خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطور برنامه ریزی کنم ؟

سلام بچه ها من رشتم تجربیه اما انگیزه وبشتکار برا درس خوندن ندارم تا حدودی درس خوندم ولی نه بصورت جدی ومداوم،من از خودم توقع چندانی ندارم دوس دارم یه رشته مثل حسابداری یا مدیریت تو دانشگاه ملی قبول شه م :اما همش یه حسی بهم میگه تو نمیتونی . فکر به اینکه امکان داره قبول نشم دیونم میکنه.یا وقتی درس میخونم احساس میکنم خوب نمی خونم و..........از نظر روحی اصلا حالم خوش نی، جدیدا به همه حساسیت بیدا کردم من که همیشه خواب راحت داشتم این چند وقنه شبا همش خواب بد میبینم اصلا خوب نمیخوابم وطول روزم احساس خستگی میکنم ،نتصمیم دارم تو فرصت باقی مونده قسمت های مهمو بخونم ولی نمیدونم کدوم مباحث مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما ها چطور برنامه ریزی میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون من با این هدفی که دارم چطور برنامه ریزی کنم ؟؟؟روزی چند ساعت بخونم؟؟؟رو چه درسایی بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟؟؟خواهش میکنم جوابمو بدین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asa asa نمایش پست ها
      سلام بچه ها من رشتم تجربیه اما انگیزه وبشتکار برا درس خوندن ندارم تا حدودی درس خوندم ولی نه بصورت جدی ومداوم،من از خودم توقع چندانی ندارم دوس دارم یه رشته مثل حسابداری یا مدیریت تو دانشگاه ملی قبول شه م :اما همش یه حسی بهم میگه تو نمیتونی . فکر به اینکه امکان داره قبول نشم دیونم میکنه.یا وقتی درس میخونم احساس میکنم خوب نمی خونم و..........از نظر روحی اصلا حالم خوش نی، جدیدا به همه حساسیت بیدا کردم من که همیشه خواب راحت داشتم این چند وقنه شبا همش خواب بد میبینم اصلا خوب نمیخوابم وطول روزم احساس خستگی میکنم ،نتصمیم دارم تو فرصت باقی مونده قسمت های مهمو بخونم ولی نمیدونم کدوم مباحث مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما ها چطور برنامه ریزی میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون من با این هدفی که دارم چطور برنامه ریزی کنم ؟؟؟روزی چند ساعت بخونم؟؟؟رو چه درسایی بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟؟؟خواهش میکنم جوابمو بدین
      سلام
      جای نگرانی نیست..توی بهمن و اسفند حس نا امیدی و خستگی و......سراغ عده ای میاد (حتی اکثر پیش دانشگاهی ها کنکور رو میزارن واسه سال بعد!!!و این خطرناکه) واسه شما هم طبیعیه...ولی باید مواظب باشید این حس زیاد طول نکشه...شما رو نا امید نکنه انر ژی منفی بهتون نده
      ولی عده ی اندکی هم هستند که تو همین دوران با انرژی بیشتری شروع میکنن و با انگیزه این عده خیلی زرنگی میکنن چون از خیلیا دارن سبقت میگیرن و هنر همینه که مثل بقیه نباشی....متفاوت باشی......زرنگی کنی.....
      بهتون پیشنهاد میکنم یک روز کامل استراحت کنید فارغ از درس و فکر به کنکور(فقط یک روز)اواخر همون روز باخودتون تصمیم بگیرید باقدرت از فرداش دوباره شروع به درس خوندن کنید
      بهتون پیشنهاد میکنم موضوع مثبت من رو در همین انجمن مطالعه کنید
      هدفتون رو یکم دست بالاتر بگیرید این شاید انگیزه ی شما رو بیشتر کنه مثلا همین حسابداری اما ی دانشگاه خوب پس تلاش کنید قطعا دست یابی به این امر در این مدت باقی مانده ممکنه
      پی بیهوده فکر خودتون رو درگیر نا امیدی نکنید گفتم طبیعیه ولی شما با مدیریت خوب باید زود این دوران رو پشت سر بگذاری به خوبی
      موفق باشیــــــــــــــــــد.

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ویرایش توسط shjafari92 : 18 بهمن 1391 در ساعت 19:22

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از shjafari92 گرامی.

این دوران دوران دلسردی و نا امیدی هست. بهتره طبق گفته های
      shjafari92 ، شروع کنید به سبقت گرفتن از دیگران.
      شما میتونید بودجه بندی مباحث کنکور رو از سایت کانون بگیرید و طبق اون و اهمیت دروس ، مطالب مهم رو مشخص کنید و اونا رو مطالعه کنید.
      درمورد اینکه احساس میکنید خوب نمیخونید باید هر هفته از خودتون امتحان بگیرید ( استفاده از سوالات همین سال یا سال قبل یکی از موسسات) و به شدت برای این امتحان تلاش کنید.
      این حساسیت باعث میشه که بازدهی مطالعتون بالا بره.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر همه دوستان و مشاوران

می خواستم بپرسم حداقل تا عید چه درسایی رو باید تموم کنیم ؟( پیشنهادتون چیه )

ممنون از جوابتون .
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hosein نمایش پست ها
      سلام بر همه دوستان و مشاوران

می خواستم بپرسم حداقل تا عید چه درسایی رو باید تموم کنیم ؟( پیشنهادتون چیه )

ممنون از جوابتون .

به لینک زیر برو

http://forum.konkur.in/thread2609.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن