خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

روش و شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

سلام بچه ها ..خوبید؟؟امیدوارم همیشه موفق باشید
      من یه سوال مهم داشتم..میخوام روش ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد رو بدونم..باید تو سایتی چیزی بریم؟لطفا اگر کسی میدونه توضیح بده
      و دوم این که شرط معدل داره؟من رشتم تجربیه اگر بخوام یه رشته ریاضی فیزیک مثل مهندسی پزشکی یا کامپیوتر بخونم معدلم باید چند باشه؟؟
      ممنون از راهنماییتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-Amin نمایش پست ها
      سلام بچه ها ..خوبید؟؟امیدوارم همیشه موفق باشید
      من یه سوال مهم داشتم..میخوام روش ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد رو بدونم..باید تو سایتی چیزی بریم؟لطفا اگر کسی میدونه توضیح بده
      و دوم این که شرط معدل داره؟من رشتم تجربیه اگر بخوام یه رشته ریاضی فیزیک مثل مهندسی پزشکی یا کامپیوتر بخونم معدلم باید چند باشه؟؟
      ممنون از راهنماییتون
      منم ی مدت میخواستم بدون کنکور ازاد برم ....خداروشکر پشیمون شدم....باید برید تو سایت ازمون دانشگاه ازاد..فک کنم ادرسش این بود:azmoon.org

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی هیچ شرط معدلیم نداره....اگه اشتباه نکنم فقط حق انتخاب یک رشته رو دارید همونم قبول میشید...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      منم ی مدت میخواستم بدون کنکور ازاد برم ....خداروشکر پشیمون شدم....باید برید تو سایت ازمون دانشگاه ازاد..فک کنم ادرسش این بود:azmoon.org
      چرا خدارو شکر؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی هیچ شرط معدلیم نداره....اگه اشتباه نکنم فقط حق انتخاب یک رشته رو دارید همونم قبول میشید...
      مطمئنید نداره؟چون سال 91 که اولین بار بود میخواستن بدون کنکور ثبت نام کنن داشت..پس دیگه نداره؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا خدارو شکر ؟ مگه چیه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا خدارو شکر؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      چرا خدارو شکر ؟ مگه چیه؟
      چرا خداروشکر؟
      ب نظرشما برا من که معدلم بالای 19 بود حیف نبود برم بدون کنکور ازاد بدون هیچ شرط معدلی ؟؟؟میخواستم کنکور94 شرکت نکنم ....خداروشکر شرکت کردم ب اصرار بقیه...با اینکه هیچی نخونده بودم زیاد بدنشد.... ملی قبول میشم حدقلش اینه ک 4 سال دیگه کار گیرم نیومد زورم نمیبره ....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا خداروشکر؟
      ب نظرشما برا من که معدلم بالای 19 بود حیف نبود برم بدون کنکور ازاد بدون هیچ شرط معدلی ؟؟؟میخواستم کنکور94 شرکت نکنم ....خداروشکر شرکت کردم ب اصرار بقیه...با اینکه هیچی نخونده بودم زیاد بدنشد.... ملی قبول میشم حدقلش اینه ک 4 سال دیگه کار گیرم نیومد زورم نمیبره ....
      حسابداری سراسری حتما قبولی . درامدشم خوبه . کار هم داره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئنید نداره؟چون سال 91 که اولین بار بود میخواستن بدون کنکور ثبت نام کنن داشت..پس دیگه نداره؟؟
      نداره اما برای اطمینان شما ب همون سایتی ک گفتم برید مطمءنم همه اطلاعت لازمو بدست میارید....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      حسابداری سراسری حتما قبولی . درامدشم خوبه . کار هم داره
      بابام نمیذاره شهر دیگه برم.... ملی اینجام تازه تاسیسه برای تجربی فقط شیمی واقتصاد داره...... حسابداری فک نکنم داشته باشه.. اگه پیرا پزشکی ملی شهر دیگه نیارم مجبورم یکی از ایناروبرم....

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان يعني الان دانشگاه ازاد رشت هم بدون كنكور هست؟ چون من تصميمم رو گرفتم رشته حسابداري برم ميخواستم بدونم كه كنكور ندم راحت ميتونم برم ديگه جاي نگراني نيست؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اينجوري نشه كه برم كنكور بدم نه دانشگاه رشت قبول شم نه اون رشته مورد علاقه ام

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
      دوستان يعني الان دانشگاه ازاد رشت هم بدون كنكور هست؟ چون من تصميمم رو گرفتم رشته حسابداري برم ميخواستم بدونم كه كنكور ندم راحت ميتونم برم ديگه جاي نگراني نيست؟
      هر سال فقط تعدادی از رشته های دانشگاه ازادبدون کنکورن....شما باید برید تو سایتی ک صفحه اول گفنم اونجا لیست رشته های بدون کنکور و دانشگاه هایی ک اون رشته هارو دارن گفته....ولی حسابداری بعیدمیدونم بدون کنکور باشه...باز شما چک کنید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صدور مجوز برای یک سوم از رشته محل‌های بدون مجوز دانشگاه آزاد - کنکور

الان اينجا رفتم داخل اون سايت اسم دانشگاه ازاد واحد رشت رو ديدم، تو سايت هاي گزينه و كانون نديدم كه تو كنكور دانشگاه ازاد حسابداري رشت داشته باشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعد يه سوال خيلييي مهم:

فرض كنيد من رفتم كنكور دادم ديگه حق انتخاب رشته بدون كنكور رو ندارم؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن