خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم المپیاد دوست دارید شرکت کنید؟

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نجوم

6 9.52%
    • فیزیک

6 9.52%
    • ریاضی

6 9.52%
    • کامپیوتر

9 14.29%
    • شیمی

22 34.92%
    • زیست

20 31.75%
    • ادبیات

6 9.52%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 61
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی ک المپیاد شرکت میکنه تو دانشگاه هم موفق تره چون بیشتر تمرکزش رو درسی بوده ک میخوااسته تو دانشگاه ادامه بده

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      کسی ک المپیاد شرکت میکنه تو دانشگاه هم موفق تره چون بیشتر تمرکزش رو درسی بوده ک میخوااسته تو دانشگاه ادامه بده
      این تفاوتی که میگید در دانشگاه بسیار واضحه!

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت گذرونی محض برای مرحله اولش دوستام همه ی المپیاد هایی که میتونستن رو شرکت کردن بعد همرو یک گزینه زدن ( یکیشون میگفت 3! ) دوتاشون فیزیک اوردن تو بیست دقیقه المپیادی شدن
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      المپیاد هیچ ارزشی نداره وقتتون رو هم بیخودی تلف میکنه.
      این چند ساله که معدل نهایی خیلی اثر گذار شده خیلی از کسایی که زیست و شیمی و فیزیک و ... قوی هستن و کسایی که تا ادونسد زبان خوندن اصلا المپیاد شرکت نمیکنن
      کاملا با نظر شما موافقم
      تو بعضی شهر ها مثل اهواز خودمون المپیاد خیلی غیر حرفه ای دنبال میشه
      کسی بها نمیده افراد کمی هم که بها میدن باید معلم خصوصی بگیرن و شرایط مالیشو ندارن
      به نظر من تفننی خوبه من خودم شیمی و زیست امسال مرحله اول در اومدم و خدا شاهده تنها دلیلی که رفتم مرحله دوم رو دادم این بود که 2 روز از مدرسه جیم بزنم و امتحان ندم
      خلاصه اینکه به همشهری های خودم پیشنهاد میکنم سمت الم نرن و اگه واقعا روش حساب میکنن باید حتما از کلاس های شهر های دیگه مثل تهران استفاده کنن

5. Top | #50
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      این شرو ور که المپیاد به هیچ دردی نمیخوره و .... رو نگین!حداقل باید یه مدالی چیزی داشته باشین تا اظهارنظر کنین!!!
      بله المپیاد رو به صورت غیر حرفه ای خوندن و برای فرار از مدرسه!‌خوندن اصلا خوب نیست و وقت تلف کردنه اما اگه به شکل حرفه ای و خوب و مخصوصا باعلاقه دنبال بشه خیلیم عالی و خوبه و ثمراته خیلی زیادی داره!

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      این شرو ور که المپیاد به هیچ دردی نمیخوره و .... رو نگین!حداقل باید یه مدالی چیزی داشته باشین تا اظهارنظر کنین!!!
      بله المپیاد رو به صورت غیر حرفه ای خوندن و برای فرار از مدرسه!‌خوندن اصلا خوب نیست و وقت تلف کردنه اما اگه به شکل حرفه ای و خوب و مخصوصا باعلاقه دنبال بشه خیلیم عالی و خوبه و ثمراته خیلی زیادی داره!
      خیلی شبیه حرف های امام بزرگوار انقلاب بود.

7. Top | #52
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
      خیلی شبیه حرف های امام بزرگوار انقلاب بود.

8. Top | #53
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از همه چی میندازتت
      وقتی برو توش که مطمعن باشی یه چیزی میشی و براش از نظر مالی و زمان هزینه کامل میکنی

9. Top | #54
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arsalann نمایش پست ها
      از همه چی میندازتت
      وقتی برو توش که مطمعن باشی یه چیزی میشی و براش از نظر مالی و زمان هزینه کامل میکنی
      چرا از خودتون حرف میزنید !!!
      شما میخوای تاثیر المیپاد رو ببینی؟؟؟؟؟ برو مصاحبه اقای جدی رو تو همین انجمن بخون .
      ایشون المپ شیمی بودن . شیمی 93 زد . بقیه درساشم عالی
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من مدرسه فرهنگ بودم.
      که هرسال قبولی های خوب هم در المپیاد و هم در کنکور داره.
      المپیاد فقط و فقط به درد کسی می خوره که از پس هزینه های کلاسا بربیاد-حداقل پنج میلیون اونم نه کلاس مثل مدرسه تمام وقت،مثلا هفته ای دوساعت-و در مدرسه خفن باشه باهاش راه بیان امتحان نده تو پر قو نگهش دارن بعدم تشریف ببره المپیاد بده.
      آیا با این اوصاف قبولیش تضمین شده س؟
      خیر.
      قبولی مرحله دو بسیار به شانس بستگی داره و مثل کنکور نیست که بالاخره وقتی تلاش معقولی کرده باشی،نمی گم رتبه دو رقمی،نمی گم سه رقمی ولی زیر پنج هزار رو میاری.رقیبا کسانی هستن که از اول دبیرستان یا حتی قبلتر در بهترین مدارس کشور با بهترین معلما کار کردن!یه نگاه به مدارس کسانی که قبول شدن بندازین.نود و نه درصدشون از فرزانگان و علامه حلی و انرژی اتمی هستن.حالا همه بگن تلاش کنی نتیجه می گیری!!نخیر.تو المپیاد از این خبرا نیس و به تلاش نیست.به تعداد میلیونهاییه که برای کلاسش خرج کنی.
      پارسال همکلاسیام از کسی که درسش عالی بود تا کسی که خیلی تعطیل و ضعیف بود رفتن کلاس و نزدیک هشت میلیون پول دادن به علاوه این که کلاسای درسی رو هم نمی اومدن.فکر کنم دوازده نفری بودن.شبانه روزی هم درس می خوندن یعنی تلاشی که من تو کنکوریای تجربی ندیدم!تهش چی شد؟یک نفرشون قبول شد اونم طلا نیاورد و با کلی افت درسی برگشت مدرسه برای کنکور چندین برابر دیگران باید تلاش می کرد چون کلاسای تابستون و سوم رو از دست داده بود.
      توروخدا گول حرف کسایی که می گن المپیاد بهترین اتفاق زندگی و فلان رو نخورید.بله بهترین اتفاق زندگی هست ولی وقتی طلا بگیری!!!!شونصدمرحله رو باید این وسط رد کنی آخرشم شانس توش دخیله.وقتی با یک صدم درصد-نه حتی یک درصد- اختلاف کسی پشت در می مونه و کسی وارد مرحله بعد می شه آدم چه انتظاری می تونه داشته باشه؟المپیاد به درد همون تیزهوشانیا و انرژی اتمیا می خوره تازه اونا هم باز خیلیاشون قبول نمی شن.
      خلاصه ضررش بیشتر از منفعتشه.

11. Top | #56
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      چرا از خودتون حرف میزنید !!!
      شما میخوای تاثیر المیپاد رو ببینی؟؟؟؟؟ برو مصاحبه اقای جدی رو تو همین انجمن بخون .
      ایشون المپ شیمی بودن . شیمی 93 زد . بقیه درساشم عالی
      چته؟؟
      اول منظور رو بفهم بعد لطفا ...
      نمیدونم المپیاد دادی یا نه ولی من دادم و چیزایی که گفتم رو لمس کردم و نیاز به خوندن مصاحبه هیچکس نیست
      حرف من همون حرف نفر بالایی هست فقط ایشون بازش کرده
      به عنوان کسیکه مرحله اول المپیاد شیمی رو قبول شدم و مرحله دوم اختلاف کمی با قبولی داشتم (اصلا شاخ نیست و به این منظور نمیگم) فقط میتونم بگم المپیاد به من ضربه زد خصوصا از نظر روحی
      درست بنا به حرف های دوستمون @susba
      چون از یه جایی به بعد تلاش و حتی هوش جواب نمیده و نیاز به یه استاد خوب داری که استاد خوب هزینه زیادی میخواد و فارغ از بحث هزینه اش برا شرکت تو کلاسش باید به نوعی پارتی داشته باشی..مثلا تو خود تهران و تو اون مدرسه یا محیط کار کرده باشی
      حالا هی برو مصاحبه بخون

12. Top | #57
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چته؟؟
      نمیدونم المپیاد دادی یا نه ولی من دادم و چیزایی که گفتم رو لمس کردم و نیاز به خوندن مصاحبه هیچکس نیست
      به عنوان کسیکه مرحله اول المپیاد شیمی رو قبول شدم و مرحله دوم اختلاف کمی با قبولی داشتم (اصلا شاخ نیست و به این منظور نمیگم) فقط میتونم بگم المپیاد به من ضربه زد خصوصا از نظر روحی
      چون از یه جایی به بعد تلاش و حتی هوش جواب نمیده و نیاز به یه استاد خوب داری که استاد خوب هزینه زیادی میخواد و فارغ از بحث هزینه اش برا شرکت تو کلاسش باید به نوعی پارتی داشته باشی..مثلا تو خود تهران و تو اون مدرسه یا محیط کار کرده باشی
      حالا هی برو مصاحبه بخون
      آره کاملن موافقم باهات . من منظورم از المپیادی بودن این بود که یه درسی رو دوستان انتخاب کنن و غولش کنن .
      ولی نه اینکه برن المپ زیست که تو کنکور کمکشون نکنه !
      طوری باشه که به کنکورشون هم کمک کنه و صرف هدفشون المپیاد نباشه .
      اگر در پست قبلی ابتداش تند حرف زدم معذرت !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام المپیاد خوبه واسه کسی که باور داره به اون چیزی که میخواد برسه ،واسه کسی خوبه که هیچ شکی نداره که بهترینه اون رشته هست،واسه کسی خوبه که تو نصفه راه کم نمیاره و خسته نمیشه وگرنه باور کنین اگه غیر از این باشه چیزی جز هدر دادن وقت نیست .این درسته که اون درس رو تو کنکور خوب میزنه و از بقیه جلو میوفته ولی باید به اینم توجه داش که از بقیه درسا غافل میشه از از هدفی که داره دور میشه..

در ضمن رقیبایی که تو المپیاد هستن کسایی نیستن که کتاب درسی رو خوندن و اومدن واس امتحان.اونا ادمایی ان که اون رشته دیگه تو خونشون جریان داره ،ادمایی هستن که واقعا برای المپیاد هزینه های میلیونی و وقت زیادی گذاشتن و رقابت با اونا سخته ولی هیچ چیز غیر ممکن نیساراده ادم همه چیو میتونه تغییر بده

14. Top | #59
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      چته؟؟
      حالا هی برو مصاحبه بخون
      حرف حقو زدی
      منم با اختلاف کم مرحله دو شیمی رد شدم
      دوسال و چهار ماه تلاشم دود شد رفت هوا
      حیف اون روزایی که صبح زود مدرسه رو میپیچوندم و میرفتم کتابخونه تا اخر شب که مینداختنم بیرون شیمی میخوندم
      از اون همه زحمت و تلاش فقط یه پایه درسی خیلی ضعیف برای کنکورم باقی موند

15. Top | #60
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      حرف حقو زدی
      منم با اختلاف کم مرحله دو شیمی رد شدم
      دوسال و چهار ماه تلاشم دود شد رفت هوا
      حیف اون روزایی که صبح زود مدرسه رو میپیچوندم و میرفتم کتابخونه تا اخر شب که مینداختنم بیرون شیمی میخوندم
      از اون همه زحمت و تلاش فقط یه پایه درسی خیلی ضعیف برای کنکورم باقی موند
      این نشون میده هدف درستی نداشتین!وگرنه اگه هدف درستی داشتین یا فلسفه درست درس خوندن رو اون تلاش هاتون رو برباد رفته نمیدیدن!چون اساسا المپیاد رو برای صرفا مدال خوند اشتباه محضه!

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)