خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری

سلام به همه دوستان عزیز این انجمن ،
      سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی که واقعا آگاهی داره جوابش رو بهم بده
      من همین امروز کنکور تجربی دادم اونم برای سال دوم و میدونم امسال هم نتیجه خوبی نمیگیرم ولی دیگه فرصت ندارم تا یک سال دیگه پشت کنکور بمونم و یا باید یه رشته ای رو تو دانشگاه انتخاب کنم یا باید برم سربازی
      من میخام به هر روشی که هست دوباره کنکور بدم تا رشته و دانشگاه خوبی قبول بشم!!!
      سوالی که دارم اینه که اگه رشته ای توی دانشگاه انتخاب کنم و دانشگاه برم راهی هست که سال 95 کنکور بدم؟ (مثلا با انصراف از دانشگاه یا کار دیگه و...)
      و اگه درصورتی که برم دانشگاه نمیتونم 95 کنکور بدم اگه امسال انتخاب رشته نکنم و برم سربازی میتونم 95 کنکور بدم ؟
      درکل میخام بدونم چجوری میتونم تو کمترین زمان دوباره کنکورسراسری بدم و رشته ای که دوست دارم قبول بشم؟!
      ممنونم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره راهی هست واسه این کار باید یا دانشگاه ازاد ثبت نام کنی یا پیام نور ! اگه سراسری رو بزنی و قبول بشی و به هر دلیلی نری از دو سال کنکور دادن محروم میشی .. کاری به سراسری نداشته باش و بچسب به ازاد و پیام نور مرد حسابی بری سربازی که وقت درس خوندن پیدا نمیکنی

من توصیه میکنم بری ازاد شهرهای اطراف که گیر نمیدن واسه اینجور چیزها .. با این کار نه تنها میتونی برای بار سوم بلکه برای بار 4 و پنجم هم امتحان بدی و سردار ازمون لقب بگیری

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همونطور که دوستمون هم گفت تنها راهش ثبت نام آزاد و پیام نور و غیر انتفاعیه . البته تا اونجایی که من میدونم اگه دانشگاه شبانه هم قبول بشی بری بازم میتونی سال دیگه کنکور بدی . دوست خود من دو سال پیش اینکارو کرد پارسال دوباره کنکور داد که روزانه قبول شد و رفت .

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن