خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

باتوجه به کنکور امسال کدوم اساتید و آزمون های آزمایشی رو انتخاب میکنید ؟

سلام دوستان عزیز.
      امیدوارم حالتون خوب باشه.

دیگه عنوان تاپیک گویای همه چیز بود. ممنون میشم دوستانی که کنکور دادن با ذکر اینکه رشتشون چیه درمورد کلاسهایی که میرفتن و ازمونهای ازمایشی که میدادن یه Review بدن.

درمورد ازمونهای ازمایشی منظورم اینه که مثلا ازمون سنجش یا قلمچی یا گزینه 2 کدومشون تونسته بودن مشابه ترین سوالا رو نسبت به کنکور داشته باشن ؟

درمورد اساتید کنکوری هم ملاک برتری رو روی شیوه تدریس و کمکی که تو اون درس بهتون شد بذارین و اسم اون استاد رو بهم بگین.

پیشاپیش ممنون...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من توی دروس زیست و شیمی باید سوالات المپیادی حل شه از روی کتب کمک درسی
      وگرنه بهترین اساتید و بهترین دی وی دی کنکوری دیگه کار ساز نیست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر منم خودتو اسیر دبیر نکن بهت جزوه بده بهترین راه اینه بری طراح های کنکورو پیدا کنی رشوه بدی بهشون سوالارو بگیری وگرنه با کارای معمولی کاری نمیشه کرد
      ?

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط درباره ازمون ازمایشی بگم که همه دیدیم بعد اینکه هممون از جمله خودم بد وبیراه گفتیم به قلم چی که سوالاش مسخرست و از این حرفا اما تو کنکور دقیقا یه ازمونی بود شبیه ازمون 15 خرداد کانون
      ببین دوست من مهم اینه که به کنکور نزدیک باشه نه اینکه تو یه ازمون ازمایشی رو همه درصدهات 100 باشه بعد تو کنکور نصف هم نزنی دقیقا سنجش اینکارو باهات میکنه من ازمون 15 خرداد رو روز جمعه رفتم کانون و خیلی از دوستام رفتن سنجش خب سنجش نسبت به کنکور امسال یا سال قبل اسون اورده بود و همه به خاطر درصدای کاذبشون خوشحال بودن اما من میدونستم کنکور همینه که قلم چی اورده و من با این دیدگاه رفتم که مث قلم چی سخته و دوستام که چون ازمون 15 خرداد سنجش بودن ودرصدهاشون کلا از من بالاتر بود خیلی واسم کری خوندن که اقا ما تورو جا میزاریم و از این حرفا با این دیدگاه که راحته وقتی اومدیم بیرون از ازمون اونا همگی گفتن که سخت بوده اما من گفتم تنها درسی که سخت بود فیزیک بوده با شیمی 2(که اتفاقا کانون هردو رو سخت اورد)
      شما هم یه حرف دوستانه بهتون بگم که دنبال این باشین که ازمونای ازمایشی 50 بزنین ولی کنکور 100 بزنین نه اینکه ازمونای ازمایشی 100 بزنین و کنکور 50

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم آزمون های ازمایشی سنجش امسال من ۵ مرحلشو رفتم که تو هر پنج تا سوالای فیزیک جزو اسونترین سوالا بود و خیلی راحت حل میشد و سوالای ریاضی هم اصا سخت نبود برخلاف کنکور که ریاضی و فیزیک واقعا مشکل بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)