خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 91
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودمو کشته بودم 2 تومن جمع کرده بودم دادم دست بابام. میخواستم آیفون 6 بگیرم بعد کنکور... حالا شانس ما این صندوق ها رو که اوضاعشو میدونید پول نمیدن
      شانسم که نداریم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srh نمایش پست ها
      i phone 5 , 5s , 5c جه فرقی باهم دارن ؟؟؟

جواب بدید

از لحاظ قیمت و امکانات

ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      فکر کنم دیگه 5ینا تولید نمیشه هر چی هم هست رفرشیه،
      نقل قول نوشته اصلی توسط zn.d نمایش پست ها
      لطفا کسایی که ایفون 6 دارن،جواب بدن:

1)باطریش نسبت به ایفون 5 چطوره؟

2)نازک بودنش باعث زود داغ کردنش نمیشه مثل گلکسی ها ؟

3)ارزش خریدش نسبت به قیمتش رو داره یا 5 اس بگیرم بهتره؟

ضمنا تا جایی که من میدونم ایفون 3 مدل اخر تولید میشه

ببخشيد نميدونستم كيارو بايد تگ كنم همينجوري اين سه پست رو گذاشتم چون فكر كردم بيشتر با حرفي كه ميخوام بزنم مرتبطه
      اولا كه من نميفهمم چرا ميگن كار با ايفون سخته و اينا ،سخت نيست فقط مغازه دارها براي اينكه همه رو تيغ بزنن اينو فرو كردن تو گوش مردم كه حتي برا يه برنامه ساده هم ازت ٥٠ هزار تومن پول بگيرن
      من از وقتي ايفون دارم يه هزار تومني به كسي ندادم برام كاري انجام بده،اپل ايدي،سنسور اثر انگشت ،برنامه ،بازي و... همشو خودم ريختم در صورتي كه اگه ميرفتم مغازه تا الان يه تومن هم اينجوري تيغم ميزدن!
      خب بنظر من تقصير بهضياس كه هيچي سر در نميارن و فكر ميكنن ايفون يعني همون سيب پشتش و فقططط واسه كلاس ميخرنش!
      خب من انقد خنگ نباش كه سرت كلاه بذارن ،هر وقت تونستي بفهمي پردازنده a7 چيه بعد برو فكر كن ايفون بهتره يا بقيه گوشيا بعد برو بگو ايفون برا ايران ساخته نشده
      ايفون رو بعضي كشورا سفارش ميدن براشون شخصي سازي كنن مثلا عربستان فيس تايم ويديو (تماس تصويري) نداره كه زن هاشون به گناه نيوفتن!! ولي اونكه برا امريكاس فول امكاناته
      حالا گيريم بقول شما ايفون برا ايران ساخته ميشد كه ديگه هيچي نداشت! همه چيشو بر ميداشتن! پس بهتر كه برا ايران ساخته نشده چون ديگه حتي آي مسيج(اس ام اس رايگان از ايفون به ايفون) رو هم بر ميداشتن نشون به اون نشون كه ايرانسل از وقتي فهميد نميتونن مردم رو كنترل كنن و متن پيام هارو بخونن سريعا شماره هاشو براي ايفون مسدود كرد (احتمالا به دستور كارگروه!!)

و فرق ايفون و ايپد اينه كه تبلت هاي اپل هيچكدوم سيمكارت نميخورن در واقع براي اس ام اس و تماس تلفني ساخته نشدن بجز مدل 4g كه اونم فقط از نتش ميشه استفاده كرد،كلا اگه واي فاي پر سرعت نداشته باشي كارت لنگه!
      مىرد بعد اينكه ايفون بلوتوث نداره(فقط به هندز فري و ضبط ماشين كه بلوتوث باشن وصل ميشه نميتوني فايل ارسال كني) و بعضيا دكان باز كردن كه اررره جيل بريك ميكنيم (هك) ٧٥ هزار تومنم ميگيرن و رسما گند ميزنن به باطريش و طرف خوشحاله كه بلوتوث هم داره! اگه خريدي دنبال درست كردن بلوتوثش نباش

ايفون ٥ و ٥اس و ٦ و ٦پلاس در حال حاضر توليد ميشن و كاملا پشتيباني ميشن
      اگه امكانات و غيره براتون مهمه من خودم ٥اس رو بيشترقبول دارم و تا سري ٧ نياد تصميم به تعويض گوشيم ندارم و هركيو ديدم كه سر رشته داره ٦ رو نميخرن مگه اينكه ٦اس بياد و يه سري عيب هارو برطرف كنه
      كلا از وقتي استيو جابز فوت شده بنظر من انچنان قوي مثل قبل كار نميكنه "به نظر من!"
      ولي اگه حالا حالا ها نميتوني گوشي بخري همون ٦ بخر چون اگه مثل هر سال ٦اس شهريور بياد صد درصد قيمتش هم نجومي خواهد بود تا دو ماه كه متعادل بشه
      و مورد اخر اينكه اره من دخترم با اطلاعات در خد نيازم،و هركي فكر ميكنه دخترا خنگن بياد تا بهش بفهمونم پسر خنگ هم كم نداريم!!
      سوال ديگه اي بود در خدمتم

3. Top | #33
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ببخشيد نميدونستم كيارو بايد تگ كنم همينجوري اين سه پست رو گذاشتم چون فكر كردم بيشتر با حرفي كه ميخوام بزنم مرتبطه
      اولا كه من نميفهمم چرا ميگن كار با ايفون سخته و اينا ،سخت نيست فقط مغازه دارها براي اينكه همه رو تيغ بزنن اينو فرو كردن تو گوش مردم كه حتي برا يه برنامه ساده هم ازت ٥٠ هزار تومن پول بگيرن
      من از وقتي ايفون دارم يه هزار تومني به كسي ندادم برام كاري انجام بده،اپل ايدي،سنسور اثر انگشت ،برنامه ،بازي و... همشو خودم ريختم در صورتي كه اگه ميرفتم مغازه تا الان يه تومن هم اينجوري تيغم ميزدن!
      خب بنظر من تقصير بهضياس كه هيچي سر در نميارن و فكر ميكنن ايفون يعني همون سيب پشتش و فقططط واسه كلاس ميخرنش!
      خب من انقد خنگ نباش كه سرت كلاه بذارن ،هر وقت تونستي بفهمي پردازنده a7 چيه بعد برو فكر كن ايفون بهتره يا بقيه گوشيا بعد برو بگو ايفون برا ايران ساخته نشده
      ايفون رو بعضي كشورا سفارش ميدن براشون شخصي سازي كنن مثلا عربستان فيس تايم ويديو (تماس تصويري) نداره كه زن هاشون به گناه نيوفتن!! ولي اونكه برا امريكاس فول امكاناته
      حالا گيريم بقول شما ايفون برا ايران ساخته ميشد كه ديگه هيچي نداشت! همه چيشو بر ميداشتن! پس بهتر كه برا ايران ساخته نشده چون ديگه حتي آي مسيج(اس ام اس رايگان از ايفون به ايفون) رو هم بر ميداشتن نشون به اون نشون كه ايرانسل از وقتي فهميد نميتونن مردم رو كنترل كنن و متن پيام هارو بخونن سريعا شماره هاشو براي ايفون مسدود كرد (احتمالا به دستور كارگروه!!)

و فرق ايفون و ايپد اينه كه تبلت هاي اپل هيچكدوم سيمكارت نميخورن در واقع براي اس ام اس و تماس تلفني ساخته نشدن بجز مدل 4g كه اونم فقط از نتش ميشه استفاده كرد،كلا اگه واي فاي پر سرعت نداشته باشي كارت لنگه!
      مىرد بعد اينكه ايفون بلوتوث نداره(فقط به هندز فري و ضبط ماشين كه بلوتوث باشن وصل ميشه نميتوني فايل ارسال كني) و بعضيا دكان باز كردن كه اررره جيل بريك ميكنيم (هك) ٧٥ هزار تومنم ميگيرن و رسما گند ميزنن به باطريش و طرف خوشحاله كه بلوتوث هم داره! اگه خريدي دنبال درست كردن بلوتوثش نباش

ايفون ٥ و ٥اس و ٦ و ٦پلاس در حال حاضر توليد ميشن و كاملا پشتيباني ميشن
      اگه امكانات و غيره براتون مهمه من خودم ٥اس رو بيشترقبول دارم و تا سري ٧ نياد تصميم به تعويض گوشيم ندارم و هركيو ديدم كه سر رشته داره ٦ رو نميخرن مگه اينكه ٦اس بياد و يه سري عيب هارو برطرف كنه
      كلا از وقتي استيو جابز فوت شده بنظر من انچنان قوي مثل قبل كار نميكنه "به نظر من!"
      ولي اگه حالا حالا ها نميتوني گوشي بخري همون ٦ بخر چون اگه مثل هر سال ٦اس شهريور بياد صد درصد قيمتش هم نجومي خواهد بود تا دو ماه كه متعادل بشه
      و مورد اخر اينكه اره من دخترم با اطلاعات در خد نيازم،و هركي فكر ميكنه دخترا خنگن بياد تا بهش بفهمونم پسر خنگ هم كم نداريم!!
      سوال ديگه اي بود در خدمتم
      ممنون بله من خودم ايپد دارم خيليم ازش راضيم و مثل شما تا به حال اصلا بابت برنامه هاش پولي پرداخت نكردم

ولي اين رو كه گفتين ولي ايني كه گفتين ايرانسل شماره هاشو مسدود كرده رو نمي دونستم وااقعا ، ببخشيد با همراه اول ميشه از اي مسيج استفاده كرد يا نه ؟؟

راستي شما كه ميگيد پسر خنگ هم داريم اشتباه ميكنيد پسر كم اطلاع داريم اما خنگ نه

كلا خنگي اختصاصا واس دختراست البته دخترا همگيشون خنگ نيستن مثل شما !!!
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srh نمایش پست ها
      ممنون بله من خودم ايپد دارم خيليم ازش راضيم و مثل شما تا به حال اصلا بابت برنامه هاش پولي پرداخت نكردم

ولي اين رو كه گفتين ولي ايني كه گفتين ايرانسل شماره هاشو مسدود كرده رو نمي دونستم وااقعا ، ببخشيد با همراه اول ميشه از اي مسيج استفاده كرد يا نه ؟؟

راستي شما كه ميگيد پسر خنگ هم داريم اشتباه ميكنيد پسر كم اطلاع داريم اما خنگ نه

كلا خنگي اختصاصا واس دختراست البته دخترا همگيشون خنگ نيستن مثل شما !!!
      من فكر ميكردم شما دختري نميدونم چرا خخخ
      اصلا هم اينطور نيست من انقد پسر اوسكول ديدم كه تعدادشون چند برابر دختراس!!
      حالا بيخيل كل نندازيم بهتره
      شومام كه ميگي واردي پس بهتره همون ايفون بخري
      و اگه ميبيني كه الان بخري ميتوني تا يه سال بعد عوضش كني ٥اس بهترين گزينه اس
      اگه نه كه ٦ بخر

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از نظر كاربري هم فرقي ندارن ايپد و ايفون

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نوکیا 110 بگیر خیال خودتو دوستانو راحت کن...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از iphone 6 تعریف زیادی می شه ولی به نطرم فرق چندانی با سری قبل نداره+رزولیشن پایین و دوربین نه چندان با کیفیت خود نقطه قوتش هم سخت افزارشه من محیط کاربری اندروید رو ترجیح میدم.
      فعلا بهترین گزینه از نظر من g4 هزچند طراحیش ی خورده دور از سلیقه منه.صفحه نمایش دوربین نسبت به هم رده هاش ی سرو گردن بالاتره. مدل جدید سری g من g3 رو بیشتر قبول دارم.
      lg-g3.jpg

*looking for..
      **in niz bogzarad

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      ديجی کالا - گوشی موبایل هوآوی اسند G7 - Huawei Ascend G7

مشخصاتش رو با گوشی هایی پرچم دار حتما مقایسه کنید ببیند با 700 تومن چی ساخته - پرازنده 64 بیتی - دو سیم - NFC هم داره - 16 گیگ حافظه داخلی- رام دو گیگ - دوربین 13 - دوربین جلو مخصوص عکس سلفی - باطری 3000 - صفحه 5.5 - بدنه فلزی و...
      از همه این ها بگذریم اپدیت اندروید 5 رو هم داره
      دوستم باهاش 4G تست کرد سرعت دانلودش وحشتناکه - 13 مگابایت - آپلود 10 مگابایت - پینگ 60 - وقتی سرعتش رو دیدم - مخم داشت سوت میکشید - اخه چطور ممکنه یه همچین سرعتی تو ایران داشته باشم
      نظرات کاربران رو اون پایین هم حتما بخونید
      گوشی چینی نه!
      من sony xperia z3دارم.پارسال 2200 خریدم البته پک کاملشو و واقعا راضیم.(تک سیم سفارش اروپا البته).
      قبلش s5 سامسونگ داشتم که افتضاح بود.
      ویرایش توسط simin11 : 24 خرداد 1394 در ساعت 17:05

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      از iphone 6 تعریف زیادی می شه ولی به نطرم فرق چندانی با سری قبل نداره+رزولیشن پایین و دوربین نه چندان با کیفیت خود نقطه قوتش هم سخت افزارشه من محیط کاربری اندروید رو ترجیح میدم.
      فعلا بهترین گزینه از نظر من g4 هزچند طراحیش ی خورده دور از سلیقه منه.صفحه نمایش دوربین نسبت به هم رده هاش ی سرو گردن بالاتره. مدل جدید سری g من g3 رو بیشتر قبول دارم.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: LG-G3.jpg
مشاهده: 47
حجم: 102.6 کیلو بایت
      طراحیش زیاد قشنگ نیست،ضمن اینکه باتریشم خوب نیست.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: LG-G3.jpg
مشاهده: 47
حجم: 102.6 کیلو بایت
      زدی به خال بهترین گوشی اندرویدی

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها s5 چطوره؟ خوبه؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      بچه ها s5 چطوره؟ خوبه؟
      عاليه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      بچه ها s5 چطوره؟ خوبه؟
      البته اگه منظورت ايفونه

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      البته اگه منظورت ايفونه
      گلکسی s5
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)