خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

هزینه مشاور آقای امیر دیبازر

سلام دوستان

کسی هزینه مشاور آقای امیر دیبازر رو میدونه
      رنجش هم بگید ممنون میشم

شنیدم با اینکه معروف هستن ولی هزینه های نجومی نمیگیرن
      صحت داره ؟؟

2. Top | #2
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام دوستان

رنجش هم بگید ممنون میشم

صحت داره ؟؟
      اون چیزی که من میدونم هر هفته یه جلسه مشاوره حضوری گروهی داره که کلاسش سال پیش 30 نفر بوده یه امتحان میگیره یه دفتر برنامه ریزی نگاه میکنه برای یه سال از هر نفر 3 میلیون یعنی به عبارتی میکنه از یه کلاس یه ساعته تو هفته 90 میلیون حالا به نظر شما این کمه ؟ دوست عزیز من بارها گفتم و بازم میگم ما تو زمینه کنکور هیچ مشاوره خوب و واقعی نداریم حالا این مشاور سینا تهرانی باشه سرور پور باشه نکویی باشه دیبازر باشه نیر صادقی باشه نیکخو و فرهپور باشه یا حتی این دکتر افشاره خودمون باشه همشون دکون باز کردن حالا اون معروفا بچه های تاپ میرن سراغشون برا همینم هر سال چند تا رتبه میدن این دره پیتاشم که اصلن آماری از خودشون نمیدن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

رنجش هم بگید ممنون میشم

صحت داره ؟؟
      ماهانه ماهی 400 به بالاس
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      اون چیزی که من میدونم هر هفته یه جلسه مشاوره حضوری گروهی داره که کلاسش سال پیش 30 نفر بوده یه امتحان میگیره یه دفتر برنامه ریزی نگاه میکنه برای یه سال از هر نفر 3 میلیون یعنی به عبارتی میکنه از یه کلاس یه ساعته تو هفته 90 میلیون حالا به نظر شما این کمه ؟ دوست عزیز من بارها گفتم و بازم میگم ما تو زمینه کنکور هیچ مشاوره خوب و واقعی نداریم حالا این مشاور سینا تهرانی باشه سرور پور باشه نکویی باشه دیبازر باشه نیر صادقی باشه نیکخو و فرهپور باشه یا حتی این دکتر افشاره خودمون باشه همشون دکون باز کردن حالا اون معروفا بچه های تاپ میرن سراغشون برا همینم هر سال چند تا رتبه میدن این دره پیتاشم که اصلن آماری از خودشون نمیدن

تا حدودی موافقم

ولی من نمیفهمم کسی که واقعا به یه مشاور تحصیلی نیاز داره (به خاطر شرایط خاص) باید چی کار کنه؟؟؟؟

اینایی که سری درآوردن تو سرا که انقد هزینه هاشون نجومیه نمیشه ررفت سمتشون تازه به فرض از پس هزینه های نجومی و بی منطقشون هم بر اومدیم واقعا چه تضمینی وجود داره که نتیجه دلخواهمون رو بگیریم؟

با این مشاورهای سطح معمولی و آماتور هم که علاوه بر تلف شدن پول وقت با ارزشمون هم به هدر داده میشه

کاشکی یه مشاور دلسوز پیدا میشد

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تا حدودی موافقم

ولی من نمیفهمم کسی که واقعا به یه مشاور تحصیلی نیاز داره (به خاطر شرایط خاص) باید چی کار کنه؟؟؟؟

اینایی که سری درآوردن تو سرا که انقد هزینه هاشون نجومیه نمیشه ررفت سمتشون تازه به فرض از پس هزینه های نجومی و بی منطقشون هم بر اومدیم واقعا چه تضمینی وجود داره که نتیجه دلخواهمون رو بگیریم؟

با این مشاورهای سطح معمولی و آماتور هم که علاوه بر تلف شدن پول وقت با ارزشمون هم به هدر داده میشه

دوست عزیز

این همه تو این انجمن بچه ها مطلب میزارن فک میکنی ارزشش از مشاور کمتر هستش؟!

اصلا این مشاورها حرفاشون رو از کجا میارن؟ فک میکنی همش رو خودشون خلق می کنن؟

به نظر من تو همین شروع کار سوالات اولیه خودتون رو تو انجمن مطرح کن. مثلا در مورد برنامه ریزی و مطالعه دروس و ساعت مطالعه و .

بعدش در طول سال مثلا از آبان اگه دیدی جواب نمیده برو دنبال مشاور

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا حدودی موافقم

تو خیلی از موارد می تونی از سایت کمک بگیری یا از یه رتبه برتر سال قبل اگه بشناسی و در دسترس باشه.
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشاور چیه ؟ این کارا چیه ؟ پول اضافی آوردی ها داداش .. اینا همش فرمالیتس خودت بشین واسه خودت برنامه بریز بخون دیگه این کارا چیه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      تو خیلی از موارد می تونی از سایت کمک بگیری یا از یه رتبه برتر سال قبل اگه بشناسی و در دسترس باشه.

نه به چنین شخصی دسترسی ندارم

درضمن من شرایطم خاصه چون مدرکم کارشناسی (فنی حرفه ای ) و قصد دارم کنکور تجربی شرکت کنم و رتبه خوبی هم میخوام این چند وقت انقد دنبال مشاور بودم و به بن بست خوردم که دارم از تصمیمم منصرف میشم ... علاوه بر مشاور دروس تخصصی هم هست که اون رو اصلا نمیتونم خودم به تنهایی بخونم در کل فکر نمیکردم انقد سخت باشه به خاطر همین منصرف شدم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      دوست عزیز

این همه تو این انجمن بچه ها مطلب میزارن فک میکنی ارزشش از مشاور کمتر هستش؟!

اصلا این مشاورها حرفاشون رو از کجا میارن؟ فک میکنی همش رو خودشون خلق می کنن؟

به نظر من تو همین شروع کار سوالات اولیه خودتون رو تو انجمن مطرح کن. مثلا در مورد برنامه ریزی و مطالعه دروس و ساعت مطالعه و .

بعدش در طول سال مثلا از آبان اگه دیدی جواب نمیده برو دنبال مشاور

بله ولی این کار خیلی زمان بر هستش من که نمیتونم همش تو سایت و انجمن ها بچرخم و مطلب بخونم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بیا پولاتو بده من خودم نصیحتت کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله ولی این کار خیلی زمان بر هستش من که نمیتونم همش تو سایت و انجمن ها بچرخم و مطلب بخونم
      من تو رو از همین الان تضمین میکنم که :
      تو کنکور به جایی نمیرسی ....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز فکر نکن الان بری پیش ی مشاور با قیمت نجومی اون میاد وقت میذاره واسه شما و کامل راهنماییت میکنه ...
      اکثرا هر هفته آزمون میگیرن ... برنامه میدن ... برنامه هفته قبل رو نگاه میکنن ... و ی چند تا سوال اگه وقت کنی بپرسی ...

من با مشاور رفتن موافقم در صورتی که مشکل مالی ندارید ولی نه هر مشاوری ... مشاوری که خوب نباشه بدتر وضعیت درسیتون رو خراب تر میکنه با حرفهای الکی ...
      ولی این چیزی که شما دنبالشی که کسی کامل راهنماییت کنه هیچ کدومشون انقدر وقت ندارن که بخوان اینکارو بکنن ...
      معمولا وقتی که میذارن واسه هر نفر تو هفته در حد نیم ساعت هست ... بقیش رو باید با پشتیبانها در تماس باشی ...
      مگه اینکه بعد چند ماه حس کنن که خیلی زرنگی و رتبه خوبی میاری تا بهت لطف کنن و بگن کاری داشتی زنگ بزن !

اینکه برنامه بخوای هم برنامه رو فکر کنم هر هفته آقای دیبازر تو برنامه فرصت برابر میگه ...

بازم من خیلی از مشاورهای مطرح رو دیدم که جلسه اولشون رایگان هست ... میتونی بری و از نزدیک باهاشون حرف بزنی ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین لب کلام
      چون میری پول میدی مشاور با جون دل حرفاشو گوش میکنی و انجام میدی چون پول دادی
      اما اگه همون حرفو تو انجم بشنوی واسش ارزش قایل نیستی چون مفت بوده
      حقیقتیه
      کم هستن ادم هایی که واسه حرفای مشاوره ای رایگان ارزش قایل ان
      مشاور

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما بیشتر از مشاور باید برید کلاس و به فکر معلم باشید چون دارید تغییر رشته میدید .... از فنی و حرفه ای به تجربی... باید اول به فکر درسا باشید. بهترین مشاور خود ادم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی کسی آقای مهندس علیپور رو میشناسه این آدرس وبلاگشه

مشاوره کنکور رایگان مهندس علیپور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)