خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 96

سلام به همه دوستای خوب...من قراره سال 96 کنکور تجربی بدم به واسطه اینکه لیسانس برق دارم و اول باس خدمتم تموم شه بعدش دوباره شرکت کنم... چند تا سوال داشتم ممنون میم دوستان پاسخ بدن:

1) با منابعی که دارم که کتابای 90،91،92 هستن میتونم شروع کنم یا تغییرات این کتابا زیاد خواهد بود؟

2) با توجه به اینکه از دروس تجربی هیچی نمیدونم! و چون دو سال فرصت دارم چجوری برنامه دو ساله بریزم؟یعنی اول از درسای دوم شروع کنم به خوندن بعد سوم بعد پیش؟

3) برای شروع چه درسایی رو پیشنهاد میکنید؟خودم به ریاضی و فیزیک علاقه دارم اگه چهار درس رو بخونم تا آخر تابستون یعنی ریاضی،فیزیک،ادبیات،دینی خوبه؟البته این دروس حفظی رو داوم باس مرور کنم

4) هر گونه پیشنهادی دارین برای بهتر شدن برنامه ام با تشکرات قبلی استقبال میکنم!!

اگه از دوستان تجربی که میخان 96 کنکور بدن کسی هست باعث افتخارمه که تو این تاپیک باهاش در ارتباط باشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای خوب...من قراره سال 96 کنکور تجربی بدم به واسطه اینکه لیسانس برق دارم و اول باس خدمتم تموم شه بعدش دوباره شرکت کنم... چند تا سوال داشتم ممنون میم دوستان پاسخ بدن:

1) با منابعی که دارم که کتابای 90،91،92 هستن میتونم شروع کنم یا تغییرات این کتابا زیاد خواهد بود؟

2) با توجه به اینکه از دروس تجربی هیچی نمیدونم! و چون دو سال فرصت دارم چجوری برنامه دو ساله بریزم؟یعنی اول از درسای دوم شروع کنم به خوندن بعد سوم بعد پیش؟

3) برای شروع چه درسایی رو پیشنهاد میکنید؟خودم به ریاضی و فیزیک علاقه دارم اگه چهار درس رو بخونم تا آخر تابستون یعنی ریاضی،فیزیک،ادبیات،دینی خوبه؟البته این دروس حفظی رو داوم باس مرور کنم

4) هر گونه پیشنهادی دارین برای بهتر شدن برنامه ام با تشکرات قبلی استقبال میکنم!!

اگه از دوستان تجربی که میخان 96 کنکور بدن کسی هست باعث افتخارمه که تو این تاپیک باهاش در ارتباط باشم
      سلام. كتابا تغييرات داشتن و بهتره از منابع جديد استفاده كنيد. برنامه رو خودتون ميدونيد ولي من پيشنهاد ميكنم با برنامه ي كانون برنامه ريزي كنيد. با توجه ب اينكه قراره كنكور تجربي بديد و هيچي از زيست نميدونيد ب نظرم زيست رو اولويت همه درسا قرار بديد. تو تابستون ديني نخونيد. با توجه به اينكه رشتتون برقه نبايد رياضي فيزيك زياد مشكل داشته باشيد. پس پيشنهاد ميكنم اول زيست بعد شيمي بعد رياضي و فيزيك رو اولويت قرار بديد. براي دروس حفظي مثل عمومي ها(به جز عربي و قرابت ادبيات) وقت زياد هست و الزامي نيست تو تابستون كار بشن. موفق باشيد…
      ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوست عزیز
      قبل از هر چیزی می خواستم بگویم برادر من هم با داشتن مدرک مهندسی مکانیک امسال در کنکور 94 شرکت کرد و خدا را شکر توانست پزشکی قبول شود پس شما هم می تونید
      و خلاصه مثل شماها در کنکور زیاد پیدا میشن/اگه دوست داری با یکی از این افراد آشنا بشی می تونی در مورد رستگار رحمانی تحقیق کنی که با داشتن شرایطی مثل شما در مدت پنج ماه تونست در 2رشته تجربی و زبان رتبه اول و در رشته زبان رتبه حدود 40 بدست بیاره و این باعث که اولین کسی باشد که سازمان سنجش به علت مشکوک بودن این موفقیت دو بار از او کنکور بگیره با این وجود که در منطقه کاملا محروم درس می خونده پس بازم میگی شما هم می تونید
      و اما در مورد کمک به شما در زمینه شروع به خواندن برای کنکور 96 باید بگم چون شما از دروس کنکور کارشناسی فاصله گرفته اید بهتر است اول بگویم از روزی 5 ساعت شروع کنید تا از درس های دبیرستان ازرده خاطر نشوید
      بهترین کار برای شروع این است که روی تمام درس های که به علاقه نداری یک دور کامل روزنامه ای وار بخونیو سپس دور دوم با عمق بیشتر و دور سوم با عمق بیشترتر...
      درس هایی مانند زیست شناسی و شیمی بیشتر توان خو را خرج کنید اما درسی مثل زمین شناسی اصلا نیازی به خواندن آن ندارید (برای زیر شاخه ی یک)
      باید حتما حتما حتما... شما در کنکور های آزمایشی شرکت کنید که بهترین گزینه برای شما آزمون های سنجش است چون فاصله بین آزمون ها یک ماهه است
      و اما سخن پایانی با پیگیری کردن آزمون های سنجش از مهر و خواندن دروس توضیح داده شده در بالا شما مطما می تونید رتبه زیر 1000 را بیاورید مگر اینکه اراده فولادین چون رستگار رحمانی داشته باشید که در این صورت رتبه ی........
      و اما در مورد خودم بدون شرکت در آزمون های مختلف که این بزرگترین اشتباهم بود 3200 کنکور 94 شدم به همین خاطر توصیه می کنم در آزمون های حتما شرکت کنید
      یا علی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام

من 96 کنکور دارم

زیست و فیزیک وشیمی عوض شده

باید از دوم شروع کنی چون به هم مرتبطه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها

ba salam manam lisanse bargh daram o mikham 96 konkor bedam bara daroo ag khastin mitoonim ba ham barname rizi konim
      ag mayel bodin be in id email bedin
      helyantin@ymail.com
      ویرایش توسط Arezou.N : 17 بهمن 1394 در ساعت 14:40 دلیل: /

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول بهتره دروسی که ضعیفید و دروسی مثل زیست و شیمی که برای تجربی مهم هستنو خوب بخونید رفع اشکال کنید
      بعد ازمون شرکت کنید طبق بودجه بندیش پیش برید
      سنجش بهتره
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.منم دانشجوی بیوتکنولوژی دانشگاه آزاد هستم و سال 96 درسم تموم میشه.میخوام کنکور96 شرکت کنم و هدفم هم فقط پزشکیه دولتیه... بزرگترین مشکلی که دارم اینه که درس های دانشگاهمو هم باید بخونم و هم برای کنکور... به خاطر همین خیلی نگرانم.میخوام برنامه ریزی خوبی داشته باشم چیکارکنم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،خسته نباشید.من هم لیسانس آموزش زبان دارم و میخوام کنکور 96 تجربی شرکت کنم.به نظرم برنامه کانون خیلی خوب بود توی اون زمان که من کنکور دادم.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم کسایی مثل ما که یک بار تجربه کنکور رو داشتن بهتر میدونن چه جوری باید برنامه ریزی کنن و از حداقل زمانی که دارن استفاده کنن.من خودم با اینکه خانه دار هستم،صبح ها زود بیدار میشم و بیشتر تایم درس خوندنم همون موقعیت چون بعد از ظهر ها درگیری بیشتره.به نظرم برنامه کانون خوب باشه.میتونین امتحانش کنین

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام منم لیسانس بیوشیمی دارم میخوام برای کنکور 96 شرکت کنم ولی متاسفانه معدل نهاییم خوب نیست چون 25 درصد خیلی مهمه واقعا موندم شرکت کنم یا نه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fredy نمایش پست ها
      به نظرم کسایی مثل ما که یک بار تجربه کنکور رو داشتن بهتر میدونن چه جوری باید برنامه ریزی کنن و از حداقل زمانی که دارن استفاده کنن.من خودم با اینکه خانه دار هستم،صبح ها زود بیدار میشم و بیشتر تایم درس خوندنم همون موقعیت چون بعد از ظهر ها درگیری بیشتره.به نظرم برنامه کانون خوب باشه.میتونین امتحانش کنین
      پس شرایط شما هم مثل من هس البته من 2 فرزند هم دارم که شرایط سخت تر میشه و باید برا اونا هم وقت بذارم.... آرزوی موفقیت دارم براتون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      سلام منم لیسانس بیوشیمی دارم میخوام برای کنکور 96 شرکت کنم ولی متاسفانه معدل نهاییم خوب نیست چون 25 درصد خیلی مهمه واقعا موندم شرکت کنم یا نه
      یا باید ترمیم معدل شرکت کنین یا اینکه باید در حدی بخونین که بتونین جبران کنین... البته هنوز تاثیر معدل برای 96 مشخص نشده اگه مثبت باشه که نیاز به ترمیم نیس ولی اگه قطعی شد ترمیم معدل شرکت کنین

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم لیسانس دارم و میخوام کنکور تجربی بدم لطفا راهنمایی کنید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور بعداز سالها

[QUOTE=alk1370;475311]سلام به همه دوستای خوب...من قراره سال 96 کنکور تجربی بدم به واسطه اینکه لیسانس برق دارم و اول باس خدمتم تموم شه بعدش دوباره شرکت کنم... چند تا سوال داشتم ممنون میم دوستان پاسخ بدن:

[/QUOTEمن هم شرایطی شبیه شما دارم. و تو اینستا پیج زدمinsta@ konkoor_baad_ az_salha
      میتونیم با کمک هم به هدفمون برسیم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور 96

سلام منم با داشتن مدرک کترشناسی ارشد میخوام دارو قبول شم
      تو اینستا پیج زدممیتونید فالو کنید @konkoor_baad_az_salha
      کنکور بعد از 12 سال

امیدوارم بتونیم با سعی و تلاش و دادن انگیزه و اراده به هم قبول شیم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن