خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 121
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Reali نمایش پست ها
      یه ... خوردم رفتم تجربی اخه دیگه چطور میتونم مهندس بشم مگه اینکه برم ازاد عمران و... بعدش با پارتی یجا برم سر کار
      پرستاری خوندنش اسونه ؟
      پرستاری بد نیس! داداش دیر نشده! راحت میتونی کنکور ریاضی بدی ...... فقط باید یه خورده ریاضیتو بکشونی بالا ...
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      پرستاری بد نیس! داداش دیر نشده! راحت میتونی کنکور ریاضی بدی ...... فقط باید یه خورده ریاضیتو بکشونی بالا ...
      نه داداش فوقش اینه که ازاد میرم :d

ریاتضی نمیتونم امتحان بدم من حتی قلم چی هم میرم اصلا سولای ریاضی و فیزیک نگاه نمیکنم رد میدم چون پایم ضعیفه و اصلا کار نمیکنم حتی الان برای امتحانم درم یچیزی فضایی برای خودم حفظ میکنم فردا با ترس و لرز میرم امتحان!!

هر چی بادا باد فقط مجاز بشم
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما مهندسا پرستیژتون عالیه
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Reali نمایش پست ها
      شما مهندسا پرستیژتون عالیه
      قربانت
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدی رشته های پیراپزشکی اینه که جای پیشرفت از نظر درامدی نداری یعنی هر ماه یه حقوق ثابت داری و داری برای کسی کار میکنی ولی پزشکی و دندون و دارو و فیزیو تراپی و ... میتونی درامدت رو افزایش بدی با تبلیغات و بیمارستان های بیشتری رفتن و تخصص گرفتن و جراحی و ...

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من ارادشو دارم..بابا مالی نگاه کنید ب قضیه....ی سال بخور نون و تره......ی عمر نون و کره.....حالا فکر کردین دانشجوی بقیه رشته ها خیلی کیف میکنن از زندگیشون؟؟؟ ن بابا.....البته پزشکی فقط اراده میخاد....فقط
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه کسی عاشق هدفش باشه مطمئنن سختی هاشم هم تحمل میکنه
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.
      من به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم. اینجا اومده بودم اخبار رزیدنتی رو چک کنم و این تاپیک رو دیدم و فقط عضو شدم تا یکم از تجربیاتم توی رشته پزشکی براتون بگم.
      توی این 5 سالی که من توی این رشته درس خوندم خیلی دیدم نسبت به قبل از کنکور تغییر کرده.
      من خودم اون اول تصور میکردم که آدم یه سال سختی میکشه و بعدش دیگه راحته و آخر سر هم آدم یه مطب تو شهر میزنه و تموم.
      اولا که با تغییرات قوانین اخیر دیگه احتمالا بخش خصوصی (یعنی مطب) تقریبا دست نیافتنیه و آدم باید توی درمانگاه های دولتی و بیمارستان کار کنه.
      بعد هم که آدم فارغ التحصیل شد باید دو سال طرح عمومی بره و اگر هم تخصص رفت، 12 سال (اگر سهمیه مناطق محروم باشه) و یا 2 سال (اگر سهمیه آزاد باشه)
      درس پزشکی هم هر سال نسبت به سال قبل سخت تر میشه. جوریکه الان که من به سال پنجم رسیدم دیگه واقعا 6ماه یه بار هم فرصت نمیکنم به اقواممون که شهر دیگه ای هستن سر بزنم. آدم دیگه صبح تا بعد از ظهر بیمارستانه. شب هم که میای مجبوری درس بخونی تا فرداش جلوی اتند ها (استاد ها) و بیمار و همراه بیمار حرفی برای گفتن داشته باشی. اگر هم یه سر به سایت وزارت بهداشت بزنید، اسامی رفرنس های درسای پزشکی رو نوشتن که در مجموع حدود 27 جلد کتاب حداقل 700 صفحه ای میشه.
      جوری که واقعا اگه آدم سوادش براش مهم باشه حتی وقت حموم رفتن هم نداره.
      تازه الان باز خوبه، آدم سال 6 و 7 باید در ماه 12 شب کشیک شب وایسه. یعنی تقریبا یه شب در میون باید بیمارستان بخوابی و تا صبح تو اورژانس باشی و جواب مردمو بدی.
      از اون بدتر اوضاع دانشجوهای تخصصه (رزیدنت ها) که در ماه 20 شب کشیک شب دارن.
      ولی خب با همه سختی هاش پزشکی واقعا به نظر من که از اول این رشته رو دوست داشتم شیرینه و هرگز هم پشیمون نخواهم شد.
      اینا رو گفتم براتون که با دید باز انتخاب کنین و بعدا پشیمون نشین از انتخابتون
      ایشالا همگی موفق باشید

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ss نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      من به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم. اینجا اومده بودم اخبار رزیدنتی رو چک کنم و این تاپیک رو دیدم و فقط عضو شدم تا یکم از تجربیاتم توی رشته پزشکی براتون بگم.
      توی این 5 سالی که من توی این رشته درس خوندم خیلی دیدم نسبت به قبل از کنکور تغییر کرده.
      من خودم اون اول تصور میکردم که آدم یه سال سختی میکشه و بعدش دیگه راحته و آخر سر هم آدم یه مطب تو شهر میزنه و تموم.
      اولا که با تغییرات قوانین اخیر دیگه احتمالا بخش خصوصی (یعنی مطب) تقریبا دست نیافتنیه و آدم باید توی درمانگاه های دولتی و بیمارستان کار کنه.
      بعد هم که آدم فارغ التحصیل شد باید دو سال طرح عمومی بره و اگر هم تخصص رفت، 12 سال (اگر سهمیه مناطق محروم باشه) و یا 2 سال (اگر سهمیه آزاد باشه)
      درس پزشکی هم هر سال نسبت به سال قبل سخت تر میشه. جوریکه الان که من به سال پنجم رسیدم دیگه واقعا 6ماه یه بار هم فرصت نمیکنم به اقواممون که شهر دیگه ای هستن سر بزنم. آدم دیگه صبح تا بعد از ظهر بیمارستانه. شب هم که میای مجبوری درس بخونی تا فرداش جلوی اتند ها (استاد ها) و بیمار و همراه بیمار حرفی برای گفتن داشته باشی. اگر هم یه سر به سایت وزارت بهداشت بزنید، اسامی رفرنس های درسای پزشکی رو نوشتن که در مجموع حدود 27 جلد کتاب حداقل 700 صفحه ای میشه.
      جوری که واقعا اگه آدم سوادش براش مهم باشه حتی وقت حموم رفتن هم نداره.
      تازه الان باز خوبه، آدم سال 6 و 7 باید در ماه 12 شب کشیک شب وایسه. یعنی تقریبا یه شب در میون باید بیمارستان بخوابی و تا صبح تو اورژانس باشی و جواب مردمو بدی.
      از اون بدتر اوضاع دانشجوهای تخصصه (رزیدنت ها) که در ماه 20 شب کشیک شب دارن.
      ولی خب با همه سختی هاش پزشکی واقعا به نظر من که از اول این رشته رو دوست داشتم شیرینه و هرگز هم پشیمون نخواهم شد.
      اینا رو گفتم براتون که با دید باز انتخاب کنین و بعدا پشیمون نشین از انتخابتون
      ایشالا همگی موفق باشید
      شما با یک پست پزشکی رو از بین بردی

والا ما دیدیم دانشجوی پزشکی کتاب کنکور مینویسن یعنی فرصت دارن شما فرصت ندارین عجیبه
      مشاور

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شما با یک پست پزشکی رو از بین بردی

والا ما دیدیم دانشجوی پزشکی کتاب کنکور مینویسن یعنی فرصت دارن شما فرصت ندارین عجیبه
      این یه پست من پزشکی رو از بین برد؟
      خب بعد همونایی که کتاب نوشتن یه ساعت طبابت کردن تا حالا؟ یا تخصص چیزی قبول شدن؟
      معلومه خب آدم درس نخونه فرصت داره، اگه درس بخونه فرصت نداره!
      من اونجا هم گفتم، "اگه کسی سوادش براش مهم باشه"

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این یه پست من پزشکی رو از بین برد؟
      خب بعد همونایی که کتاب نوشتن یه ساعت طبابت کردن تا حالا؟ یا تخصص چیزی قبول شدن؟
      معلومه خب آدم درس نخونه فرصت داره، اگه درس بخونه فرصت نداره!
      من اونجا هم گفتم، "اگه کسی سوادش براش مهم باشه"
      من دوران دانشجویی رو گفتن که شما فرمودین
      مثالش اقای جوادی که دارن پزشکی میخونن

شما بیشتر خودتو معرفی کن کارنامه ای مدرکی چیزی که بچه ها اعتماد کنن
      مشاور

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما بیشتر خودتو معرفی کن کارنامه ای مدرکی چیزی که بچه ها اعتماد کنن
      علاوه برایشون،گروه بیوماز،آقای پوریاخیراندیش وبسیاری دیگه هستن

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما بیشتر خودتو معرفی کن کترنامه ای مدرکی چیزی که بچه ها اعتماد کنن
      خب منم دارم دانشجویی رو عرض میکنم خدمت شما! الان از بچه های همکلاسی ما هست که همیشه داره درس میخونه، همکلاسی هم داریم که همیشه با ماشین تو خیابون دور میزنه. بستگی به هدف و توانایی های هر فردی داره! من که نگفتم فقط اینی که من میگم درسته، هزار تا مثال نقضش ممکنه باشه.
      بنده هم الان کارنامه سال 89ام رو ندارم که خدمت بچه ها ارائه کنم.

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب منم دارم دانشجویی رو عرض میکنم خدمت شما! الان از بچه های همکلاسی ما هست که همیشه داره درس میخونه، همکلاسی هم داریم که همیشه با ماشین تو خیابون دور میزنه. بستگی به هدف و توانایی های هر فردی داره! من که نگفتم فقط اینی که من میگم درسته، هزار تا مثال نقضش ممکنه باشه.
      بنده هم الان کارنامه سال 89ام رو ندارم که خدمت بچه ها ارائه کنم.
      کارت دانشجویی که داری ؟؟؟
      یا مدرک دیگه
      مشاور

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی عشق وهدفه
      وبایدبرای رسیدن بهش مث شیربود
      شیریه هدفی روگرفت،ولش نمیکنه

ضرب المثل هم هست که میگه:جگرشیرنداری سفرعشق نرو
      کسی ک باورداشته هدفشومیرسه هرچقدرهم سختی داشته باشه یافلان

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)