خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مشاور کم نام و نشان که خوب باشه میشناسید؟؟؟

سلام خدمت همه
      بعضی از دوستان برای کنکور 95 دنبال مشاوره خوبند اما به هر دلیلی نمیخوان از مشاورین خوب و سرشناس استفاده کنند در این پست اگر دوستان مشاوره که سر شناس نیست اما کارش خوب هست رو میشناسن به بقیه معرفی کنند فقط خواهشا اگر طرف رو میشناسید معرفی کنید
      من خودم یک مشاور خوب میشناسم که 7 بار کنکور داده !!!!! و تو کنکور کارشناسی رتبه 2 رقمی و 3 رقمی داره تو کارشناسی ارشد هم امسال تک رقمی شده اگر کسی خواست بگه معرفیش کنم
      فقط دوستان عزیز در این پست لطفا مشاورین سرشناس رو معرفی نکنن پست برای معرفی مشاورین کم نام و نشانه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      یکی هست که به خودم خیلی کمک کرده تاحالا
      منتهی مال دارودسته ی احمدی هستش
      کسی ازش خوشش نمیاد فکر کنم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سراغ احمدی و دار دستش نرین
      توی این تاپیک اینهمه حرفای مشاوره ای
      برنامه درسی هم میخوای برنامه راهبردی کانون یا گزینه دو رو بگیر
      هر سوالی هم داشتی در انجمن بپرسی بچه ها جوابت رو میدن
      مشاور

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راست میگه دیگه بچه ها جواب میدن پس سراغ مشاور نرین....ما خودمون اینجا چی هستیم پس؟؟؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته اگر مشاور خوب و دلسوز باشه به نظر من بودنش بهتر از نبودنشه به ویژه برای کسانی که وضع مالیشون خوبه ولی اگر فقط به فکر پول باشه بودنش هیچ نتیجه ای که نداره شاید باعث بشه طرف درصداش بدتر هم بشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من نیازی به مشاور نیس. از راهنمایی ها و تجربیات دوستان استفاده کنین و اونا رو به برنامه ی خودتون تعمیم بدین .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دونه کمیابشو من میشناسم علی سلیمانی برنامه ریزی رایگان بهت میده ولی هزار تا سوئاسفاده تبلیغاتی رو حی و مالی ازت میکنه پس موظب باش وقتی داری دنبال مشاور میگردی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.facori نمایش پست ها
      یه دونه کمیابشو من میشناسم علی سلیمانی برنامه ریزی رایگان بهت میده ولی هزار تا سوئاسفاده تبلیغاتی رو حی و مالی ازت میکنه پس موظب باش وقتی داری دنبال مشاور میگردی
      خدا شفات بده!!واقعا حالت خوبه آیا؟!!!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای این که تو کنکور موفق شی, باید اول از همه روش مطالعه ی درست پیش بگیری. روش مطالعه ی درست هم نزد اقراد زیر 1000 و مشاور بسیار با تجربه است. کنکور راه داره, به زیاد خوندن نیست, مثلا اگه از الآن شبی 10 تست قرابت بزنی تا عید حد اقل 2700 تا تست زدی ! من خودم, زمان کنکورم دایم با رتبه برتر ها اعم از: ابوالفضل حکیم پور رتبه 17 تجربی 92, محمدمهدی شهرابی رتبه 29 ریاضی 92, کیان گلباغی رتبه 44 ریاضی 93 که باهم تو المپیاد فیزیک قبول شدیم و ... استفاده کردم و خیلی برام موثر بود

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezagooneh نمایش پست ها
      برای این که تو کنکور موفق شی, باید اول از همه روش مطالعه ی درست پیش بگیری. روش مطالعه ی درست هم نزد اقراد زیر 1000 و مشاور بسیار با تجربه است. کنکور راه داره, به زیاد خوندن نیست, مثلا اگه از الآن شبی 10 تست قرابت بزنی تا عید حد اقل 2700 تا تست زدی ! من خودم, زمان کنکورم دایم با رتبه برتر ها اعم از: ابوالفضل حکیم پور رتبه 17 تجربی 92, محمدمهدی شهرابی رتبه 29 ریاضی 92, کیان گلباغی رتبه 44 ریاضی 93 که باهم تو المپیاد فیزیک قبول شدیم و ... استفاده کردم و خیلی برام موثر بود
      3 تا مشاور رتبه 2 رقمی داشتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!! کم و کسری نداشتید احیانا

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      3 تا مشاور رتبه 2 رقمی داشتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!! کم و کسری نداشتید احیانا

و ... زدم یعنی بازم داشتم. چون دبیرستان البرز بودم، اونجا تا دلت بخواد رتبه برتر ریخته بود و من هم از موقعیت استفاده ی کاملو بردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)