خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

منبع برای تقویت پایه ریاضی تجربی

سلام

من پایه ام تو ریاضی ضعیفه ... تو محاسبات و اتحاد و ... از این جور مباحث که پایه هست
      چه کتابی رو کار کنم می خوام تو این یک ماه که نتایج اعلام میشه فقط پایه ریاضیم رو تقویت کنم که اگر رتبه مورد نظرم رو نیاوردم این یک ماه از دست نداده باشم
      ممنونم
      اگر می خواهید چیزی را به دست آورید که تا بحال نداشته اید, باید کسی بشوید که تا بحال نبوده اید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amhozp نمایش پست ها
      سلام

من پایه ام تو ریاضی ضعیفه ... تو محاسبات و اتحاد و ... از این جور مباحث که پایه هست
      چه کتابی رو کار کنم می خوام تو این یک ماه که نتایج اعلام میشه فقط پایه ریاضیم رو تقویت کنم که اگر رتبه مورد نظرم رو نیاوردم این یک ماه از دست نداده باشم
      ممنونم
      يه جزوه اول دبيرستان خوب گير بيار بخونش
      ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام دوست من .... تا چه حد پایه ات ضعیفه ؟ مثلا امتحان نهایی ریاضی روچند شدی ؟
      ویرایش توسط arcadi : 29 خرداد 1394 در ساعت 01:14

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arcadi نمایش پست ها
      سلام دوست.... من تا چه حد پایه ات ضعیفه ؟ مثلا امتحان نهایی ریاضی روچند شدی ؟

سلام دوست خوبم

من سال 89 امتحان نهایی دادم و نمره ام اگر اشتباه نکنم 14.5 شد...
      منتها چون رفتم دانشگاه و ... از ریاضی دور افتادم الان خیلی کندم تو محاسبات و مباحث کمی قاطی کردم یه کتاب می خوام که از پایه همه چیز رو آموزش داده باشه
      بازم ممنونتم
      اگر می خواهید چیزی را به دست آورید که تا بحال نداشته اید, باید کسی بشوید که تا بحال نبوده اید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amhozp نمایش پست ها
      سلام دوست خوبم

من سال 89 امتحان نهایی دادم و نمره ام اگر اشتباه نکنم 14.5 شد...
      منتها چون رفتم دانشگاه و ... از ریاضی دور افتادم الان خیلی کندم تو محاسبات و مباحث کمی قاطی کردم یه کتاب می خوام که از پایه همه چیز رو آموزش داده باشه
      بازم ممنونتم
      من خودم پایه ی ریاضی داغونی داشتم (نمیگم الان ابوریحان بیرونی شدم ! ولی نسبت به گذشته ریاضیم خیلی بهتر شده حداقل نهایی رو 19 و خورده ای گرفتم) مثلا حتی طرفین وسطین هم بلد نبودم ... کاری که کردم این بود : تا جایی که میشد خودمو با ریاضی درگیر کردم ... به نظرم از کتاب درسی شروع کن وقتی تمرینا رو حل میکنی اگر شده شده ساعتها برای حل یک مسئله وقت بزار و با اعداد و ارقام و فرمولا بازی کن بعد از مدتی ضغفهای ریشه ای خودتو پیدا میکنی و علاوه بر اون به محاسبه هم عادت میکنی ... در ضمن کتاب جامع ریاضی مهروماه هم فصل اولش مربوط ریاضی پایه و اول دبیرستانه ... درسنامه اش هم قابل فهمه به نطرم کمکت کنه ...

به هر حال به نطر من از هر جا شد با هر کتابی شروع به خوندن ریاضی و حل مسئله کن ... نم نمک مشکلات پایه ایت هم تو حل مسائل مشخص و برطرف میشه مثلا خودم داشتم یه تمرین از مثلثات رو حل میکردم بعداز 3 ساعت فهمیدم اگر دو طرف تساوی در یک عدد ضرب بشه تاثیری نداره !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن