خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوستان منحصرا زبان و انسانی کمک

سلام خدمت شما دوستان.
      من رشتم ریاضیه اما میخوام کنکور منحصرا زبان و انسانی بدم.
      متاسفانه اطلاعات دقیقی نسبت به این دو کنکور و منابع آن ندارم!!!
      از شما دوستان عزیز می خوام که کمکم کنید که چکار کنم که زبان انگلیسی رو مسلط شم؟؟؟
      برای ادبیات کتابای موضوعی بگبرم یا جامع؟؟؟
      ممنون!!!!
      ویرایش توسط alihoseini : 23 خرداد 1394 در ساعت 16:53

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
      سلام خدمت شما دوستان.
      من رشتم ریاضیه اما میخوام کنکور منحصرا زبان و انسانی بدم.
      متاسفانه اطلاعات دقیقی نسبت به این دو کنکور و منابع آن ندارم!!!
      از شما دوستان عزیز می خوام که کمکم کنید که چکار کنم که زبان انگلیسی رو مسلط شم؟؟؟
      برای ادبیات کتابای موضوعی بگبرم یا جامع؟؟؟
      ممنون!!!!

اگه بخواین کنکور زبان بدین باید زبانتون خیلی قوی باشه، واسه زبان تخصصی می تونید کتاب های دو جلدی شهاب اناری رو بخونین ! آبی قلم چی هم خوبه ! واسه ربان عمومی هم خیلی سبز جامع ...
      برای ادبیات هم ب نظر من می تونید واسه قرابت کتاب اقای طبزی و بگیرید یه کتاب دو جلدی هم دارن ک خیلی خوبه ....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی دیگه واسه راهنمایی نیست؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی دیگه واسه راهنمایی نیست؟؟؟؟
      برای انسانی شما باید عمومی و اختصاصیاتون خوب باشه .. اختصاصی واجبه چون انسانیا اختصاصیاشون خوبه .. عمومی رو هم بالا بزنید شانس بیشتری برای قبولی دارین..یه مزیت دیگه دارین انسانیا از ریاضی خوششون نمیاد و این درس میتونه برای شما الهه شانس باشه...

برای انسانی ادبیات عمومیش با تجربیا و ریاضیا فرق داره فرقشم ادبیات سومشه ک سنگین تره ادبیات تجربی و ریاضیه...برای ادبیات عمومی و اختصاصی جامع گاجو بگیرین..واقعااا عالیه

برای اقتصاد و روان هم خیلی سبز خیلی خوبه..اگه برای جغراف هم کتاب خواستین بخرین باز هم خیلی سبز خوبه...

جامعه شناسی نظر خاصی ندارم خودم گاجو داشتم .. فلسفه منطق گاجم خیلی خوبه...عربی هم باید از پایه قوی باشین عربی جامع خیلی سبز و عربی اختصاصی خیلی سبز خیلی خوبن..

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      برای انسانی شما باید عمومی و اختصاصیاتون خوب باشه .. اختصاصی واجبه چون انسانیا اختصاصیاشون خوبه .. عمومی رو هم بالا بزنید شانس بیشتری برای قبولی دارین..یه مزیت دیگه دارین انسانیا از ریاضی خوششون نمیاد و این درس میتونه برای شما الهه شانس باشه...

برای انسانی ادبیات عمومیش با تجربیا و ریاضیا فرق داره فرقشم ادبیات سومشه ک سنگین تره ادبیات تجربی و ریاضیه...برای ادبیات عمومی و اختصاصی جامع گاجو بگیرین..واقعااا عالیه

برای اقتصاد و روان هم خیلی سبز خیلی خوبه..اگه برای جغراف هم کتاب خواستین بخرین باز هم خیلی سبز خوبه...

جامعه شناسی نظر خاصی ندارم خودم گاجو داشتم .. فلسفه منطق گاجم خیلی خوبه...عربی هم باید از پایه قوی باشین عربی جامع خیلی سبز و عربی اختصاصی خیلی سبز خیلی خوبن..

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم..
      ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان لطفا راهنماییم کنید دیگه!!!!
      چن سوال؟؟؟!!
      من برای زبان شبقره دارم ولی کتاب کاملی نیس بنظرم!!!دیگه چی بگیرم؟؟؟جامع خیلی سبز چطوره؟؟؟؟
      براادبیات موضوعی کار کنم؟؟؟ املاء و لغت و تاریخ ادبیات خیلی سبز و قرابت الگو چطوره؟؟/
      عربی فوت و فن + گاج کامل چی؟؟؟
      ویرایش توسط alihoseini : 24 خرداد 1394 در ساعت 14:46

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا کسی منو کمک نمی کنه؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      عزیزان لطفا راهنماییم کنید دیگه!!!!
      چن سوال؟؟؟!!
      من برای زبان شبقره دارم ولی کتاب کاملی نیس بنظرم!!!دیگه چی بگیرم؟؟؟جامع خیلی سبز چطوره؟؟؟؟
      براادبیات موضوعی کار کنم؟؟؟ املاء و لغت و تاریخ ادبیات خیلی سبز و قرابت الگو چطوره؟؟/
      عربی فوت و فن + گاج کامل چی؟؟؟

واسه کنکور زبان برای زبان عمومی کتاب جامع خیلی سبز خوبه، کتاب دکتر کیاسالار رو هم بخونی خیلی خوبه، زبان تخصصی هم ک دو جلدی شهاب اناری عالیه...!
      برای ادبیات قرابت معنایی دکتر هامون سبطی با کتاب دو جلدی همایش دکتر سبطی خوبه. املا و لغت و تاریخ ادبیات هم نشر الگو یه کتابای کوچکی داره که خیلی خوبه و کاربردیه...!
      عربی تخته سیاه مهدی شرفی خیلی خوبه البته گاجی ک خودتون هم گفتین خوبه !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن