خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      خودت ازش نتیجه گرفتی؟میشه باهاش ۴ تست رو ج داد؟
      اره خوبه ولی ببین اگه بهترین استاد فیزیک هم درست بده ولی بعدش کار نکنی هیچ ارزشی نداره!!
      بعد از تدریس باید کلی تست بزنی که به تسلط برسی فیلم دیدن اصلا کافی نیست . وقتی داره درس میده تا به یه سوال میرسه فیلم رو قطع میکنی خودت جواب میدی بعد باهاش چک میکنی.
      من پیشنهاد میکنم اول بری نمونه تدریس هاشو نگاه کنی ببین از سبک تدریسش خوشت میاد اگه خوشت نیومد نگیر چیزی که من از کامیار دیدم و خیلی خوشم اومد تدریس مفهومی درس بود . و اصلا فرمول بازی نمیکنه فقط رابطه کتاب درسی!
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 18 اسفند 1396 در ساعت 01:57

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

اره خوبه ولی ببین اگه بهترین استاد فیزیک هم درست بده ولی بعدش کار نکنی هیچ ارزشی نداره!!
      بعد از تدریس باید کلی تست بزنی که به تسلط برسی فیلم دیدن اصلا کافی نیست . وقتی داره درس میده تا به یه سوال میرسه فیلم رو قطع میکنی خودت جواب میدی بعد باهاش چک میکنی.
      من پیشنهاد میکنم اول بری نمونه تدریس هاشو نگاه کنی ببین از سبک تدریسش خوشت میاد اگه خوشت نیومد نگیر چیزی که من از کامیار دیدم و خیلی خوشم اومد تدریس مفهومی درس بود . و اصلا فرمول بازی نمیکنه فقط رابطه کتاب درسی!
      موفق باشید.
      ممنون ..جزوه هم داره؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      ممنون ..جزوه هم داره؟
      خیر جزوه خودت وقتی تدریس میکنه باید بنویسی اون طور که خودت میفهمی . میدونی بهترین جزوه چیه؟ تقلب !!! طوری که حجم کم باشه،و زود اطلاعات لازم بهت برسونه تقلب بهترین یادداشت دنیاست ولی استفاده بدی ازش میشه
      جزوه رو خلاصه مینویسم زیاد کش نمیدم.
      اطلاعاتی که میفهمم مینویسم هرچی که به ذهنم میرسه نه کپی کنم از روش که هیچی تو ذهنم نمیره.
      تدریسش زیاد زمان نمیبره اما اگه بخوای مثل من نکته های تست های سراسری رو که حل میکنه هم بنویسی چرا زمان میبره. ولی کلا نور هندسی 7 ساعت تدریسه دیگه با جزوه و تست و کاراش 10 ساعت میشه .
      یه کتاب کار داره که فقط تست هایی که حل میکنه توشن و وقتی یه تست سخت بود و اشتباه حل کردی
      میتونی علامت بزاری بغلش که یعنی این تست نقطه کور ذهنی منه و باید بیشتر حواسم بهش باشه

ببین اگه مطمئن شدی که ۱۰۰ درصد کارت با کتاب کمک درسی راه نمیفته برو بگیر من مجبورت نمیکنم فقط روش کارشو گفتم . بقیه اش با خودت خوشت اومد بگیر خوشت نیومد نگیر.
      ( یه دفعه دوستان نیان بگن تو تبلیغ میکنی)
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 18 اسفند 1396 در ساعت 15:56

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کامیار ببین دادا یا براتی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

خیر جزوه خودت وقتی تدریس میکنه باید بنویسی اون طور که خودت میفهمی . میدونی بهترین جزوه چیه؟ تقلب !!! طوری که حجم کم باشه،و زود اطلاعات لازم بهت برسونه تقلب بهترین یادداشت دنیاست ولی استفاده بدی ازش میشه
      جزوه رو خلاصه مینویسم زیاد کش نمیدم.
      اطلاعاتی که میفهمم مینویسم هرچی که به ذهنم میرسه نه کپی کنم از روش که هیچی تو ذهنم نمیره.
      تدریسش زیاد زمان نمیبره اما اگه بخوای مثل من نکته های تست های سراسری رو که حل میکنه هم بنویسی چرا زمان میبره. ولی کلا نور هندسی 7 ساعت تدریسه دیگه با جزوه و تست و کاراش 10 ساعت میشه .
      یه کتاب کار داره که فقط تست هایی که حل میکنه توشن و وقتی یه تست سخت بود و اشتباه حل کردی
      میتونی علامت بزاری بغلش که یعنی این تست نقطه کور ذهنی منه و باید بیشتر حواسم بهش باشه

ببین اگه مطمئن شدی که ۱۰۰ درصد کارت با کتاب کمک درسی راه نمیفته برو بگیر من مجبورت نمیکنم فقط روش کارشو گفتم . بقیه اش با خودت خوشت اومد بگیر خوشت نیومد نگیر.
      ( یه دفعه دوستان نیان بگن تو تبلیغ میکنی)
      کلش یه نقشه راهه با چن تا اسلاید اموزشی بقیش تسته
      اگه همون تستایی هم که کار میکنه دوباره ادم مرورشون کنه خودش میشه یه جور درسنامه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش اگه میخوای زودی واست جمع کنه بره پی کارش 6040 رو بیین بعدش حالا نمیدونم اگه میخوای دیگه فول تخصصی کار کنی برو موج ازمون نشر بزن یا اگه میخوای حالا زرد عمومی یا دور دنیا در 5 ساعت رو بگیر

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هيشكي به فيلماي رهپويان دانش اشاره نكرده
      ولي برا كسي كه يه چيزايي حاليشه ولي نكات درس يادش رفته خيلي خوبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)