خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شیمی پیش دانشگاهی

سلام
      دوستان متاسفانه به دلیل ضعف معلم، من هیچ چی از شیمی پیش دانشگاهی متوجه نشدم و حالا هم دنبال چاره ای هستم که با توجه به اینکه احتمال داره این درس نهایی بشه و واسه کنکور هم لازمه چه کاری کنم.
      به این نتیجه رسیدم که یه کتابی بگیرم که بتونم از طریق اون، این مشکل رو حل کنم.
      از اساتید میخوام که یه کتاب مناسب معرفی کنند که جزوه شیمی پیش رشته ریاضی را بصورت کامل و خلاصه داشته باشه و با خوندن اون بتونم به کتاب مسلط بشم.
      پیشاپیش ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IranSatellite نمایش پست ها
      سلام
      دوستان متاسفانه به دلیل ضعف معلم، من هیچ چی از شیمی پیش دانشگاهی متوجه نشدم و حالا هم دنبال چاره ای هستم که با توجه به اینکه احتمال داره این درس نهایی بشه و واسه کنکور هم لازمه چه کاری کنم.
      به این نتیجه رسیدم که یه کتابی بگیرم که بتونم از طریق اون، این مشکل رو حل کنم.
      از اساتید میخوام که یه کتاب مناسب معرفی کنند که جزوه شیمی پیش رشته ریاضی را بصورت کامل و خلاصه داشته باشه و با خوندن اون بتونم به کتاب مسلط بشم.
      پیشاپیش ممنون
      خیلی متأسفم که معلم خوبی نداشتی اما کتاب خوبی داشتی. لطفاً اول از همه به کتاب درسی رجوع کن. متن رو کامل بخون. بعد اگر خواستی تست بزنی یا درسنامه یا توضیحات بیشتر نیاز داشتی، کتاب های خیلی سبز مناسب هستند.
      To God Be The Glory

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irandoost نمایش پست ها
      خیلی متأسفم که معلم خوبی نداشتی اما کتاب خوبی داشتی. لطفاً اول از همه به کتاب درسی رجوع کن. متن رو کامل بخون. بعد اگر خواستی تست بزنی یا درسنامه یا توضیحات بیشتر نیاز داشتی، کتاب های خیلی سبز مناسب هستند.
      واسه پیش خیلی سبز عالی هسش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد ، من با بخش ۱ شیمی پیش کلأ مشکل دارم . بقیه بخشها رو خوب بلدم ولی این بخش۱ انگاری با من دشمنه
      چیکار کنم ؟
      لطفأ راهنمایی کنید
      ممنون
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
      استاد ، من با بخش ۱ شیمی پیش کلأ مشکل دارم . بقیه بخشها رو خوب بلدم ولی این بخش۱ انگاری با من دشمنه
      چیکار کنم ؟
      لطفأ راهنمایی کنید
      ممنون
      سلام دوست عزیز
      اتفاقا من هم مشکل تو رو داشتم با این تفاوت که کلا شیمی پیش رو بلد نبودم
      و ازش نفرت داشتم
      من هم مثل شما ضعف معلم و دبیرستانی که مجبور بودیم سال چهارم حتما اونجا باشیم کاری کرد که از شیمی نفرت پیدا کنم
      ولی امسال برای اینکه بتونم شیمی رو برا کنکور بخونم شاید باور نکنی ولی 1 ماه و نیم از وقتم رو البته بصورت پراکنده برای شیمی پیش 1 گزاشتم
      و الان با یه مرور ساده میتونم خیلی راحت تست بزنم
      من از کتاب شیمی پیش مبتکران استفاده کردم (چاپ 90) و کتاب درسی رو هم مرور میکردم
      روشم هم این بود که به محض خوندن 2 یا 3 درسنامه شروع میکردم به تست زدن(استاد مشمولی عزیز،اگر روشم اشتباه بوده بهم بگید حتما چونکه من بقیه فصل ها رو هم اینجوری کار میکنم)

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      تو فصل یک شیمی پیش شاه کلید شما :
      1-دقت به واحدها است مثلا لیتر بر سانیه داده اما مول بر دقیقه میخاد شما باید یه جوری لیتر رو حذف کنین و بقیه تبدیل ها رو انجام بدین-
      2دقت به اینکه سوال چی داده بعدش چی میخادمثلا سرعت تولید اکسیژن رو داده اما سرعت مصرف نیترژن رو میخاد

مهمترین چیز همون مورد اولیه که گفتم(شما وقتی مثال حل میکنین بیاین دقیقا بنویسین واحد ها رو مثلا مول بر دقیقه و برین جلو قول میدم راه بیافتین)
      اگه موقع تمرین حل کردن واحدها رو ننویسین بعید میدونم موفق شین البته بعد از اینکه به ندازه کافی مسلط شدین میتونین ننویسین
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن