خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: توی انتخاب رشته کدوم رو اول میزنید؟

رأی دهندگان
    264. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پزشکی

112 42.42%
    • دندان

87 32.95%
    • دارو

65 24.62%
    صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 215
    1. Top | #196
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      دندان فقط دندان

راحت تره پول بیشتری داره تنوع کمتر

2. Top | #197
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم همین طور ولی میترسم تو عمومیش بمونم

3. Top | #198
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

راحت تره پول بیشتری داره تنوع کمتر
      راحت تره ؟ جدی ؟
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

4. Top | #199
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      راحت تره ؟ جدی ؟
      قطعا راحت تره

5. Top | #200
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      راحت تره ؟ جدی ؟
      ارع نسبت ب پزشکی خیلی اون تره

6. Top | #201
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راحت تره ؟ جدی ؟
      نیست؟

7. Top | #202
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دندان از لحاظ درسی و رسیدن به موقعیت شغلی راحتره
      اما پزشکی طرفدارش خیلی بیشتره چون توی تخصص خیلیی تنوع داره
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

8. Top | #203
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی، دندون، دارو... کدوم سخت تره؟!
      مشکلی که بچه ها دارن اینه خیال میکنن سختی فقط درس خوندنه. اگه فقط درس رو در نظر بگیریم هر سه سختن! هر سه درسای سنگینی دارن.
      ولی معمولا به یه مسئله ای دقت نمیکنین و اون فشار روانی هر کدوم از این هاست! از این دیدگاه میتونم بگم دندون و دارو اپسیلومی از فشارهای روانی پزشکی رو ندارن!
      بذارید یه مثال بزنم... الان تو بیمارستان یکی از مریضا ( که تخت منه) با تنگی نفس بستری شده ( copd داره) این بنده خدا تحت درمان قرار گرفته و ظاهرا حالش خوبه و به خیال خودش به زودی مرخص میشه! ولی یه مشکلی هست تو آزمایشاتش (ct انژیوگرافی) لنفادنوپاتی داره و شکوک به کنسر هستش. حالا ما اینو میدونیم ولی خودش نمیدونه به نظرت چجوری بهش بگیم؟
      مثال دیگه پسر ۱۶ ساله داریم با هپاتیت بی و پان سایتوپنی( تمام سلول های خونیش کاهش پیدا کرده از جمله پلاکت هاش) و بزرگی طحال که هی به دلیل خونریزی بستری میشه ولی هر چی پلاکت بزنیم بهش چون طحالش بزرگه همه رو میخوره! طحالشو نمیشه خارج کرد. ینی خارج کنی بازم احتمال مرگ داره خارج نکنی بازم احتمال مرگ داره!
      دختر ۲۲ ساله مورد ثابت شده لوپوس هست. یه دختر خوشگل و بامزه ایه. به دلیل حمله این هشت پا( لوپوس) کلیه شو از دست داده و احتمال داره تا اخر عمرش دیالیز بشه ممکنه بچه دار نشه هیچ وقت. ممکنه اوضای خوبی تو اینده نداشته باشه (اینجا نمیشه مطرح کرد) این هشت پا هر لحظه ممکنه یه بلای حدید سر این دختر بیاره.
      ایا دیدن این موارد فشار روانی نداره؟ کدوم یکی از رشته ( هر رشته ای که به نظرت میرسه) اینقدر آزار دهنده هست و روح ادم رو سمباده میکشه؟
      صدای اه و ناله مرضا که شبا تو مغزت میچرخن. پیرمردی مه میرم ازش شرح حال بگیرم و اوضاش خوب نیس نمیتونه حرف خوب حرف بزنه ولی دستتو میگیره فشار میده. پیرزنی که موقع گرفتن فشارش چنگ مینداخت به روپوشم...
      عادت میکنید ولی سخته و راحت نیست... اینا رو نگفتم مه بترسونمتون. در مقابل همه اینا مریضای زیادیم داریم که هر وقت میریم بالا سرش کلی دعامون میکنه و میگه اول خدا بعد شما به دادم میرسید. خیلی شیرینه...
      فقط خاستم یه مختصری از شرایطی که اغلب در نظر نمیگیرید و براتون غریبه رو بگم. پزشکی فقط درس خوندنش نیس.. جون بیمارا در میونه و اگه واستون ارزشی ندارن بهتره نیاید این رشته.

9. Top | #204
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      قطعا راحت تره
      من نمیدونم شما رشتتون چیه اما منم همین فکرو میکردم و الان ک ترم 8 ام دارم کاملا متوجه سختیای کار بعد از اتمام تحصیل نسبت به دو رشته پزشکی و دارو میشم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

10. Top | #205
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlAziIiNG StAR نمایش پست ها
      ارع نسبت ب پزشکی خیلی اون تره
      بستگی داره از چ جنبه ای بهش نگا کنی
      لطفا با تامل ببینید...

11. Top | #206
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sevda- نمایش پست ها
      نیست؟
      اونطور ک انتظارشو داری نه
      لطفا با تامل ببینید...

12. Top | #207
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اونطور ک انتظارشو داری نه
      به به خانم دکتر مریم.قطعا اسونتر نیست.علوم پایه رو دادی راحت شدیا.
      ?

13. Top | #208
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم شما رشتتون چیه اما منم همین فکرو میکردم و الان ک ترم 8 ام دارم کاملا متوجه سختیای کار بعد از اتمام تحصیل نسبت به دو رشته پزشکی و دارو میشم
      اگه برگردین عقب بازم دندون رو انتخاب می کنین؟

14. Top | #209
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      پزشکی، دندون، دارو... کدوم سخت تره؟!
      مشکلی که بچه ها دارن اینه خیال میکنن سختی فقط درس خوندنه. اگه فقط درس رو در نظر بگیریم هر سه سختن! هر سه درسای سنگینی دارن.
      ولی معمولا به یه مسئله ای دقت نمیکنین و اون فشار روانی هر کدوم از این هاست! از این دیدگاه میتونم بگم دندون و دارو اپسیلومی از فشارهای روانی پزشکی رو ندارن!
      بذارید یه مثال بزنم... الان تو بیمارستان یکی از مریضا ( که تخت منه) با تنگی نفس بستری شده ( copd داره) این بنده خدا تحت درمان قرار گرفته و ظاهرا حالش خوبه و به خیال خودش به زودی مرخص میشه! ولی یه مشکلی هست تو آزمایشاتش (ct انژیوگرافی) لنفادنوپاتی داره و شکوک به کنسر هستش. حالا ما اینو میدونیم ولی خودش نمیدونه به نظرت چجوری بهش بگیم؟
      مثال دیگه پسر ۱۶ ساله داریم با هپاتیت بی و پان سایتوپنی( تمام سلول های خونیش کاهش پیدا کرده از جمله پلاکت هاش) و بزرگی طحال که هی به دلیل خونریزی بستری میشه ولی هر چی پلاکت بزنیم بهش چون طحالش بزرگه همه رو میخوره! طحالشو نمیشه خارج کرد. ینی خارج کنی بازم احتمال مرگ داره خارج نکنی بازم احتمال مرگ داره!
      دختر ۲۲ ساله مورد ثابت شده لوپوس هست. یه دختر خوشگل و بامزه ایه. به دلیل حمله این هشت پا( لوپوس) کلیه شو از دست داده و احتمال داره تا اخر عمرش دیالیز بشه ممکنه بچه دار نشه هیچ وقت. ممکنه اوضای خوبی تو اینده نداشته باشه (اینجا نمیشه مطرح کرد) این هشت پا هر لحظه ممکنه یه بلای حدید سر این دختر بیاره.
      ایا دیدن این موارد فشار روانی نداره؟ کدوم یکی از رشته ( هر رشته ای که به نظرت میرسه) اینقدر آزار دهنده هست و روح ادم رو سمباده میکشه؟
      صدای اه و ناله مرضا که شبا تو مغزت میچرخن. پیرمردی مه میرم ازش شرح حال بگیرم و اوضاش خوب نیس نمیتونه حرف خوب حرف بزنه ولی دستتو میگیره فشار میده. پیرزنی که موقع گرفتن فشارش چنگ مینداخت به روپوشم...
      عادت میکنید ولی سخته و راحت نیست... اینا رو نگفتم مه بترسونمتون. در مقابل همه اینا مریضای زیادیم داریم که هر وقت میریم بالا سرش کلی دعامون میکنه و میگه اول خدا بعد شما به دادم میرسید. خیلی شیرینه...
      فقط خاستم یه مختصری از شرایطی که اغلب در نظر نمیگیرید و براتون غریبه رو بگم. پزشکی فقط درس خوندنش نیس.. جون بیمارا در میونه و اگه واستون ارزشی ندارن بهتره نیاید این رشته.
      ازهمه بدتر شیفت شبو بگو.
      ?

15. Top | #210
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      به به خانم دکتر مریم.قطعا اسونتر نیست.علوم پایه رو دادی راحت شدیا.
      سلام حال شما. اره دیگه دوسالی میشه دادم علوم پایه رو
      لطفا با تامل ببینید...

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن