دم از دوست داشتن امام زمان میزنن از حق دفاع نکردن تو همین انجمن؟؟
      ما به خاطر آقا داریم تلاش میکنیم که به حکومت اسلامی هیچ لطمه ی عملی و فرهنگی ای وارد نکنن.الان چرا همه ی مدعاها ساکت شدن و تو همین انجمنی به این کوچیکی دفاع نکردن؟
      تو قرآن آیه ی نفی سبیل داریم
      تو قرآن آیه ی 59 احزاب درمورد حجاب داریم.
      تو قرآن آیه ی اشدائ علی الکفار رحمابینهم داریم.
      من هم همین رو گفتم و هیچکس از اونهایی که دم از محبت امام زمان میزنن به یاری من نیومدن جز یه نفر...

آیا از حق دفاع کردن محبت امام زمان رو در زمینه ی عمل به خود جلب نمیکنه؟
      فاطمه خانم متاسفانه یک دست صدا نداره!
      کسایی هم که این انجمن میان اغلب کنکوری و نوجوان هستن که دوست ندارن درمورد همچین مسائلی حتی فکر کنند، چه برسه به عمل!
      مردم هم بخاطر مشکلات بیشماری که براشون به وجود اومده انقدر ناراحتن که هر ایرادی هم که توی مسئولین و نطام ج.ا.ا میبینن بهش عامیت میدن و اون رو به اصلِ نظام و ولایت فقیه و دین و مذهب و قرآن تعمیم میدن!
      باورکنید منم مثل خیلی از کاربرهای همین سایت از دست اغلب مسئولین نظام عاصی و ناراحت هستم! ولی باید عملکرد مسئولین نالایق رو از اصلِ آرمان های انقلاب اسلامی مجزا دونست! نباید همه رو با یه آتیش بسوزونیم
      بنظرم خوبه که جمهوری اسلامی برای جلب اعتمادِ از دست رفته ی عامه ی مردم که انقدر از همین مسئولینِ مفسد ضربه خوردند و گله مند هستن اقدامات خیلی جدی تری رو انجام بده!
      امیرالمومنین در نامه ای به مالک فرمودند که: مسئولین باید جلب خشنودی و رضایت مردم رو در اولویت قرار بدن، چون خشم مردم رضایت خواص رو از بین میبره و خشنودی مردم خشم خواص رو بی اثر میکنه ...
      بنظرم اصلی ترین مشکل الان ما اینه که مردم نسبت به ج.ا.ا بی اعتماد شدن، اونم بخاطر یه سری خواصِ بی کفایت و نالایق که حقشونه تا آخر عمر توی زندان زندگی کنن و پوسیده بشن نه اینکه وزیر - نماینده مجلس - امام جمعه و ... باشن و برای زندگی 80 میلیون مردمِ ایران تصمیم بگیرن.

پ.ن: درکل من به این نتیجه رسیدم که بحث هایی با موضوعات " انقلاب " و " جمهوری اسلامی " و " ولایت فقیه " و " حق و باطل " و ... توی این انجمن به جاهای خوبی نمیرسند، چون بخاطر همون مسائلی که بالاتر عرض کردم دیگه تقریبا گوشی برای شنیدن نیست ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

8. Top | #2768
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      فاطمه خانم متاسفانه یک دست صدا نداره!
      کسایی هم که این انجمن میان اغلب کنکوری و نوجوان هستن که دوست ندارن درمورد همچین مسائلی حتی فکر کنند، چه برسه به عمل!
      مردم هم بخاطر مشکلات بیشماری که براشون به وجود اومده انقدر ناراحتن که هر ایرادی هم که توی مسئولین و نطام ج.ا.ا میبینن بهش عامیت میدن و اون رو به اصلِ نظام و ولایت فقیه و دین و مذهب و قرآن تعمیم میدن!
      باورکنید منم مثل خیلی از کاربرهای همین سایت از دست اغلب مسئولین نظام عاصی و ناراحت هستم! ولی باید عملکرد مسئولین نالایق رو از اصلِ آرمان های انقلاب اسلامی مجزا دونست! نباید همه رو با یه آتیش بسوزونیم
      بنظرم خوبه که جمهوری اسلامی برای جلب اعتمادِ از دست رفته ی عامه ی مردم که انقدر از همین مسئولینِ مفسد ضربه خوردند و گله مند هستن اقدامات خیلی جدی تری رو انجام بده!
      امیرالمومنین در نامه ای به مالک فرمودند که: مسئولین باید جلب خشنودی و رضایت مردم رو در اولویت قرار بدن، چون خشم مردم رضایت خواص رو از بین میبره و خشنودی مردم خشم خواص رو بی اثر میکنه ...
      بنظرم اصلی ترین مشکل الان ما اینه که مردم نسبت به ج.ا.ا بی اعتماد شدن، اونم بخاطر یه سری خواصِ بی کفایت و نالایق که حقشونه تا آخر عمر توی زندان زندگی کنن و پوسیده بشن نه اینکه وزیر - نماینده مجلس - امام جمعه و ... باشن و برای زندگی 80 میلیون مردمِ ایران تصمیم بگیرن.

پ.ن: درکل من به این نتیجه رسیدم که بحث هایی با موضوعات " انقلاب " و " جمهوری اسلامی " و " ولایت فقیه " و " حق و باطل " و ... توی این انجمن به جاهای خوبی نمیرسند، چون بخاطر همون مسائلی که بالاتر عرض کردم دیگه تقریبا گوشی برای شنیدن نیست ...
      همه چی راهکار داره

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

9. Top | #2769
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گر بداند از کدامین ره تو را افتد عبور
      بر سر راهت نشیند این گدا یابن الحسن

10. Top | #2770
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا جون
      دلم گرفته آدم ها
      به راحتی قضاوت میکنن
      دل میشکونن و تهمت میزنن
      به غمت می خندن و رهات میکنن
      آقا جون...
      نمی تونم درکشون کنم
      نمی تونم باهاشون همراه بشم
      نمی تونم چشمام رو روی غم دیگران ببندم
      آقاجون میبینی...
      پسر بچه ی 10 ساله به جای بازی و خندیدن
      باید شیشه ی ماشین بقیه رو پاک کنه و فوحش بشنوه
      باید برای بقیه اسپند دود کنه و غرغر بشنوه
      باید التماس کنه تا ازش آدامس بخرن که شب کتک نخوره
      آقا جون...
      دلم تنگه..
      تنگه عدالت علی...
      زودتر بیا و عدالت رو برپا کن...
      الهم عجل لولیک الفرج

11. Top | #2771
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اللهم عجل لولیک الفرج

صفحه 185 از 185 نخستنخست ... 85175184185

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن