خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

لطفا کسانی که طرح حکمت یا فرهنگی قلم چی ثبت نام کردند لطفا کمک کنند

سلام
      وقت بخیر.ایام به کام
      دوستان من خواهرم طرح حکمت داره و کارتشم داره.حالا سوالم اینه که من میتونم از کارت خواهرم برای تخفیف استفاده کنم؟اگر آره چند درصد تخفیف؟
      روند کار به چه شکل هست؟
      در ضمن مادرم فرهنگی بوده.اون هم تخفیف داره؟این روندش چطوره؟ و درصد تخفیف؟
      ممنون که وقت گذاشتید😊😊😊💓💓💓

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست کمک کنه؟؟😭😭😯😯

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      کسی نیست کمک کنه؟؟������������� ����������
      سلام دوست عزیز ...منظورت طرح حکمت برا حانواده های نیروهای مسلح هست؟؟؟

فک کنم بشه چون جزو بستگان درجه 1 هستی(رابطه خواهر و برادری داری)
      قبلنا یه سایتی داشتن اونجا توضیحات کاملی داده بود ..اسمش یادم نیس...
      اینستیتو ایز ایران یا حکمت توی این مایه ها بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

من چند بار از کارت پدر بزرگم برای خرید کتاب و آزمون از سایت باقر العلوم استفاده کردم (برای ارشد) و هیچ مشکلی پیش نیومد.بازم برای اطمینان با این شماره تماس بگیر طرح فناوران امید

این سایتش:

صفحه اصلی

اینم شماره: 2-22254080-021

از طرحی که از طریق مادرت میتونی استفاده کنی رو من در جریان نیستم ولی طرح حکمت 30 درصد تخفیف داره و اقساطش هم 12 ماهه است و از حقوق خواهرت هر ماه کسر میشه
      فقط فکر کنم این طرح محدودیتی که داره اینه که تا سه بار میتونی از این کارت در سال استفاده کنی.یکی دو ال پیش اینوری بود الانو نمیدونم.فقط یه چیزی بگم که اگه از طریق فناوران امید ثبت نام کنی فقط میتونی پک کتابای یه موسسه رو بگیری که همه کتابای یه موسسه قطعا خوب نیستن ولی اگه تو سایتی که گفتم قسمت کتاب کمک آموزشی بری انواع ناشرا کتاباشون هست کانون،گاج،خیلی سبز،تخته سیاه و..................... اونجا هم میتونی فقط فرقی که با فناوران امید داره اینه که اینجا میتونی از هر چند تا موسه ای که خواستی بخری یکی از گاج یکی از قلمچی دو تا از خیلی سبز و ... اینم تخفیف خوبی داره که موقع انتخاب کتاب تخفیفشو بهت میده.غیر از کتاب لوازم دیگه هم داره!!

اگه جایی برات سوال بود بهم بگو من به فوت و فن این دو سایت مسلطم!!
      ویرایش توسط alk1370 : 27 خرداد 1394 در ساعت 17:49

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا ی سوال مگه اگه اولیا فرهنگی باشن تخفیف میدن.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و یک سوال جداگانه ی دیگه: اگه یکی از اعضای خانواده فرهنگی باشن چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در اینصورت تخفیف نمیدن؟؟؟؟مثلا خاهری برادری
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      عاغا ی سوال مگه اگه اولیا فرهنگی باشن تخفیف میدن.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خواهر وبرادر رو نمیدونم...اما اگه یکی از اولیا باشم تخفیف داره!در حد 5-10 تومن!

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

من چند بار از کارت پدر بزرگم برای خرید کتاب و آزمون از سایت باقر العلوم استفاده کردم (برای ارشد) و هیچ مشکلی پیش نیومد.بازم برای اطمینان با این شماره تماس بگیر طرح فناوران امید

این سایتش:

صفحه اصلی

از طرحی که از طریق مادرت میتونی استفاده کنی رو من در جریان نیستم ولی طرح حکمت 30 درصد تخفیف داره و اقساطش هم 12 ماهه است و از حقوق خواهرت هر ماه کسر میشه
      فقط فکر کنم این طرح محدودیتی که داره اینه که تا سه بار میتونی از این کارت در سال استفاده کنی.یکی دو ال پیش اینوری بود الانو نمیدونم.فقط یه چیزی بگم که اگه از طریق فناوران امید ثبت نام کنی فقط میتونی پک کتابای یه موسسه رو بگیری که همه کتابای یه موسسه قطعا خوب نیستن ولی اگه تو سایتی که گفتم قسمت کتاب کمک آموزشی بری انواع ناشرا کتاباشون هست کانون،گاج،خیلی سبز،تخته سیاه و..................... اونجا هم میتونی فقط فرقی که با فناوران امید داره اینه که اینجا میتونی از هر چند تا موسه ای که خواستی بخری یکی از گاج یکی از قلمچی دو تا از خیلی سبز و ... اینم تخفیف خوبی داره که موقع انتخاب کتاب تخفیفشو بهت میده.غیر از کتاب لوازم دیگه هم داره!!

ممنون از توضیحاتتون
      بله من خودم دیروز توی سایت ثبت نام کردم
      http://www.tbao.ir/javanehomid/tabid...lt.aspx?type=2

فقط هنوز جوابش نیومده.نوشته باید بررسی بشه
      یک سوال.قسط ماهیانه از حقوق کسر میشه یا خود کارت حکمت؟
      ممنونم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از توضیحاتتون
      بله من خودم دیروز توی سایت ثبت نام کردم
      باقرالعلوم > ثبت نام حکمت

فقط هنوز جوابش نیومده.نوشته باید بررسی بشه
      یک سوال.قسط ماهیانه از حقوق کسر میشه یا خود کارت حکمت؟
      ممنونم
      خواهش میکنم
      در مورد کد رهگیری که معمولا دو تا سه روز بعد میده اگه دیروز ثبت نام کردی نهایتا شنبه کد رو میدن البته اگه احیانا کد رو نداد مربوط به شارژ حکمت کارته که تو همون سایت باقر العلوم قسمت اطلاع رسانی توضیح داده چکار کنید ...من کارت پدربزرگم مال ارتش بود و خیلی زود کد رهگیری داد بهم فقط دائم به سایتش سر بزنید و معمولا کد رهگیری رو آخر وقت اداریشون میدن حوالی ساعت 4
      نه از حقوق کسر میشه هر ماه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      در مورد کد رهگیری که معمولا دو تا سه روز بعد میده اگه دیروز ثبت نام کردی نهایتا شنبه کد رو میدن البته اگه احیانا کد رو نداد مربوط به شارژ حکمت کارته که تو همون سایت باقر العلوم قسمت اطلاع رسانی توضیح داده چکار کنید ...من کارت پدربزرگم مال ارتش بود و خیلی زود کد رهگیری داد بهم فقط دائم به سایتش سر بزنید و معمولا کد رهگیری رو آخر وقت اداریشون میدن حوالی ساعت 4
      نه از حقوق کسر میشه هر ماه
      بعد از اینکه مورد تایید قرار گرفت و کد رهگیری گرفتم بعدش برای ثبت نام باید برم نمایندگی قلم چی؟درسته؟
      باز هم ممنون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد از اینکه مورد تایید قرار گرفت و کد رهگیری گرفتم بعدش برای ثبت نام باید برم نمایندگی قلم چی؟درسته؟
      باز هم ممنون
      بله پرینت همون صفحه کد و توضیحات رو میبرین به نمایندگی قلمچی برای احتیاط کارت حکمت رو هم ببرید تا بدونن که خودتون میخان استفاده کنید!اگه هم با خواهرت که کارت مال ایشونه بری بهتره اینو که میگم برا این بود که من یه موسسه ای رفتم از من فقط پرینت کد رو خواست اما یه موسه دیگه علاوه بر پرینت کد مدارک صاحب کارت رو هم گفت نشون بده!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله پرینت همون صفحه کد و توضیحات رو میبرین به نمایندگی قلمچی برای احتیاط کارت حکمت رو هم ببرید تا بدونن که خودتون میخان استفاده کنید!اگه هم با خواهرت که کارت مال ایشونه بری بهتره اینو که میگم برا این بود که من یه موسسه ای رفتم از من فقط پرینت کد رو خواست اما یه موسه دیگه علاوه بر پرینت کد مدارک صاحب کارت رو هم گفت نشون بده!
      عذر میخوام.من کارتم تایید نشد
      زده
      تأیید نشد !اعتبار كارت كم است. لطفاً از طریق فیش بانکی پرداخت نمایید.جمع مبالغ تأیید نشده
      یعنی باید توی حکمت کارت پول باشه؟مگر از حقوق کم نمیشه؟
      میشه از جایی حکمت کارت شارژ کرد یا اعتبارشو دید؟
      ممنونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عذر میخوام.من کارتم تایید نشد
      زده
      تأیید نشد !اعتبار كارت كم است. لطفاً از طریق فیش بانکی پرداخت نمایید.جمع مبالغ تأیید نشده
      یعنی باید توی حکمت کارت پول باشه؟مگر از حقوق کم نمیشه؟
      میشه از جایی حکمت کارت شارژ کرد یا اعتبارشو دید؟
      ممنونم
      دو تا کار انجام بدین تا راهنماییتون کنند.البته کارت شما مال چه ارگانیست؟ ارتش یا سپاه یا نیروی انتظامی؟چون فکر کنم فرق داشته باشن!
      یکی با همون شماره ای که گفتم تو پست های قبلی تماس بگیرین و یا اینکه از طریق فروشگاه های اتکا شهرتون پیگیر این قضیه شارژ کارت بشید یا هم اگه خواهرتون بازنشسته هستند از طریق کانون بازنشسته ها پیگیری کنید.

اگه به هیچ طریقی امکان استفاده اقساط 12 ماهه نبود بازم اگه نقدا پرداخت کنید 30 درصد تخفیفشو میگیرید یا اگه تهران هستید به نمایندگی هایی که موقع پرداخت میگه مراجعه کنید براتون اقساطی ( در حد چند قسط!) میکنن فکر کنم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      .اره فردا اگر باشن تماس بگیرم ببینم قضیه اعتبار کارت چیه و میشه از طرف خودمون شارژ بشه
      بازم ممنونم

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

این سایتش:

صفحه اصلی

سلام داداش
      تو سایت گفته طرح حکمت فقط برای فرزندان و همسران دارنده کارت ممکنه:قوانین و نکات مهم
      درسته این حرف؟؟؟؟اخه شما گفتی ماله پدربزرگت بوده
      منم کارت حکمت عموم رو دارم بنظرت باهاش ازمون ثبت نام کنم مشکلی پیش میاد؟
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)