خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کتاب های تازه

ببخشید از کجا میشه کتاب های درسی تازه یافت که اضافی مونده ؟ برای خرید

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsatighe نمایش پست ها
      ببخشید از کجا میشه کتاب های درسی تازه یافت که اضافی مونده ؟ برای خرید

با تشکر
      اگه چاپ امسال منظورته صبر کن اواخر تابستون.دوم و سوم میتونی از بازار بخری.پیش رو باید یا دانش آموز باشی (میفرستن مدرست) یا آشنا داشته باشه مدرسه یا آموزش و پرورش که بتونی بگیری غیر از این تا اونجایی که میدونم کتابای پیش بازار نمیاد ، خود آموزش و پرورش توزیع میکنه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Northern Eagle نمایش پست ها
      اگه چاپ امسال منظورته صبر کن اواخر تابستون.دوم و سوم میتونی از بازار بخری.پیش رو باید یا دانش آموز باشی (میفرستن مدرست) یا آشنا داشته باشه مدرسه یا آموزش و پرورش که بتونی بگیری غیر از این تا اونجایی که میدونم کتابای پیش بازار نمیاد ، خود آموزش و پرورش توزیع میکنه
      نه بابا کی گفته من خودم پارسال کتابای پیش دانشگاهی چاپ جدیدو از انقلاب گرفتم. دوم و سوم هم همینطور

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان که زوده وایسا مرداد و شهریور از انقلاب بخر. هنوز چاپ جدیدش بیرون نیومده. فقط اعلام کردن چیا قراره عوض شه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      كدوم كتابا قراره عوض بشن؟ براي چهارم از كي خوبه كتاب تست بخريم؟

:Real nerd girl problem
      Has more books than shoes

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _marjan_ نمایش پست ها
      كدوم كتابا قراره عوض بشن؟ براي چهارم از كي خوبه كتاب تست بخريم؟
      کتاب زیست شناسی دوم، فصل قلب می دونم که عوض شده. رگ هایی که از قلب خارج میشن یکی زیاد شده و چند جور چیز این مدلی. بقیه رو نمیدونم اما شیمی هم همیشه یکم تغییر می کنه اما در حد نکته های ریز و حواشی کتاب.
      در مورد از کی کتاب تست خریدن هم والا من مدل درس خوندنم اینطوریه که به طور مثال اول یه دور کامل زیستو می خونم بعد که دوباره خواستم بخونمش برای دوره اونوقت تست می زنم. واسه همین من شخصا حداقل تا مهر کتاب تست نمی خرم. البته جدا از موضوع روش درس خوندن، درستش هم همینه که تا مهر نخری و وایسی تا ویرایش جدید کتاب ها بیان که تست های کنکور 94 رو هم داشته باشن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن