خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

خرید چند تا کتاب شرایطی

سلام

میخواستم بپرسم کسی اینجا هست که این کتابارو داشته باشه

ادبیات محوری گاج (سیرتاپیاز) تمامی ادبیات 2 و3 و پیش یا کلک معلم ساجدی سال به سال یا نشرالگو سال به سال

برای هر سالی باشه ایرادی نداره فقط خیلی خیلی قدیمی نباشه زیر 90مثلا نباشه

زیست شناسی نشرالگو دوم و سوم وپیش

سالش مهم زیر نود نباشه هر چی باشه باشه پاره پوره هم باشه ایراد نداره

شیمی مبتکران یا خیلی سبز سه سال

اگه زیر 90 هم بود ایراد نداره برای اموزشش میخوام هر چی بود بود پاره ه مبود روش نوشته هم بود خودکاری هم بود ایراد نداره

ادبیات 5 بحث نشرالگو (زبان فارسی -ارایه ادبی-تاریخ ادبیات-املاو-واژه- قرابت معنایی)

این هم اگه قدیمی بود ایراد نداره میخوام بخونمش خیلی نیازش دارم زیر 90 باشه بهتره چون کتابای ادبیات خیلی تغییر کردن سال 90به پایین

هر کسی اینارو داره خیلی لطف میکنه بهم تو پیام خصوصی بگه دوستانی که کنکور دادن کتاب هاشونو میخوان بفروشن و اینا رو دارن بهم پ.خ بدن

مرسی از همگی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

من شیمی رو هم مبتکران و هم خیلی سبز داشتم. ولی اگه سوالات شیمی 94 رو نگاه کرده باشی, کلاً سبکش با همممممممه ی کتاب کار ها متفاوت بود

ادبیات هم ادبیات موضوعی گاچ واسه قرابت و لغت و تاریخ ادبیات و هم چنین آرایه ها خیلی خوبه ولی واسه ربان فارسی پنج مبحث الگو خیلی خوبه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezagooneh نمایش پست ها
      سلام

من شیمی رو هم مبتکران و هم خیلی سبز داشتم. ولی اگه سوالات شیمی 94 رو نگاه کرده باشی, کلاً سبکش با همممممممه ی کتاب کار ها متفاوت بود

ادبیات هم ادبیات موضوعی گاچ واسه قرابت و لغت و تاریخ ادبیات و هم چنین آرایه ها خیلی خوبه ولی واسه ربان فارسی پنج مبحث الگو خیلی خوبه
      بله حق با شماست ولی من مشکلم خرید این منابعس نه گزینشو اونا تردیدی ندارنم

ادبیات موضوعی واقعا کتاب خوبیه ولی نشرالگو هم بدنست تو شیمی هم هیچ کتابی نیست که خودشو بتونه وفق بده با سبک جدسید سوالا ولی به نظر من سوالای ازمون ازمایشی سنجش در اینده بهترین نمونه سوالات کنکور هستن ولی من مشککلم آموزشه نه تست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن