خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

پیش دانشگاهی غیر حضوری

سلام بچه ها من95کنکور دارم خواستم ببینم به نظرتون پیش دانشگاهی رو غیر حضوری بگیرم؟البته من اگه غیر حضوری بگیرم اختصاصیا رو کلاس میرم و مشاورم دارم و بعضیا میگن برو یه مدرسه ک بذاره فقط عمومی بری سر کلاس.مدرسه الانم فرزانگانه و تجربی ام
      معدل نهاییمم حدود هیجده میشه ولی امسال میخوام خوب بخونم
      در ضمن اگه مدرسه برم بازم شیمی و فیزیک کلاس میرم
      دبیرای مدرسه هم خوبن ولی اگه کلاس برم و غیر حضوری بگیرم دیگه راحت میشه بهترین دبیرهارو انتخاب کنم
      حد غصه هام بی نهایته....
      (الکی)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pekh نمایش پست ها
      سلام بچه ها من95کنکور دارم خواستم ببینم به نظرتون پیش دانشگاهی رو غیر حضوری بگیرم؟البته من اگه غیر حضوری بگیرم اختصاصیا رو کلاس میرم و مشاورم دارم و بعضیا میگن برو یه مدرسه ک بذاره فقط عمومی بری سر کلاس.مدرسه الانم فرزانگانه و تجربی ام
      دبیرای مدرسه هم خوبن ولی اگه کلاس برم و غیر حضوری بگیرم دیگه راحت میشه بهترین دبیرهارو انتخاب کنم
      قبلا گفتم بازم ميگم، غير حضوري خيلي خوبه به شرطي كه خودت بتوني بخوني. يعني ول نكني. چون تو محيط رقابت نيستي.

موفق باشي…
      ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اگه قراره غیر حضوری بخونیو بیرون کلاس بری خیلی خوبه
      ولی اگه بخوای ن مدرسه بری نه کلاس بیخیال میشی و درست نمیتونی بخونی
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      غیر حضوری ب نظرم بهتره البته اگه واقعا خوب بخونی.نگران عمومیام نباش میشه با کتابای کمک اموزشی ب درصدای بالایی برسی فک نکنم معلم تو کلاس چیزی اضافه تر از کتابای کمک اموزشی بگه.اینکه میگی مشاورم دارم خب این خیلی خوبه اون راهنماییت میکنه پس نترس و با انرژی درساتو بخون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم کلاس برو
      پیش خیلی مهمه حتی ادبیات
      ی سری قسمتا هس که باید معلم باشه واقعا

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگر مدرستون فرزانگانه پس اکثر دبیراتون سطحشون بالاست....اگر مدرستون رتبه های زیادی داشته سالهای پیش ،پیشنهاد میکنم کلاسهای مدرسه رو شرکت کنین.
      چون اگر برین مدرسه دیگه و کلاسهای عمومی رو هم بخواین شرکت کنین ،شاید دوتاکلاس عمومیتون پشت سرهم نباشه یا مجبور باشین هرروز برین فکر نمیکنین وقتتون گرفته میشه.بعد اگر غیرحضوری بردارین و دوباره 4کلاس رو خصوصی برین خوب بازهم باید وقت بذارین.
      من خودم غیرحضوری برداشتم و کلا عمومی رو خودم خوندم و تخصصی هم فقط دوتاکلاس خصوصی رفتم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من الان زیست و شیمی و ریاضی کلاس گرفتم
      و مشاور و ازمون هم میرم
      مدرسمون هرسال حدود30 تا پزشکی میده ولی آخه اینطوری نیست که اونام فقط با مدرسه قبول شده باشن و دبیرای امسال عوض شدن.اگه غیرحضوری برم فیزیکم کلاس میرم.زبانم خوبه.ادبیاتم میشه با کلک خوند.دینی مدرسمونم تعریفی نداره و رفتن نرفتنش فرق نداره
      حد غصه هام بی نهایته....
      (الکی)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما وقتی بری غیر حضوری داوطلب ازاد محسوب میشی و باید از نظر مشمولیت بررسی بشی.بعدشم جووی که مدرسه داره رو بخدا پیدا نمیکنی!باید انگیزتو ببری بالا وگرنه مطمئن باش وسط کار از زیرش در میری .بنظر من مدرسه بری بهتره چون هم رفیقات هست هم رقابت
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من الان زیست و شیمی و ریاضی کلاس گرفتم
      و مشاور و ازمون هم میرم
      مدرسمون هرسال حدود30 تا پزشکی میده ولی آخه اینطوری نیست که اونام فقط با مدرسه قبول شده باشن و دبیرای امسال عوض شدن.اگه غیرحضوری برم فیزیکم کلاس میرم.زبانم خوبه.ادبیاتم میشه با کلک خوند.دینی مدرسمونم تعریفی نداره و رفتن نرفتنش فرق نداره
      کلا الان اغلب بچه های تیزهوشان خصوصی هم کلاس میرن یکی دو درس مهم رو......شماهم بهتره همون کار رو بکنین ولی خودتونو از تیزهوشان جدا نکنین بهتره ....همون حس رقابت انگیزتونو بالا میبره.....ولی درکل چیزی که تجربه کردم اینکه زیاد سرتونو به کلاس گرم نکنین چون بیشتر وقتتون گرفته میشه ..... من دوتاکلاس رفتم پیش بهترین دبیرای استانمون ولی فقط از شیمی راضی بودم .....زیست رو اگر خودم میخوندم موفق تر بودم.

10. Top | #10
      Y_m
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به هيچ وجه غير حضوري نرو ، حضور توي كلاس به آدم يه ارامش خاطر ميده و از وضعيت تحصيلي خودت و دوستات اگاه تري

Sent from my iPad using Tapatalk

11. Top | #11
      Y_m
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      اگر مدرستون فرزانگانه پس اکثر دبیراتون سطحشون بالاست....اگر مدرستون رتبه های زیادی داشته سالهای پیش ،پیشنهاد میکنم کلاسهای مدرسه رو شرکت کنین.
      چون اگر برین مدرسه دیگه و کلاسهای عمومی رو هم بخواین شرکت کنین ،شاید دوتاکلاس عمومیتون پشت سرهم نباشه یا مجبور باشین هرروز برین فکر نمیکنین وقتتون گرفته میشه.بعد اگر غیرحضوری بردارین و دوباره 4کلاس رو خصوصی برین خوب بازهم باید وقت بذارین.
      من خودم غیرحضوری برداشتم و کلا عمومی رو خودم خوندم و تخصصی هم فقط دوتاکلاس خصوصی رفتم.
      معلما فرزانگان خوب نيستن همه رو از مدارسه سطح پايس اوردن حداقل تو اصفهان كه اينجوريه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y_m نمایش پست ها
      معلما فرزانگان خوب نيستن همه رو از مدارسه سطح پايس اوردن حداقل تو اصفهان كه اينجوريه

تو شهر ماکه بهترینهای استان رو دارن ....حتی بچه ها خصوصیشون رو هم باهمونا برمیدارن
      شهر به شهر فرق میکنه ..... بعضی از شهرها غیرانتفاعی هاشون خیلی موفق تر از تیزهوشانشون هستن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واسه ما بهترین ها نیستن ولی خب از بقیه مدارس بهتره
      ولی به هرحال من زیست و شیمی و ریاضی رو میرم چون تضمین شدن
      حد غصه هام بی نهایته....
      (الکی)

14. Top | #14
      Y_m
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه ما بهترین ها نیستن ولی خب از بقیه مدارس بهتره
      ولی به هرحال من زیست و شیمی و ریاضی رو میرم چون تضمین شدن
      خبر نداري كارنامه ها رو كي ميدن (نهايي)؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y_m نمایش پست ها
      خبر نداري كارنامه ها رو كي ميدن (نهايي)؟

به ما دیروز دادن
      حد غصه هام بی نهایته....
      (الکی)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن