خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی ها فکر میکنن این اتفاقات الکی و غیر قابل باور هست ولی تقریبا من هم خیلی از این مشکلات رو داشتم همین امسال پدرم شب قبل کنکور تصادف کرد خدا رو شکر بخیر گذشت...

تجربه ای که من بدست اوردم تنها راهی که میشه تو این شرایط موفق شد اینه که به چیز هایی که انتخابش دست تو نیست فکر نکنی و دنبال تغییر شرایط اطراف نباشی و خودت رو کافیه تغییر بدی توی ساله کنکور کسی واسه ادم غصه نمیخوره کسی درکش نمیکنه باید همه رو پیچوند وقتی کاری پیش اومد سریع کار و انجام بدی و بیای سر درست البته من مشاور نیستم یه تجربه شخصی بود.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پس فصل 5 ستایشم مال من
      والا من مشکلاتم دو برابر ایشون بوده

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزه دلم.
      از اینکه این مشکلات رو تا حالا رد کردی واقعا بهت تبریک میگم..
      راستشو بخوای اقلیت هایی هم از این انجمن مشکلاتی عجیب داشتن.
      یکیشون خودم...
      قلب مامانمو کلیش سال پیش...
      استراحت مطلق خواهر بزرگم سر حاملگیش و چند وقت نگهداری ازش پارسال...
      استراحت مطلق خواهر دومیم امسال و رفتن مامانم خونشون و تنهایی خونه داری کردنه من...
      به سر بردن این مشکلات رو هم درنظر بگیر...
      با معدل کتبی 15...
      باید بگم گذشته ها گذشته...
      و اینکه تو در آینده نمیخوای زنو بچه خرجی بدی..
      واسه همین ریلکس به درس خوندنت برس تو این 12 ماه....

ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      من سال سوم دبیرستان موقع امتحان نهایی که بود تا نصف شب بیدار بودم. یعنی تا ساعت 3. صبح که میخواستم برم امتحان بدم بخاطر کم خونی و کم خوابی همش سرم گیج میرفت و چشام سیاهی میرفت جوری بود که اصن برگه امتحانی و مراقب و حتی دست و پای خودمم نمیدیدم.معدل کتبی دیپلمم شد 10.وارد پیش دانشگاهی که شدم معدل کتبیم شد 10و 76. مدرسه هم نرفتم.
      عشق پزشکیو خعلی داشتم کنکورمو خیلی بد دادم. غیر مجاز شدم. تصمیم گرفتم واسه کنکور 93 بخونم. تا 20 بهمن خیلی خوب کار کردم. 90 درصد کتابارو با انگیزه خوندمو تست زدم اومده بودیم تهران استراحت یه هفته ای یهو
      20 بهمن 92 یکشنبه ساعت 8 شب بود. داییم زنگ زد سقف خونتون ریخته پایین. منم همه ی امید و ارزوهام و کتاب تستام و جزوه هام نابود شدن. خیلی روحیم خراب شد از طرفیم کتابی نداشتم بخونم. از یه طرف اواره شدیم خونه ی فامیل. هر طرف وسایلمون یه طرف خودمون یه طرف. کنکور 93 دوباره غیر مجاز شدم.تصمیم گرفتم واسه کنکور 94 بخونم. از اول مهر شروع کردم به خوندن که بابام مریض شد حدود 7 ماه تو خونه فقط گریه ناله میشنیدم. بعد اونم نوبت مامانم شد که مریض شد و تو بیمارستان بالا سرش بودم. حالا کنکور 94 با هر بد بختی بود دادم. ادبیات و دینی بالای 50. زبان و عربی بین 10 تا 20. اختصاصیا بین صفر تا 10. حالا شما کی ادعات میشه هر سال رتبه میدی بیرون و اقای کنکوری راست میگی بیا به من بگو چیکار کنم . چطوری معدلمو جبران کنم؟ اگه شما عرضه داشتی منو پزشکی قبول کنی معلومه خیلی هنر کردی. اگه مردی بیا جواب بده.

یکی از دوستامون تو یه تاپیکی مطلبی گذاشت که یکی از رتبه ها فک کنم رتبش حدود 40 تا 50 بود شب قبل کنکور مادرش فوت کرده بود ولی بازم تونست کنکور بده .. خط آخرت یکم عجیبه فک کنم شما باید درس بخونیو کنکور بدی نه مشاورت .. امیدوارم مشکلاتت حل بشه .. موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سال سوم دبیرستان موقع امتحان نهایی که بود تا نصف شب بیدار بودم. یعنی تا ساعت 3. صبح که میخواستم برم امتحان بدم بخاطر کم خونی و کم خوابی همش سرم گیج میرفت و چشام سیاهی میرفت جوری بود که اصن برگه امتحانی و مراقب و حتی دست و پای خودمم نمیدیدم.معدل کتبی دیپلمم شد 10.وارد پیش دانشگاهی که شدم معدل کتبیم شد 10و 76. مدرسه هم نرفتم.
      عشق پزشکیو خعلی داشتم کنکورمو خیلی بد دادم. غیر مجاز شدم. تصمیم گرفتم واسه کنکور 93 بخونم. تا 20 بهمن خیلی خوب کار کردم. 90 درصد کتابارو با انگیزه خوندمو تست زدم اومده بودیم تهران استراحت یه هفته ای یهو
      20 بهمن 92 یکشنبه ساعت 8 شب بود. داییم زنگ زد سقف خونتون ریخته پایین. منم همه ی امید و ارزوهام و کتاب تستام و جزوه هام نابود شدن. خیلی روحیم خراب شد از طرفیم کتابی نداشتم بخونم. از یه طرف اواره شدیم خونه ی فامیل. هر طرف وسایلمون یه طرف خودمون یه طرف. کنکور 93 دوباره غیر مجاز شدم.تصمیم گرفتم واسه کنکور 94 بخونم. از اول مهر شروع کردم به خوندن که بابام مریض شد حدود 7 ماه تو خونه فقط گریه ناله میشنیدم. بعد اونم نوبت مامانم شد که مریض شد و تو بیمارستان بالا سرش بودم. حالا کنکور 94 با هر بد بختی بود دادم. ادبیات و دینی بالای 50. زبان و عربی بین 10 تا 20. اختصاصیا بین صفر تا 10. حالا شما کی ادعات میشه هر سال رتبه میدی بیرون و اقای کنکوری راست میگی بیا به من بگو چیکار کنم . چطوری معدلمو جبران کنم؟ اگه شما عرضه داشتی منو پزشکی قبول کنی معلومه خیلی هنر کردی. اگه مردی بیا جواب بده.
      مگه مشاور باید شما رو پزشکی قبول کنه؟؟؟ مشاور فقط راهو نشونت میده که با این شرایطی که شما گفتین هیچ کس هیچ کاری نمیتونه بکنه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      کاملا حرفاتو باور میکنم چون منم همینجوری بودم
      حالا من دیپلم مجدد هم دارم اونم پایینه چون تو ایام امتحانات داییم فوت شد منم یجور نوشتم بیفتم ولی نمیدونم چطوری صحیح کردن همرو 10-11 گرفتم
      حالا میخوام ببینم میتونم دیپلمم رو ترمیم کنم اول برو سراغ دیپلمت زیر 18 باشی کنکورت رو هواست باور کن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      کاملا حرفاتو باور میکنم چون منم همینجوری بودم
      حالا من دیپلم مجدد هم دارم اونم پایینه چون تو ایام امتحانات داییم فوت شد منم یجور نوشتم بیفتم ولی نمیدونم چطوری صحیح کردن همرو 10-11 گرفتم
      حالا میخوام ببینم میتونم دیپلمم رو ترمیم کنم اول برو سراغ دیپلمت زیر 18 باشی کنکورت رو هواست باور کن
      کنکورش رو هوا نیس...

تو هر درس یکی دو درصد بالا تر از اونی تو قبول شده های یه دانشگاه تاپ قبول شده بزنه،قبوله...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      کنکورش رو هوا نیس...

تو هر درس یکی دو درصد بالا تر از اونی تو قبول شده های یه دانشگاه تاپ قبول شده بزنه،قبوله...
      سلام خانوم غفوری .

من شندیم در زمینه مشاوره هم فعالیت دارین .

لطفا منُ نصیحت کنین .

با تشکر .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      کنکورش رو هوا نیس...

اصلا و به هیچ وجه اینجوری که میگین نیست اگه پزشکی میخواد اونم دانشگاههای تاپ باید با این معدل هر درس رو 10-15 درصد بالاتر بزنه من یه عالمه تاپیک دارم تو این انجمن در موردش، تحقیق هم زیاد کردم با این کنکور 2 درصد بالاتر زدن هم هنره چه برسه به 10 درصد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو قرار نيست بموني خانوم دكي
      امسال هرچي اوردي ميري و همونو تا دكتري ادامه ميدي

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cara Delevingne نمایش پست ها
      سلام خانوم غفوری .

من شندیم در زمینه مشاوره هم فعالیت دارین .

لطفا منُ نصیحت کنین .

با تشکر .
      به مطب مراجعه فرمایید...

مشاوران عزیز

نشون بدید خودتونو دیگه...ادعا هااااااااااااااا....
      منتظرم

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عشق پزشکیو خعلی داشتم کنکورمو خیلی بد دادم. غیر مجاز شدم. تصمیم گرفتم واسه کنکور 93 بخونم. تا 20 بهمن خیلی خوب کار کردم. 90 درصد کتابارو با انگیزه خوندمو تست زدم اومده بودیم تهران استراحت یه هفته ای یهو 20 بهمن 92 یکشنبه ساعت 8 شب بود. داییم زنگ زد سقف خونتون ریخته پایین. منم همه ی امید و ارزوهام و کتاب تستام و جزوه هام نابود شدن. خیلی روحیم خراب شد از طرفیم کتابی نداشتم بخونم. از یه طرف اواره شدیم خونه ی فامیل. هر طرف وسایلمون یه طرف خودمون یه طرف. کنکور 93 دوباره غیر مجاز شدم.تصمیم گرفتم واسه کنکور 94 بخونم. از اول مهر شروع کردم به خوندن که بابام مریض شد حدود 7 ماه تو خونه فقط گریه ناله میشنیدم. بعد اونم نوبت مامانم شد که مریض شد و تو بیمارستان بالا سرش بودم. حالا کنکور 94 با هر بد بختی بود دادم. ادبیات و دینی بالای 50. زبان و عربی بین 10 تا 20. اختصاصیا بین صفر تا 10. حالا شما کی ادعات میشه هر سال رتبه میدی بیرون و اقای کنکوری راست میگی بیا به من بگو چیکار کنم . چطوری معدلمو جبران کنم؟
      اگه شما عرضه داشتی منو پزشکی قبول کنی معلومه خیلی هنر کردی. اگه مردی بیا جواب بده.

اینکه سختی کشیدی قبول ! حق داری اینجوری دلت پر باشه !

ولی اینو بدون هیشکی ضامن قبولی شما نیست و نمیتونه باشه .

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستش منم امسال مشکلاتی برا درس خوندنم پیش اومد ولی نه در حد شما
      تصورش آزار دهندس بد شانسی چیز بدیه
      اما نصیحت من به شما اینه که اول از همه خیلی مصمم و جدی برای هدفتون بجنگین
      یه جمله معروفی هست که میگه چیزی که شما رو نکشه قوی تر میکنه
      شمام باید به اتفاقات گذشته دیگه با این دید نگاه کنید
      یعنی دیگه برا 95 نباید هیچ عذری داشته باشین و سیل و سونامی هم نباید باعث بشه به هدفتون نرسید
      از بین میلیارد ها میلیارد احتمالات مختلف یکیشون این بود که شما به دنیا بیاید و زندگی کنید
      میبینین؟ این احتمالش از رتبه 1 شدنم بار ها کمتره
      بنظر من حماقته که بخاین حدرش بدین و باید با تمام وجود برا هدفتون بجنگین
      بقول دوستمون حتی به پدر مادرتون بگین دیگه مریز نشن ! بحث زندگی یه نفره که تلف میشه شوخی نیست
      سعی کن احتمالات خطر رو کاهش بدی که زحماتت یه دفعه خراب نشه
      به هیچ وحه ام تحت تاثیر دوروبریات نباش که خیلی بده
      همونطور که بقیه گفتن برا پزشکی حتما باید یه دیپلم دوم بگیری که توصیه میکنم 2 ماه تابستونو بهش اختصاص بدی
      و بعدشم برای درصدای بالای 60 70 بخونی و نگی نمیشه و سخته آخه چاره دیگه ای نداری
      این خیلی مهمه که درک کنی چاره دیگه ای نداری !
      run forrest runnn

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها
      حالا حتما باس پژشکی باشه؟
      دوما اینو بفرستید صدا و سیما فصل 4 ستایش هم تضمین میشه _(شوخی برای بهتر شدن روحیه )
      دپیلم مجدد بگیر
      بعدشم برا کنکور تلاشت رو بکن
      کلید اسرار این ماجرا ببین بابات یا مادرت یا خودت چیکار کردید که خدا اینطوری کرده بعد بفرست کلید اسرار <:ِ
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بر همه دوستان یه مدتی نبودم دوباره برگشتم اما خانوم دکتر اتفاقاتی که گفتید من 99.99999%باور می کنم خیلی از کنکوری ها از جمله خود من سال کنکور از زمین و آسمان بلا براشون نازل میشه تا نتونند به هدف قشنگشون برسن اما همه این ها باز هم دلیل نمیشه که شما از هدفتون دست بردارید در مورد معدل راه چاره دیپ مجدد ریاضیه اونم هم که گفتید اگه مشاور هستید منو پزشکی قبول کنید نشون دادن راه با مشاور نه پیمودن راه امسال استارت بزن و بدون که مشکلات باز هم سر راهت قرار می گیره تا نشون بدند چه قدر هدفت برات مهمه راستی تخصص چی می خوای بگیری

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)